Ekibimiz


BAŞKANIMIZ

İbrahim Beşinci
 • İbrahim Beşinci

  1987 yılında İstanbul Bahçelievler’de doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamlayan İbrahim Beşinci; İstanbul Teknik Üniversitesinde İşletme Yönetimi (MBA) dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı.

  Kamu ve özel sektöre proje danışmanlığı yaptı. Proje yöneticisi olarak sosyal ve teknik alanda birçok projede yer aldı ve uyguladı. Siyasi, sosyal ve iktisadi alanlarda faaliyet gösteren çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında hizmetlerde bulundu.

  Vakfımızın kuruluşundan itibaren çeşitli çalışmalarda bulunan İbrahim Beşinci, 2 yıla yakın Üniversite teşkilatlanma sorumluluğunun ardından Yurt Koordinatörü olarak görev aldı; 2018 yılında Teşkilat Koordinatörlüğü görevine geldi. 2022 yılında yapılan Genel Kurul sonucunda Genel Başkan olarak seçildi.

  Evlidir, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

  E-Mail: ibrahimbesinci@tugva.org

  Twitter: @ibrahim_besinci

YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ

zafer-karamagara-3
 • Zafer Karamağara Teşkilat Koordinatörü

  Aslen Malatyalı olup, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Ticaret Üniversitesi, İşletme alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2011 yılından beri Ticaret Bakanlığı’nda Kamu Görevlisi olarak görev almaktadır.

  Çalışma hayatı boyunca çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak görev alan Zafer Karamağara, TÜGVA bünyesinde Teşkilat Koordinatörlüğü’nde İç Anadolu Bölge Sorumluluğu ve Koordinatör Yardımcılığı görevlerini yürütmüştür.

  Karamağara, orta seviyede İngilizce bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

  E-posta: zaferkaramagara@tugva.org

 • Fatih Kaya Dijital Medya ve İletişim Koordinatörü
süheyl-yasin-aslan
 • Süheyl Yasin AslanOrtaokul Koordinatörü

  Uşak’ta dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi ve Uşak Üniversitesi’nde eğitim gördü. Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde lisans eğitimini tamamladı.

  Kamu personeli olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

  Çalışma hayatı boyunca Hayrat İnsani Yardım Derneği ve Cihannüma gibi sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak faaliyet göstermiştir. 2019 yılından itibaren Türkiye Gençlik Vakfı Uşak İl Temsilciliği görevinde bulunmuştur.

  Aslan, orta seviyede İngilizce bilmekte olup ileri seviyede Osmanlı Türkçesi bilgisine sahiptir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

  E-posta: katade6464@gmail.com

fatih-yildiz
 • Fatih Yıldız Lise Koordinatörü

  Aslen Sivaslı olup, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümünde lisans eğitimini, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında ise tezli yüksek lisans eğitimini tamamladı. Terör ve Uluslararası Güvenlik alanlarında akademik çalışmalarına devam etmektedir. Genç yaşlardan itibaren ticari faaliyetler içinde bulunmaktadır. Şuan ise inşaat ve otomotiv sektöründe yer almaktadır.

  Çalışma hayatı boyunca çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak görev alan Fatih Yıldız, TÜGVA bünyesinde Üniversite Koordinatörlüğü’nde Marmara Bölge Sorumluluğu, Teşkilat Koordinatörlüğü’nde Ege Kısım Sorumluluğu ve Eğitim Koordinatörlüğü Koordinatör Yardımcılığı görevlerini yürütmüştür.

  Yıldız, iyi seviyede İngilizce bilmektedir.

  E-posta: fatihyildiz@tugva.org

  Twitter: @58fatihyildiz

burak-sarman
 • Muhammed Burak Sarman Üniversite Koordinatörü

  Adana’da dünyaya gelmiştir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, Hukuk Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladı. Hâlihazırda İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nde, Özel Hukuk alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

  2018 yılından bu yana Sarman Hukuk ve Danışmanlık firmasında Kurucu Avukat olarak çalışma hayatını sürdürmektedir.

  Eğitim ve çalışma hayatı boyunca, başta Millî Gençlik Vakfı (MGV), Evrensel Sevgi ve Kardeşlik Derneği (ESKAD), İslam Toplumu Millî Görüş Teşkilatları (İGMG), İlim Yayma Vakfı ve Cihannüma olmak üzere, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak görev alan Muhammed Burak Sarman, TÜGVA bünyesinde Üniversitelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Üniversite Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

  Sarman, orta seviyede İngilizce ve Almanca bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

  E-posta: m.buraksarman@tugva.org

 • Gürkan Emecen İnovasyon ve Girişimcilik Koordinatörü

  Çankırı’da dünyaya gelmiştir. Erciyes Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği Bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Şu anda Erciyes Üniversitesi’nde İşletme alanında yüksek lisans ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nde Mühendislik Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimleri devam etmektedir. Eğitim hayatı devam ederken elektrikli araçlar üzerine prototip imal etmiş ve bu araçlar ile TÜBİTAK (Tasarım Ödülleri), BEBKA (Usta Mucit) gibi kurumlardan ödüller kazanmıştır. Sonrasında Türk Silahlı Kuvvetleri’ni Güçlendirme Vakfı şirketi olan ASPİLSAN Enerji A.Ş.’de Üretim Planlama ve Kontrol Mühendisliği yapmıştır. ASPİLSAN Enerji A.Ş.’deki görevinden yerli elektrikli araç üretmek üzere özel sektörde bir şirkete kurucu Proje Yöneticisi olarak geçiş yapmıştır. Hâlihazırda özel sektörde şarj edilebilir pil ve bataryaların imalatı konusunda hizmet veren şirkette Proje ve Tasarım Ofisi Yöneticiliği görevini yapmaktadır. Elektrikli taşıt imalatı ve enerji depolama sistemleri konularında tecrübe sahibidir.

  Çalışma hayatı boyunca Millî Türk Talebe Birliği gibi birçok sivil toplum kuruluşunda gönüllü olarak görev alan Gürkan Emecen, vakfımız bünyesinde Lise Koordinatörlüğü’nde Koordinatör Yardımcılığı ve Strateji Geliştirme Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür.

  Emecen, orta seviyede İngilizce bilmektedir.

  E-posta: gurkanemecen@tugva.org

 • Mesut ÖndeşTÜGVA DESTEK Platformu Temsilcisi

  İzmir Karşıyaka doğumlu olan Öndeş, Anadolu Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ile Kamu Yönetimi ve Siyasal Bilimler mezunu olup, uluslararası ilişkiler alanında yüksek lisans öğrenimine devam etmektedir. Türkiye Diyanet Vakfı’nda gençlik çalışmaları,  kamu yararı ve insani yardım çalıştayları ve aile çalıştayları yapmıştır. Türkiye Gençlik Vakfı’nda ilçe temsilciliği görevinin yanı sıra İzmir İl Temsilcisi olarak görevini yürütmüştür.

  Diyanet İşleri Başkanlığı ve İçişleri Bakanlığı’nda Vali Protokol Müdürü, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü olmak üzere 15 yıl tecrübesi olan Öndeş, şu anda ticaret ile ilgilenmektedir.

  İyi derecede Arapça, Osmanlıca bilen Öndeş, evli ve 1 çocuk babasıdır.

 • Tuba ArslanKadın ve Aile Koordinatörü

  Aslen Tokatlı olup, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Hukuk Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladı. 2015 yılında ise Marmara Üniversitesi, Avrupa Birliği Enstitüsü’nde Avrupa Hukuku alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı.

  2015 yılından bu yana; başta Ticaret Hukuku, Sermaye Piyasaları Hukuku, Şirketler Hukuku ve İş Hukuku alanlarında olmak üzere çeşitli alanlarda avukatlık faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Özellikle aile, kadın, çocuk alanları başta olmak üzere sosyal, kültürel ve gençlik çalışmaları alanlarında faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak aktif bir biçimde yer alan Tuba Arslan, 2020 yılında kurulan İstanbul 2 Nolu Barosu’nun kurucu üyesi olup, 2021 yılında gerçekleşen 1. Olağan Genel Kurul’da Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmiştir. Ayrıca hukuk ve medya alanında faaliyet gösteren Türkiye Adalet Araştırmaları Merkezi (TÜRKAD) Yönetim Kurulu üyesidir. TÜGVA bünyesinde çeşitli Koordinatörlüklerde Bölge Sorumluluğu ve Proje Sorumluluğu görevlerini yürütmüştür.

  Arslan, orta seviyede İngilizce bilmektedir.

  E-posta: av.tubaarslan@gmail.com

  Twitter: @Av_TubaArslan

 • Selim Özaltun Strateji Geliştirme Koordinatörü

  Tokat’ta dünyaya gelmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Hâlihazırda Yıldız Teknik Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Ayrıca İşletme lisans derecesine de sahiptir.

  Gençlik yıllarından itibaren sosyal ve teknik alanda insanlara ve insanlığa faydasına inandığı birçok projede yer aldı ve uygulamıştır. Birçok sivil toplum kuruluşlarında da hizmetlerde bulunmuştur.

  TÜGVA’da son 4 yılı Koordinatör Yardımcılığı olmak üzere yaklaşık 7 yıl Eğitim Koordinatörlüğü’nde görev almış olup 2022-2024 yılları arasında Eğitim Koordinatörü görevini icra etmiştir.

  Özaltun, iyi derecede İngilizce bilmektedir. Evlidir.

  E-posta: selimozaltun@tugva.org

 • Enes Kayabaşı Spor Koordinatörü

  1990 yılında Karabük’te dünyaya gelen Kayabaşı aslen Çankırılıdır. Lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde tamamlamış olup, bunu yanında lise yıllarından beri çeşitli sivil toplum kuruluşlarında da çeşitli görev ve sorumluluklar almıştır.

  Vakfımız bünyesinde 5 yıldır gönüllü çalışmalarına devam etmekte olup, 3 yılı aşkın bir sürede Çorum İl Temsilciliği görevini üstlenmiştir.

 • Abdullah ÖzdemircanEğitim ve Kariyer Yönetimi Koordinatörü

  Çorum’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi, Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünde lisans, Çapa Tıp Fakültesi Deneysel Tıp Araştırma Merkezi’nde ise Moleküler Tıp alanında yüksek lisansını yaptı. 2014-2020 yılları arasında Eyüpsultan Belediyesi’nde Eğitim Yöneticiliği görevini üstlendi. 2020 yılından bu yana ise İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa’da Öğretim Görevlisi olarak görev almaktadır.

  Çalışma hayatı boyunca İnsan ve Medeniyet Hareketi, Genç Hareket, Genç İGİAD, İlim Yayma Vakfı, TGSP ve İstanbul Üniversitesi Mezunları ve Mensupları Derneği gibi birçok sivil toplum kuruluşunda gönüllü olarak görev alan Abdullah Özdemircan, vakfımız bünyesinde Teşkilat Koordinatörlüğü’nde sırasıyla 5. Bölge, 6. Bölge Sorumluluğu ve uzun bir süre Doğu Anadolu Bölge Sorumluluğu görevlerini yürütmüştür.

  Özdemircan, orta seviyede İngilizce bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

  E-posta: aozdemircan@gmail.com

 • Güllü Buzunoğlu Kültür Sanat Koordinatörü

  Bingöl’de dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Ardından yine aynı üniversitede Orta Doğu ve İslam Ülkeleri Araştırmaları Enstitüsü’nde yüksek lisansını tamamladı. Şu an ise İstanbul Üniversitesi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanında doktora eğitimine devam etmektedir. Yayımlanan birçok akademik çalışması bulunmaktadır.

  2017 yılından bu yana İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde görev almaktadır.

  Üniversite yıllarından bu yana çeşitli sivil toplum kuruluşları bünyesinde gönüllü olarak projeler yürütmeye devam etmektedir. 2019 yılından bu yana TÜGVA’da Kadın ve Aile Koordinatörlüğü bünyesinde çeşitli görev ve sorumluluklar almıştır.

  Buzunoğlu, iyi seviyede İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

  E-posta: sonakalangullu@gmail.com

 • Enes SebaÇalışan Gençlik Koordinatörü

  Erzincan’da dünyaya gelmiştir. Nişantaşı Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2014 yılından bu yana Türkiye İstatistik Kurumu’nda devlet memuru olarak görev yapmaktadır.

  Çalışma hayatı boyunca Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu, Disiplin Kurulu
  Üyeliği, Büro Memur-Sen Şube Başkan Yardımcılığı gibi çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak görev almıştır. Enes Seba, TÜGVA bünyesinde 2015 yılından itibaren Sultanbeyli İlçe Temsilciliğinde Teşkilat Koordinatörlüğü ve Lise Koordinatörlüğü akabinde İstanbul İl Temsilciliğinde ise Çalışan Gençlik Koordinatörlüğü ve İstanbul Anadolu Yakası Sorumluluğu görevlerinde bulunmuştur. Daha sonra Genel Merkez Çalışan Gençlik Koordinatörlüğü’nde Genel Merkez Teşkilat Sorumluluğu ve Genel Merkez Teşkilat Koordinatörlüğü’nde Karadeniz Bölge Sorumluluğu görevlerini yürütmüştür.

  Seba, evli ve üç çocuk babasıdır.

  E-posta: enesseba@tugva.org

  Twitter:  @enesseba24

 • Bahadır Yılmaz Kaynak Geliştirme Koordinatörü

  Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Beykoz Üniversitesi, Dış Ticaret bölümünde eğitimini tamamladı. Hâlihazırda İstanbul Gelişim Üniversitesi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası ilişkiler bölümünde öğrenim görmektedir. Ayrıca Bahçeşehir Üniversitesi bünyesinde yer alan “Diplomat Okulu” ve “Siyaset Okulu” programlarından sertifikaları bulunmaktadır.

  2015 yılından itibaren hem öğrenim hem de aile şirketlerini temsil etmek amacıyla İstanbul’da ikamet etmeye başlamıştır. Aile şirketlerinde Finans Müdürü ve Ticari Operasyonlar Direktörü olarak iş dünyasında deneyim kazanmıştır. Otomotiv sektöründeki üretim ve ihracat odaklı aile şirketleriyle birlikte küresel otomotiv ekipman tedarikçisi olan bir firmanın yetkili distribütörlüğünü de sürdürmektedir.

  Bahadır Yılmaz, sivil toplum faaliyetlerine Genç MÜSİAD’da başlayarak, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı ve Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevlerini icra etmiştir

  Şu anda TÜGVA’da Kaynak Geliştirmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu’nda İcra Kurulu Üyesi olarak görevlerini icra etmektedir. Aynı zamanda 2015’ten bu yana Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyesi ve 2018 itibarıyla Fenerbahçeli İş Adamları Derneği Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi ve Yüksek İstişare Kurulu üyesi olarak spor dünyasıyla ilgili çalışmalarda aktif rol almaktadır.

  E-posta: bahadiryilmaz@gmail.com

 • Muhammet Orhan Öncüler Platformu Temsilcisi

  Aslen Trabzonlu olup, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi, Kent Çalışmaları ve Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi, İş Sağlığı ve Güvenliği bölümü son sınıf öğrencisi olarak lisans eğitimine devam etmektedir. Hâlihazırda Iğdır Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde ikinci lisans eğitimine devam etmektedir.

  2010 yılında çalışma hayatına inşaat sektöründe başlamıştır. Şu an ise yine aynı sektörde yönetici olarak görev almaktadır.

  2014 yılından itibaren TÜGVA’da Üniversite Bölge Sorumlusu, ardından ise Teşkilat Bölge Sorumlusu olarak görev almıştır.

  Orhan, orta seviyede Almanca ve İngilizce bilmektedir. Evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

 • Muhammed Malik Taylan Dış İlişkiler Koordinatörü

  Aslen Muşlu olup, Kahramanmaraş’ta dünyaya gelmiştir. Bulgaristan Sofya Lüben Karavelov Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini tamamladı. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi, İş Sağlığı ve Güvenliği bölümü son sınıf öğrencisi olarak lisans eğitimine devam etmektedir.

  2019 yılında kurmuş olduğu Yatırım Danışmanlık Eğitim İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi üzerinde çalışmalar yapmaktadır.

  Çalışma hayatı boyunca çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yer almıştır. İHH ve UDEF (Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu) gibi kurumlarda yönetici ve Başkan Yardımcısı olarak görev alan Muhammed Malik Taylan, vakfımız bünyesinde Dış İlişkiler Koordinatörlüğü’nde Genel Başkan Yardımcısı ve Güney Doğu Anadolu Bölge Sorumluluğu görevini yürütmektedir.

  Taylan, başlangıç seviyesinde Bulgarca, orta seviyede Arapça ve iyi seviyede İngilizce bilmektedir. Evli ve iki erkek çocuk babasıdır.

HANIM SORUMLULARIMIZ

WhatsApp Image 2024-02-26 at 15.57.43
 • Mine Çelik Ortaokul Hanım Sorumlusu

  Erzincan’da doğdu. Lise eğitimini İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde tamamladı. Beykent Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı, Sakarya Üniversitesi İnternet Ağ ve Teknolojileri, Anadolu Üniversitesi Adalet bölümünden mezun oldu.

  Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllülük ve yöneticilik faaliyetleri yürüttü. 2009 yılından beri Arnavutköy Belediyesinde çalışma hayatına devam ediyor.

  Vakıf bünyesinde 2016 yılından gönüllülük faaliyetlerine devam eden Çelik Ortaokul Koordinatörlüğü hanım sorumlu olarak görev yapmaktadır.

melike-mazman-lise-hanım
 • Melike MazmanLise Hanım Sorumlusu

  1996 yılında Erzurum’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da, Lisans eğitimini Aksaray Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi’nde tamamladı. Lise yıllarından itibaren çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında gönüllü olarak yer aldı.

  2015 – 2019 yılları arasında Aksaray Üniversitesi’nde, Hanım Üniversite Koordinatörlüğü görevini icra etti. 2019 yılı itibariyle Genel Merkez Lise Koordinatörlüğü’nde çeşitli görevlerde bulundu. Ekim 2022 itibari ile Genel Merkez Hanım Lise Sorumlusu olarak göreve başladı.

  Evli ve bir çocuk annesidir.

EA88A2AF-4C2B-41C7-9B55-AA7E56CFED10-1
 • Kübra Nur ÖzkartalÜniversite Hanım Sorumlusu

  1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Kartal M.A.E. İmam Hatip Lisesi’nden mezun oldu. 2018 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Ardından avukatlık stajını tamamlayıp 2019-2020 yılları arasında İslami ilimler eğitimi aldı. 2020 yılından itibaren İstanbul’da avukatlık mesleğini icra etmektedir.

  Türkiye Gençlik Vakfı bünyesinde 2017 yılından itibaren gönüllülük faaliyetlerine devam eden Özkartal, 2022 yılında Genel Merkez Hanım Üniversite Koordinatörlüğü’nde İç Anadolu Bölge Sorumlusu görevini üstlenmiştir.

  2023 haziran ayı itibariyle de Genel Merkez Üniversite Hanım Sorumluluğu görevini yürütmeye başlamıştır.

merve-bulut
 • Merve Bulut Eğitim Hanım Sorumlusu

  1986 yılında Balıkesir Bandırma’da doğmuştur. Bandırma Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde ortaokul ve lise eğitimini tamamlamıştır. 2010 – 2015 yılları arasında profesyonel olarak medya alanında çalışmıştır. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde Aile Danışmanlığı Eğitimini tamamlamıştır. 2008 yılından bu zamana kadar Kadem ve birçok sivil toplum kuruluşlarında aktif görev almıştır. Yardım dernekleri ile birlikte ve bireysel olarak yardım faaliyetlerini hâlâ sürdürmektedir. 2020 yılında Türkiye Gençlik Vakfı Genel Merkez Eğitim Koordinatörlüğü Hanım Sorumlusu olarak görev almıştır.  Evli ve 2 çocuk annesidir. Başlangıç seviyesinde Arapça, orta seviyede İngilizce bilmektedir.

MÜTEVELLİ HEYETİMİZ

ENES EMİNOĞLU AHMET ENES İLGEN
ÇİĞDEM YILDIZ EBRAR BEŞİNCİ
EBUBEKİR KOÇ EMRAH ATİLA
EYÜP BALTA FARUK DURUŞ
İBRAHİM BEŞİNCİ İSMAİL EMANET
İSMAİL KARAOSMANOĞLU KEMAL BİLAL AYDIN
MEHMED EMİN ÖZKAYA MEHMET BURAK SAVAŞER
 MERVE ELWAFAİİ METİN TUĞTAĞ
MUSTAFA YÜKSEL ÖMER FARUK AKBULUT
RABİYA KAZAK SALİH EĞRİDERE
SEÇKİN KOÇ USAME ERDOĞAN
YUNUS BECİT

YÜKSEK İSTİŞARE KURULU

ABDULKADİR ÖZEL AYŞEN GÜRCAN
BURHANETTİN DURAN ENES EMİNOĞLU
İSMAİL ÇOŞKUN İSMAİL EMANET
İSMAİL EMRAH KARAYEL M. TEVFİK GÖKSU
MEDAİM YANIK MEHMET FATİH KACIR
MUSTAFA ŞEN N. BİLAL ERDOĞAN
OSMAN NURİ KABAKTEPE SELİM CERRAH
SEMA KIRCI YAVUZ BAYSAN

BÖLGE SORUMLULARIMIZ

MARMARA BÖLGESİ MUHAMMET TANAS
EGE BÖLGESİ İSMAİL MAZMAN
AKDENİZ BÖLGESİ HARUN YILMAZ
İÇ ANADOLU BÖLGESİ ÖMER GÜRCAN
KARADENİZ BÖLGESİ LOKMAN ALTAYLI
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ MUHAMMED AHMET ŞUEKİNCİ
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ İBRAHİM ERHAN
MARMARA BÖLGESİ MUHSİN ARAP
MARMARA BÖLGESİ ZEHRA YILMAZ
EGE BÖLGESİ ÖNDER YÜMLÜ
EGE BÖLGESİ SEMANUR YILDIRIM
AKDENİZ BÖLGESİ UĞUR BULUT
AKDENİZ BÖLGESİ SEMA COŞKUN
İÇ ANADOLU BÖLGESİ RAMAZAN ARAS
İÇ ANADOLU BÖLGESİ MERVE BARNAR
KARADENİZ BÖLGESİ MURAT ÇİLOĞLU
KARADENİZ BÖLGESİ CEYDA CANTEMÜR
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ RECEP TAYYİP ETRUÇ
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ KADRİYE DERE
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ BAYRAM KURT
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ SENANUR YILDIRIM
MARMARA BÖLGESİ ALİ SAMET ÇALIK
MARMARA BÖLGESİ BÜŞRANUR ÖZTÜRK
EGE BÖLGESİ MUHAMMED ENES GÜNGÖR
EGE BÖLGESİ ŞURANUR TAŞDEMİR
AKDENİZ BÖLGESİ MUHAMMET ŞAFAK ÇANKAYA
AKDENİZ BÖLGESİ NURSENA ŞENLİYURT
İÇ ANADOLU BÖLGESİ ZAFER KAYA
İÇ ANADOLU BÖLGESİ TUĞÇE YAZICI
KARADENİZ BÖLGESİ AZİZ GÜNEY
KARADENİZ BÖLGESİ RUMEYSA BEYAZTAŞ
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ MUHAMMED TURAN
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ ELİF ÇAKIRGÖZ
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ EMRAH RECBER
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ ZEYNEP DİNÇER
MARMARA BÖLGESİ ALİ AKŞAHİN
MARMARA BÖLGESİ ZEYNEP ELVERİŞ
EGE BÖLGESİ MÜCAHİT KAYA
EGE BÖLGESİ HANİFE YILMAZ
AKDENİZ BÖLGESİ MUHAMMED CAN YILDIZ
AKDENİZ BÖLGESİ ZEYNEP ELVERİŞ
İÇ ANADOLU BÖLGESİ KADİR GÖKHAN GÜNEY
İÇ ANADOLU BÖLGESİ BÜŞRA ARGÜÇ
KARADENİZ BÖLGESİ ALAATTİN ALTIN
KARADENİZ BÖLGESİ ZEYNEP ALBAYRAK
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ YUSUF KERVAN
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ SEMANUR ÖZKAYA
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ MALİK ÇİFTÇİ
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ PAKİZE İREM METİN
MARMARA BÖLGESİ ESRA ÇİÇEK ŞİT
EGE BÖLGESİ GİZEM BURCU EMİNOĞLU
AKDENİZ BÖLGESİ RABİA KEVSER EROL
İÇ ANADOLU BÖLGESİ AYŞE ÇAĞIRICI ŞİT
KARADENİZ BÖLGESİ ZEHRA ÇAĞIRICI
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ ÖZNUR ÖZDEMİR
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ MERVE ÇELİK ÇAĞDAŞ
MARMARA BÖLGESİ EREN KILIÇ
EGE BÖLGESİ MUSTAFA ÖZALTUN
AKDENİZ BÖLGESİ SELİM KARAASLAN
İÇ ANADOLU BÖLGESİ İZZET ARSLAN
KARADENİZ BÖLGESİ YASİN ALTURAN
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ ABDUL SAMET ŞENTÜRK
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ EMRE KAYA
MARMARA BÖLGESİ MUHAMMED EMİN ÖZMEN
EGE BÖLGESİ AHMET GÜNDOĞDU
AKDENİZ BÖLGESİ HIZIR İLYAS KANBUR
İÇ ANADOLU BÖLGESİ OSMAN USTALAR
KARADENİZ BÖLGESİ HÜSEYİN ALTINTAŞ
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ MEHMET DERİCİ
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ MUAMMER YİĞİT
Just as SpinAUD gives everyone a chance to win, we at TÜGVA are committed to providing educational and personal growth opportunities for young people. We believe that learning and skill development is the real-life spinning of the wheel of fortune that leads to great achievements.