Ekibimiz


BAŞKANIMIZ

İbrahim Beşinci
 • İbrahim Beşinci

  1987 yılında İstanbul Bahçelievler’de doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamlayan İbrahim Beşinci; İstanbul Teknik Üniversitesinde İşletme Yönetimi (MBA) dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı.

  Kamu ve özel sektöre proje danışmanlığı yaptı. Proje yöneticisi olarak sosyal ve teknik alanda birçok projede yer aldı ve uyguladı. Siyasi, sosyal ve iktisadi alanlarda faaliyet gösteren çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında hizmetlerde bulundu.

  Vakfımızın kuruluşundan itibaren çeşitli çalışmalarda bulunan İbrahim Beşinci, 2 yıla yakın Üniversite teşkilatlanma sorumluluğunun ardından Yurt Koordinatörü olarak görev aldı; 2018 yılında Teşkilat Koordinatörlüğü görevine geldi. 2022 yılında yapılan Genel Kurul sonucunda Genel Başkan olarak seçildi.

  Evlidir, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

  E-Mail: ibrahimbesinci@tugva.org

  Twitter: @ibrahim_besinci

YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ

zafer-karamagara-3
 • Zafer Karamağara Teşkilat Koordinatörü

  1989 yılında İstanbul Eminönü’de doğmuş olup, Aslen Malatyalıdır. İstanbul Ticaret Üniversitesi İşletme Bölümünde Yüksek Lisans eğitimini tamamlamış, 2011 yılından beri Ticaret Bakanlığı’nda Kamu Görevlisi olarak görev yapmaktadır.

  Çalışma hayatı boyunca çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak görev alan Karamağara, vakfımız bünyesinde Teşkilat Koordinatörlüğü’nde İç Anadolu Bölge Sorumluluğu ve Koordinatör yardımcılığı görevlerini yürütmüştür.

  Orta seviyede İngilizce bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

  E-Mail: zaferkaramagara@tugva.org

Fatih-Kaya
 • Fatih KayaOrtaokul Koordinatörü

  1989 yılında İstanbul Üsküdar’da doğdu. Aslen Erzincanlı’dır. Bursa Turhan Tayan Anadolu Lisesi’nde lise eğitimini, Uludağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladı. Hali hazırda Bursa Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünde ikinci lisans eğitimine devam etmektedir.

  Mezuniyetinden bu yana serbest avukatlık yapmakta olup, Kaya Hukuk Bürosu’nun kurucu ortağıdır.

  Üniversite dönemde birçok sivil toplum kuruluşunun yürütme ve yönetim birimlerinde görev alan Kaya, beş yıl vakfımızın Bursa İl Temsilcisi olarak görev almıştır. Mevcutta ise Ortaokul Koordinatörü olarak görevini yürütmektedir.

  Orta Seviye İngilizce bilen Kaya, evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

  Twitter: @mfatihkaya16

FATIH YILDIZ_LISE
 • Fatih Yıldız Lise Koordinatörü

  Aslen Sivaslı olup İstanbulda dünyaya gelmiştir. Uluslararası İlişkiler bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Yıldız, Siyaset Bilimi ve Uluslararası ilişkiler bölümünde yüksek lisans tez aşamasındadır.

  Lise yıllarından itibaren birçok sivil toplum kuruluşunda aktif rol almış ve gençlikle alakalı birçok projede koordinatörlük yapmıştır. 2018’den bu yana TÜGVA Genel Merkez Üniversite Koordinatörlüğü ve Teşkilat Koordinatörlüğü’nde farklı görevlerde ve bölgelerde sorumluluk almış, vakfımızın ülke genelindeki teşkilatlanma faaliyetlerinde aktif rol almıştır. Genç yaşlardan itibaren ticari faaliyetler içinde bulunan Fatih YILDIZ, İnşaat ve Otomotiv sektöründe yer almaktadır. Aynı zamanda İngilizce bilmektedir.

  Mail: 1fatihyildiz@gmail.com

  Twitter: @58fatihyildiz

111
 • Muhammed Burak Sarman Üniversite Koordinatörü

  Üniversite Koordinatörümüz olan Muhammed Burak SARMAN Adana da dünyaya gelmiştir. Ortaokul ve lise öğrenimini Mersin ilinin Tarsus ilçesinde, lisans eğitimini ise Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır.

  Ortaokul yıllarından bu yana Milli Gençlik Vakfı (MGV), (İGMG) İslam Toplumu Milli Görüş Teşkilatları, İlim Yayma Vakfı ve Cihannüma gibi sivil toplum kuruluşları bünyesinde çeşitli kademelerde görevler almıştır.

  (ESKAD-SEVKAD) Evrensel Sevgi ve Kardeşlik Derneği Genel Başkan Yardımcılığı görevi süresince Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti özelinde (EVKAF) Kıbrıs Vakıflar idaresi, (TİKA) Türkiye İş Birliği ve Koordinasyon Ajansı, (İGMG)İslam Toplumu Millî Görüş Teşkilatları, HASENE İnternational adına çeşitli projelerin koordinatörlüklerini yürütmüştür.

  Avukatlık mesleğini ekibi ile beraber sürdürmekte olan Muhammed Burak SARMAN, yüksek lisans eğitimine İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesinde devam etmektedir. Kurucumuz Özel Hukuk kürsüsünde uluslararası uyuşmazlıkların çözüm yolları hakkında çalışmalar yapmaktadır. Evlidir ve iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 • Fatih Yüksel İnovasyon ve Girişimcilik Koordinatörü

  Sivas’ın Suşehri İlçesinde dünyaya gelmiştir. İlk ve Ortaokulu yine aynı ilçede okuyan Yüksel, Lise öğrenimine Suşehri Kazım Ayan Anadolu Lisesinde başladı ve Erzincan M.P. Anadolu Lisesinde tamamladı. Lisans Eğitimini Sakarya Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünde; Yüksek Lisans eğitimini Namık Kemal Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olarak tamamladı. Özel sektörde proje yöneticisi olarak bir süre çalıştı. 2012 yılından itibaren çalışmaya başladığı İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSTAÇ A.Ş.’de sırasıyla Endüstriyel Atık Yönetimi ve Planlama Mühendisi, Endüstriyel Atık İşletme Mühendisi, Asya Yakası Atık Aktarma Şefi, Avrupa Yakası Atık Aktarma Şefi ve Genel Müdür Danışmanı olarak görev almıştır. 2020 Yılında ise Sancaktepe Belediyesi’nde Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü olarak göreve başlamıştır, daha sonra 2022 yılında yapılan isim değişikliği ile İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürü olarak halen aynı göreve devam etmektedir. Mesleki olarak; Sıfır Atık, İklim Değişikliği, Geri Kazanım, Tehlikeli Atık Yönetimi, 1. Sınıf Düzenli Depolama, 2. Sınıf Düzenli Depolama, Ara Depolama, Gri Su Arıtımı, Elleçleme, Solidifikaston-Stabilizasyon, Atık Lojistik (Evsel Atık ve Tehlikeli Atık), Çevresel Gürültü, Filo (Araç) Yönetimi, Nakliye Optimizasyonu konularında tecrübe sahibidir.

  Çalışma hayatı boyunca çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak görev aldı. Türkiye Gençlik Vakfı bünyesinde daha önce Ortaokul Koordinatörü olarak görev alan Yüksel, hali hazırda İnovasyon ve Girişimcilik Koordinatörü olarak görevine devam etmektedir.

  Orta seviyede İngilizce bilen Yüksel evli ve üç çocuk babasıdır.

  E-Mail: fatihyuksel@tugva.org

  Twitter: @fatihyuksel58

 • Mesut ÖndeşTÜGVA DESTEK Platformu Temsilcisi

  İzmir Karşıyaka doğumlu olan Öndeş, Anadolu Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ile Kamu Yönetimi ve Siyasal Bilimler mezunu olup, uluslararası ilişkiler alanında yüksek lisans öğrenimine devam etmektedir. Türkiye Diyanet Vakfı’nda gençlik çalışmaları,  kamu yararı ve insani yardım çalıştayları ve aile çalıştayları yapmıştır. Türkiye Gençlik Vakfı’nda ilçe temsilciliği görevinin yanı sıra İzmir İl Temsilcisi olarak görevini yürütmüştür.

  Diyanet İşleri Başkanlığı ve İçişleri Bakanlığı’nda Vali Protokol Müdürü, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü olmak üzere 15 yıl tecrübesi olan Öndeş, şu anda ticaret ile ilgilenmektedir.

  İyi derecede Arapça, Osmanlıca bilen Öndeş, evli ve 1 çocuk babasıdır.

 • Tuba ArslanKadın ve Aile Koordinatörü

  Av. Tuba ARSLAN, 1991 yılı İstanbul doğumlu olup aslen Tokat/Artova nüfusuna kayıtlıdır. İlk ve orta öğrenimini İstanbul Başakşehir’de lise öğrenimini Hasan Polatkan Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirmiştir. 2014 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ali Fuat Başgil Hukuk Fakültesi’nden yüksek onur derecesiyle mezun olmuştur.

  2015 yılında stajını tamamlayarak Avukatlık mesleğine intisap etmiştir. Başta İş Hukuku, Ticaret Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında olmak üzere çeşitli alanlarda Avukatlık faaliyetlerini sürdürmektedir. İnsan Hakları Hukuku, Aile Hukuku, Kadın Hakları, Çocuk Hakları, Kurumsal İletişim gibi alanlarda sertifika programlarına ve  meslek içi eğitim seminerlerine iştirak etmiştir.

  Akademik anlamda; 2015 yılında Marmara Üniversitesi Avrupa Birliği Enstitüsü’nde Avrupa Hukuku alanında yüksek lisans eğitimi almıştır.

  Özellikle aile, kadın, çocuk alanları başta olmak üzere sosyal, kültürel ve gençlik  çalışmaları alanlarında faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak aktif bir biçimde yer alan Avukat TUBA ARSLAN; 2020 yılında kurulan İstanbul 2 Nolu Barosu’nun kurucu üyesi olup, 2021 yılında gerçekleşen 1. Olağan Genel Kurul’da Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmiştir. Ayrıca; özellikle hukuk ve medya alanında faaliyet gösteren Türkiye Adalet Araştırmaları Merkezi (TÜRKAD) Yönetim Kurulu üyesidir.

  Vakfımızın kuruluşundan itibaren çeşitli görevler icra eden ARSLAN, 3 yıldan fazla süre Kadın ve Aile Koordinatörlüğü’nde Bölge Sorumlusu olarak görev almıştır. 2022 yılında gerçekleşen 5. Olağan Genel Kurulumuz ile Kadın ve Aile Koordinatörü olarak görevlendirilmiştir.

  Mail: av.tubaarslan@gmail.com

  Twitter: @Av_TubaArslan

 • Selim Özaltun Eğitim Koordinatörü

  1995 yılında Tokatta doğdu. Lisans eğitimini, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamladı. Endüstri Mühendisliği alanında yüksek lisans eğitimine tez aşamasında devam etmekte olan Selim Özaltun; aynı zamanda İşletme lisans derecesine de sahiptir.

  Gençlik yıllarından itibaren sosyal ve teknik alanda insanlara ve insanlığa faydasına inandığı birçok projede yer aldı ve uyguladı. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında hizmetlerde bulundu.

  Vakfımızda son 4 yılı Koordinatör Yardımcılığı olmak üzere yaklaşık 7 yıldır Eğitim Koordinatörlüğü’nde görev almakta olup, 2022 Genel Kurul itibariyle Eğitim Koordinatörlüğü görevini icra etmektedir.

  İyi derecede İngilizce bilmektedir.

  Mail: selimozaltun@tugva.org

 • Enes Kayabaşı Spor Koordinatörü

  1990 yılında Karabük’te dünyaya gelen Kayabaşı aslen Çankırılıdır. Lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde tamamlamış olup, bunu yanında lise yıllarından beri çeşitli sivil toplum kuruluşlarında da çeşitli görev ve sorumluluklar almıştır.

  Vakfımız bünyesinde 5 yıldır gönüllü çalışmalarına devam etmekte olup, 3 yılı aşkın bir sürede Çorum İl Temsilciliği görevini üstlenmiştir.

 • Abdullah ÖzdemircanKariyer Yönetimi Koordinatörü

  Çorum Alaca doğumlu olan Abdullah ÖZDEMİRCAN, lise öğrenimini Anadolu Öğretmen Lisesi’nde, üniversite öğrenimini ise İstanbul Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünde tamamladı. Çapa Tıp Fakültesi Deneysel Tıp Araştırma Merkezi’nde Moleküler Tıp alanında yüksek lisans yaptı.

  Eğitim hayatı sonrası uzun yıllar Eyüpsultan Belediyesi’nde eğitim yöneticiliği yapan Özdemircan, hali hazırda İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa’da Öğretim Görevlisi olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

  İnsan ve Medeniyet Hareketi, Genç Hareket, Genç İGİAD, İlim Yayma Vakfı, TGSP ve İstanbul Üniversitesi Mezunları ve Mensupları Derneği gibi birçok sivil toplum kuruluşlarında aktif görevler aldı. TÜGVA Teşkilat Koordinatörlüğünde sırasıyla 5. Bölge, 6. Bölge Sorumluluğu ve uzun bir süre Doğu Anadolu Bölge Sorumluluğu yaptı.

  Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • Güllü Buzunoğlu Kültür Sanat Koordinatörü

  1988 yılında Bingöl’de doğdu. Bingöl Anadolu Öğretmen Lisesi’nden mezun olduktan sonra, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümünde tamamladı. Ardından Marmara Üniversitesi Orta Doğu ve İslam Ülkeleri Araştırmaları Enstitüsü’nde Orta Doğu Coğrafyası ve Jeopolitiği Anabilim Dalında “İran’da Turizm Faaliyetleri” adlı teziyle Yüksek Lisansını tamamladı. Eğitimine, İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi anabilim dalında doktora tez çalışması ile devam etmektedir. Yayımlanmış birçok akademik çalışması bulunmaktadır. 2017 yılından beri İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde çalışma hayatına devam etmektedir.

  İletişimde Drama, Akıl ve Zekâ Oyunları alanlarında atölye çalışmaları yapan Buzunoğlu, İslam Coğrafyası ve Orta Doğu Jeopolitiği alanlarında çeşitli seminerler vermiştir.

  Üniversite yıllarından bu yana çeşitli sivil toplum kuruluşları bünyesinde gönüllü olarak projeler yürütmeye devam etmektedir. Hali hazırda KADEM Kadın Araştırmaları Dergisi’nde Yönetici Editörlük yapmakta olup, 2019 yılından beri vakfımızın Kadın ve Aile Koordinatörlüğü bünyesinde çeşitli görev ve sorumluluklar almıştır.

  İyi derecede İngilizce bilmektedir ve evlidir.

  Mail: sonakalangullu@gmail.com

  Twitter: @gullubuzunoglu

 • Enes SebaÇalışan Gençlik Koordinatörü

  1989 yılında Erzincan’da doğdu.

  Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde, yüksek lisansını ise Nişantaşı Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler dalında tamamladı.

  Belli bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra 2014 yılından itibaren Türkiye İstatistik Kurumunda çalışma hayatına devam etmektedir.

  Bir çok sivil toplum kuruluşunda farklı görevlerde bulunan Enes SEBA 2015 yılından itibaren vakfımızın kurucu ilçe yönetim kurulu üyesi, Çalışan Gençlik Koordinatörlüğü İstanbul Anadolu yakası bölge sorumlusu, Çalışan Gençlik Koordinatörlüğü Genel Merkez Teşkilat sorumlusu ve Teşkilat Koordinatörlüğü Karadeniz Bölge Sorumlusu görevlerini ifa etti.

  2022 Genel kurul itibari ile Çalışan Gençlik Koordinatörü olarak görevlendirilmiştir.

  Evli ve iki çocuk babasıdır.

   

  Mail: enesseba@hotmail.com

  Twitter:  @enesseba24

 • Bahadır Yılmaz Kaynak Geliştirme Koordinatörü

  Bahadır Yılmaz, aslen Sivaslı olup üniversite öncesi öğrenimini memleketinde tamamlamıştır.

  2015 yılından itibaren hem öğrenim hem de aile şirketlerini temsil etmek amacıyla İstanbul’da ikamet etmeye başlamıştır.

  Dış Ticaret mezunu olmakla birlikte hali hazırda University of Essex’te Ticaret ve İşletme (Business and Management) bölümünde son sınıf öğrencisidir.

  Aile şirketlerinde finans müdürü ve ticari operasyonlar direktörü olarak iş dünyasında deneyim kazanmıştır.

  Otomotiv sektöründeki üretim ve ihracat odaklı aile şirketleriyle birlikte global otomotiv ekipman tedarikçisi olan bir firmanın yetkili distribütörlüğünü sürdürmektedir.

  Sivil toplum faaliyetlerine Genç MÜSİAD ‘da başlayarak, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı ve Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevlerini icra etmiştir.

  Aynı zamanda 2015’ten bu yana Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyesi ve 2018 itibariyle Fenerbahçeli İş Adamları Derneği ( FBİAD ) Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi olarak spor dünyasıyla ilgili çalışmalarda aktif rol almaktadır.

  Ülkemizdeki girişimcilik ekosisteminin gelişmesi amacıyla startuplara melek yatırımcı ve mentor olarak destek vermektedir.

  Mail: bahadiryilmaz@gmail.com

  Twitter: @bhadiryilmaz

 • Muhammet Orhan Öncüler Platformu Temsilcisi

  Aslen Trabzonlu olup İstanbul/Bakırköy de dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. Yüksek Lisans eğitimini İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi/Mimarlık Ana Bilim Dalı/Kent Çalışmaları ve Yönetimi alanında tamamlamıştır.

  Hali hazırda Iğdır Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde ikinci lisans eğitimine devam etmektedir.

  2010 yılında çalışma hayatına inşaat sektöründe başlamış olup, yönetici olarak devam etmektedir.

  2014 yılından itibaren TÜGVA ‘da Üniversite Bölge Sorumlusu ve ardından Teşkilat Bölge Sorumlusu olarak görev almıştır.

  Orta seviyede Almanca ve İngilizce bilen Orhan, evli ve bir erkek çocuğu babasıdır.

 • Muhammed Malik Taylan Dış İlişkiler Koordinatörü

  1989 Kahramanmaraş doğumlu olan Taylan, üniversite eğitimini Bulgaristan Sofya Lüben Karavelov Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi, İnşaat Fakültesi’nden 2015 yılında mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi İş Sağlığı ve Güvenliği bölümünde eğitimine devam etmektedir.

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği’nde yönetim kurulu üyesi ve dış ilişkiler sorumlusu, UDEF’te; dış ilişkiler koordinatörü, kurumsal iletişim koordinatörü ve başkan yardımcısı, Selam Uluslararası Öğrenci Derneği’nde yönetim kurulu üyesi, Cihannüma Derneği Bulgaristan Mezun Temsilciliği’nde dış ilişkiler başkan yardımcısı görevlerinde bulunmuştur.

  Yurt içi ve yurt dışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilere de rehberlik ve danışmanlık hizmeti veren bir şirketi bulunmaktadır.    

  rkiye’ deki uluslararası öğrenci çalışmaları hakkında sunumlar yaparak, yabancı kurumlar ile iş birliği projelerine öncülük etti. “Uluslararasılaşma ve öğrenci hareketliliği” konulu akademik çalışması dergi olarak yayınlandı. 

  İyi derece İngilizce bilen Taylan, evli ve 2 çocuk babasıdır.

HANIM SORUMLULARIMIZ

ortaokul hanım
 • Mine Çelik Ortaokul Hanım Sorumlusu

  Erzincan’da doğdu. Lise eğitimini İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde tamamladı. Beykent Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı, Sakarya Üniversitesi İnternet Ağ ve Teknolojileri, Anadolu Üniversitesi Adalet bölümünden mezun oldu.

  Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllülük ve yöneticilik faaliyetleri yürüttü. 2009 yılından beri Arnavutköy Belediyesinde çalışma hayatına devam ediyor.

  Vakıf bünyesinde 2016 yılından gönüllülük faaliyetlerine devam eden Çelik Ortaokul Koordinatörlüğü hanım sorumlu olarak görev yapmaktadır.

melike-mazman-lise-hanım
 • Melike MazmanLise Hanım Sorumlusu

  1996 yılında Erzurum’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da, Lisans eğitimini Aksaray Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi’nde tamamladı. Lise yıllarından itibaren çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında gönüllü olarak yer aldı.

  2015 – 2019 yılları arasında Aksaray Üniversitesi’nde, Hanım Üniversite Koordinatörlüğü görevini icra etti. 2019 yılı itibariyle Genel Merkez Lise Koordinatörlüğü’nde çeşitli görevlerde bulundu. Ekim 2022 itibari ile Genel Merkez Hanım Lise Sorumlusu olarak göreve başladı.

  Evli ve bir çocuk annesidir.

EA88A2AF-4C2B-41C7-9B55-AA7E56CFED10-1
 • Kübra Nur ÖzkartalÜniversite Hanım Sorumlusu

  1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Kartal M.A.E. İmam Hatip Lisesi’nden mezun oldu. 2018 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Ardından avukatlık stajını tamamlayıp 2019-2020 yılları arasında İslami ilimler eğitimi aldı. 2020 yılından itibaren İstanbul’da avukatlık mesleğini icra etmektedir.

  Türkiye Gençlik Vakfı bünyesinde 2017 yılından itibaren gönüllülük faaliyetlerine devam eden Özkartal, 2022 yılında Genel Merkez Hanım Üniversite Koordinatörlüğü’nde İç Anadolu Bölge Sorumlusu görevini üstlenmiştir.

  2023 haziran ayı itibariyle de Genel Merkez Üniversite Hanım Sorumluluğu görevini yürütmeye başlamıştır.

merve-bulut
 • Merve Bulut Eğitim Hanım Sorumlusu

  1986 yılında Balıkesir Bandırma’da doğmuştur. Bandırma Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde ortaokul ve lise eğitimini tamamlamıştır. 2010 – 2015 yılları arasında profesyonel olarak medya alanında çalışmıştır. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde Aile Danışmanlığı Eğitimini tamamlamıştır. 2008 yılından bu zamana kadar Kadem ve birçok sivil toplum kuruluşlarında aktif görev almıştır. Yardım dernekleri ile birlikte ve bireysel olarak yardım faaliyetlerini hâlâ sürdürmektedir. 2020 yılında Türkiye Gençlik Vakfı Genel Merkez Eğitim Koordinatörlüğü Hanım Sorumlusu olarak görev almıştır.  Evli ve 2 çocuk annesidir. Başlangıç seviyesinde Arapça, orta seviyede İngilizce bilmektedir.

MÜTEVELLİ HEYETİMİZ

ENES EMİNOĞLU AHMET ENES İLGEN
ÇİĞDEM YILDIZ EBRAR BEŞİNCİ
EBUBEKİR KOÇ EMRAH ATİLA
EYÜP BALTA FARUK DURUŞ
İBRAHİM BEŞİNCİ İSMAİL EMANET
İSMAİL KARAOSMANOĞLU KEMAL BİLAL AYDIN
MEHMED EMİN ÖZKAYA MEHMET BURAK SAVAŞER
 MERVE ELWAFAİİ METİN TUĞTAĞ
MUSTAFA YÜKSEL ÖMER FARUK AKBULUT
RABİYA KAZAK SALİH EĞRİDERE
SEÇKİN KOÇ USAME ERDOĞAN
YUNUS BECİT

YÜKSEK İSTİŞARE KURULU

ABDULKADİR ÖZEL AYŞEN GÜRCAN
BURHANETTİN DURAN ENES EMİNOĞLU
İSMAİL ÇOŞKUN İSMAİL EMANET
İSMAİL EMRAH KARAYEL M. TEVFİK GÖKSU
MEDAİM YANIK MEHMET FATİH KACIR
MUSTAFA ŞEN N. BİLAL ERDOĞAN
OSMAN NURİ KABAKTEPE SELİM CERRAH
SEMA KIRCI YAVUZ BAYSAN

BÖLGE SORUMLULARIMIZ

MARMARA BÖLGESİ MUHAMMET TANAS
EGE BÖLGESİ İSMAİL MAZMAN
AKDENİZ BÖLGESİ HARUN YILMAZ
İÇ ANADOLU BÖLGESİ ÖMER GÜRCAN
KARADENİZ BÖLGESİ LOKMAN ALTAYLI
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ MUHAMMED AHMET ŞUEKİNCİ
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ İBRAHİM ERHAN
MARMARA BÖLGESİ MUHSİN ARAP
MARMARA BÖLGESİ ZEHRA YILMAZ
EGE BÖLGESİ ÖNDER YÜMLÜ
EGE BÖLGESİ SEMANUR YILDIRIM
AKDENİZ BÖLGESİ UĞUR BULUT
AKDENİZ BÖLGESİ SEMA COŞKUN
İÇ ANADOLU BÖLGESİ RAMAZAN ARAS
İÇ ANADOLU BÖLGESİ MERVE BARNAR
KARADENİZ BÖLGESİ MURAT ÇİLOĞLU
KARADENİZ BÖLGESİ CEYDA CANTEMÜR
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ RECEP TAYYİP ETRUÇ
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ KADRİYE DERE
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ BAYRAM KURT
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ SENANUR YILDIRIM
MARMARA BÖLGESİ ALİ SAMET ÇALIK
MARMARA BÖLGESİ BÜŞRANUR ÖZTÜRK
EGE BÖLGESİ MUHAMMED ENES GÜNGÖR
EGE BÖLGESİ ŞURANUR TAŞDEMİR
AKDENİZ BÖLGESİ MUHAMMET ŞAFAK ÇANKAYA
AKDENİZ BÖLGESİ NURSENA ŞENLİYURT
İÇ ANADOLU BÖLGESİ ZAFER KAYA
İÇ ANADOLU BÖLGESİ TUĞÇE YAZICI
KARADENİZ BÖLGESİ AZİZ GÜNEY
KARADENİZ BÖLGESİ RUMEYSA BEYAZTAŞ
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ MUHAMMED TURAN
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ ELİF ÇAKIRGÖZ
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ EMRAH RECBER
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ ZEYNEP DİNÇER
MARMARA BÖLGESİ ALİ AKŞAHİN
MARMARA BÖLGESİ ZEYNEP ELVERİŞ
EGE BÖLGESİ MÜCAHİT KAYA
EGE BÖLGESİ HANİFE YILMAZ
AKDENİZ BÖLGESİ MUHAMMED CAN YILDIZ
AKDENİZ BÖLGESİ ZEYNEP ELVERİŞ
İÇ ANADOLU BÖLGESİ KADİR GÖKHAN GÜNEY
İÇ ANADOLU BÖLGESİ BÜŞRA ARGÜÇ
KARADENİZ BÖLGESİ ALAATTİN ALTIN
KARADENİZ BÖLGESİ ZEYNEP ALBAYRAK
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ YUSUF KERVAN
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ SEMANUR ÖZKAYA
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ MALİK ÇİFTÇİ
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ PAKİZE İREM METİN
MARMARA BÖLGESİ ESRA ÇİÇEK ŞİT
EGE BÖLGESİ GİZEM BURCU EMİNOĞLU
AKDENİZ BÖLGESİ RABİA KEVSER EROL
İÇ ANADOLU BÖLGESİ AYŞE ÇAĞIRICI ŞİT
KARADENİZ BÖLGESİ ZEHRA ÇAĞIRICI
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ ÖZNUR ÖZDEMİR
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ MERVE ÇELİK ÇAĞDAŞ
MARMARA BÖLGESİ EREN KILIÇ
EGE BÖLGESİ MUSTAFA ÖZALTUN
AKDENİZ BÖLGESİ SELİM KARAASLAN
İÇ ANADOLU BÖLGESİ İZZET ARSLAN
KARADENİZ BÖLGESİ ABDUL SAMET ŞENTÜRK
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ YAVUZHAN ÇÜRÜK
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ MUHAMMET EMİN SULUKAN
MARMARA BÖLGESİ MUHAMMED EMİN ÖZMEN
EGE BÖLGESİ AHMET GÜNDOĞDU
AKDENİZ BÖLGESİ HIZIR İLYAS KANBUR
İÇ ANADOLU BÖLGESİ OSMAN USTALAR
KARADENİZ BÖLGESİ HÜSEYİN ALTINTAŞ
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ MEHMET DERİCİ
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ MUAMMER YİĞİT
Just as SpinAUD gives everyone a chance to win, we at TÜGVA are committed to providing educational and personal growth opportunities for young people. We believe that learning and skill development is the real-life spinning of the wheel of fortune that leads to great achievements.