Ekibimiz


BAŞKANIMIZ

 • Enes Eminoğlu

  İstanbul Fatih’te doğdu. 2003 yılında Eyüp Süper Lisesini, 2008 yılında İngiltere’deki University of Wales’ta İşletme bölümünde lisans öğrenimini, 2010 yılında ise İngiltere’deki University of East London’da Uluslararası İşletme bölümünde yüksek lisans öğrenimini tamamladı. 2014 yılında da Anadolu Üniversitesi İlahiyat bölümünü tamamladı. Eğitimine İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İşletme doktora programında devam etmektedir.

  Uzun yıllar özel sektörde strateji danışmanlığı ve yöneticilik görevleri yapan Eminoğlu, aynı zamanda başta ESKAD (Evrensel Sevgi ve Kardeşlik Derneği) ve İslam Dünyası Sivil Toplum Kuruluşları Birliği Gençlik Kurulu (Genç İDSB) olmak üzere çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev aldı. Vakfımızın kuruluşundan itibaren çeşitli çalışmalarda bulunan Eminoğlu, 2 yıla yakın Strateji Geliştirme Koordinatörü, akabinde Teşkilat Koordinatörü olarak görev aldı. 2018’de yapılan Genel Kurul sonucunda Genel Başkan olarak seçildi.

  İyi seviyede İngilizce ve başlangıç düzeyinde Arapça bilen Eminoğlu, evli ve 3 çocuk babasıdır.

  E-Mail: eneseminoglu@tugva.org

YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ

 • İbrahim Beşinci Teşkilat Koordinatörü

  1987 yılında İstanbul Bahçelievler’de doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamlayan İbrahim Beşinci; İstanbul Teknik Üniversitesinde İşletme Yönetimi (MBA) dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı.

  Kamu ve özel sektöre proje danışmanlığı yaptı. Proje yöneticisi olarak sosyal ve teknik alanda birçok projede yer aldı ve uyguladı. Siyasi, sosyal ve iktisadi alanlarda faaliyet gösteren çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında hizmetlerde bulundu.

  Vakfımızın kuruluşundan itibaren çeşitli çalışmalarda bulunan İbrahim Beşinci, 2 yıla yakın Üniversite teşkilatlanma sorumlusu ardından Yurt Koordinatörü olarak görev aldı. 2018 Genel Kurul itibariyle Teşkilat Koordinatörlüğü görevini icra etmektedir.

  Evlidir, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

  E-Mail: ibrahimbesinci@tugva.org

 • Fatih Yüksel Ortaokul Koordinatörü

  1987 yılında Sivas’ın Suşehri İlçesinde dünyaya gelmiştir.İlk ve Orta öğrenimini yine aynı ilçede okuyan Yüksel, Lise öğrenimine 2001 yılında Suşehri Kazım Ayan Anadolu Lisesinde başladı ve Erzincan M.P. Anadolu Lisesinde tamamladı. 2010 yılında Sakarya Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünü bitirdi. Özel sektörde proje yöneticisi olarak bir süre çalıştı. 2012 yılından itibaren çalışmaya başladığı İSTAÇ A.Ş.’de sırasıyla Endüstriyel Atık Yönetimi ve Planlama Mühendisi, Endüstriyel Atık İşletme Mühendisi, Asya Yakası Atık Aktarma Şefi ve Avrupa Yakası Atık Aktarma Şefi olarak görev almıştır.

  Çalışma hayatı boyunca çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak görev alan Yüksel, TÜGVA’da ise Ortaokul Koordinatörlüğünde sırasıyla Üye İlişkileri Sorumlusu, 7. Bölge sorumlusu ve 6. Bölge sorumlusu olarak görev almıştır.Ortaokul Koordinatörü görevini yürütmektedir.

  Orta seviyede İngilizce bilen Yüksel evli ve iki çocuk babasıdır.

  E-Mail:fatihyuksel@tugva.org

 • Okan Özer Lise Koordinatörü

  Mersin Tarsus doğumlu olan Okan Özer orta okul ve lise öğrenimini Tarsus İmam Hatip Lisesinde, lisans eğitimini ise Yakın Doğu Üniversitesi İşletme bölümünde tamamlamıştır. Kuveyt Türk Katılım Bankasında iş hayatına başlayan Özer ardından Türksat Uydu ve Haberleşme Aş Mersin İl Müdürlüğünde idari uzman olarak çalışmıştır. Ortaöğretim yıllarından bu yana Milli Gençlik Vakfı, Genç Müsiad, Genç Önder ve ESKAD (Evrensel Sevgi ve Kardeşlik Derneği) gibi çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yapmıştır. 3,5 yıl Mersin Tügva İl Temsilciliği görevini yürüten Özer İmam Hatip Platformuna (Tügva,Ensar,Önder,İmh,İlim Yayma ve Diyanet Vakfı) başkanlık yapmıştır.

  İyi seviyede ingilizce bilen Özer evli ve 2 çocuk babasıdır.

  E-mail: okanozer@tugva.org

 • Beytullah Çiçen Üniversite Koordinatörü

  1991 yılında İstanbul Bağcılar’da dünyaya gelmiştir. Aslen Sivas’lıdır. İlk ve Orta öğrenimini yine aynı ilçede okuyan Çiçen, Lise öğrenimine 2005 yılında Bağcılar Anadolu Lisesinde tamamladı. 2009 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünü bitirdi. GİMDES Helal Sertifikalama Kurumunda Denetçi olarak çalıştı. İş Güvenliği Uzmanı ve Helal Gıda Eğitimcisi olarak bir süre görev almıştır.

  Çalışma hayatı boyunca çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak görev alan ÇİÇEN, MTTB, Genç Birlik ve Gıda Mühendisleri Derneğinde aktif görev aldı. TÜGVA’da ise sırasıyla Üniversite Koordinatörlüğü bölge sorumlusu, İstanbul Lise Koordinatörü olarak görev almıştır.
  Orta seviyede İngilizce bilen Çiçen evli ve iki çocuk babasıdır.

 • Soner Çokyiğit Çalışan Gençlik Koordinatörü

  1985 yılında Nevşehir’de doğdu. 2003 yılında Borusan Asım Kocabıyık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni, 2008 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladı.

  Lise yıllarından beri iş hayatında olan Çokyiğit, madencilik ve metal sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinde yönetim kurulu üyesi olarak iş hayatına devam ediyor. 2016 yılında TÜGVA Genel Merkez Çalışan Gençlik Koordinatörlüğü’nde teşkilat sorumlusu olarak vakfımızda görev almaya başlayan Çokyiğit, ardından İstanbul Çalışan Gençlik Koordinatörü oldu. Akabinde 2018 yılı itibariyle de TÜGVA Yönetim Kurulu Üyesi olup Çalışan Gençlik Koordinatörü görevini yürütmektedir.

  E-Mail: sonercokyigit@tugva.org

 • Esra Arda Dış İlişkiler Koordinatörü

  1990 yılında İstanbul’da doğdu. 2007 yılında Açıköğretim Lisesi’nden mezun oldu. 2008 yılında eğitime başladığı Bükreş Carol Davila Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2014 yılında mezun oldu.

  Bükreş ve Köstence Yunus Emre Türk Kültür Merkezlerinde klasik sanatlar üzerine eğitmenlik yaptı. Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında gençler, Suriye’li misafirlerimiz, sağlık ve eğitim alanlarında sosyal projelerde aktif olarak yer aldı.

  Lise yıllarından beri sürdürdüğü hüsn-i hat ve geleneksel tıp çalışmaları ve araştırmalarına devam etmekte, tıp doktoru olarak çalışmaktadır. İyi seviyede Osmanlı Türkçesi, Klasik Arapça, İngilizce ve Romence bilmektedir.

  E-Mail: esrakarabal@tugva.org

 • Çiğdem Yıldız Kadın ve Aile Koordinatörü

  1989 yılında İstanbul’da doğdu. 2006 yılında Esenler İbrahim Turhan YDA Lisesi’nde ortaöğretim, 2012 yılında İstanbul Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde ise lisans eğitimini tamamladı. Yine aynı üniversite ve bölümde Yüksek Lisans eğitimine tez aşamasında devam etmektedir.

  2013 yılında öğretmen olarak göreve başladığı okulda 2014 yılından itibaren Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

  Muhtelif Sivil Toplum Kuruluşlarında çeşitli görevler alan Yıldız, 2014 yılından bu yana vakfımızda Kadın ve Aile Koordinatörlüğü’nde Bölge Sorumlusu olarak görev aldı.

  İyi derecede Arapça ve İngilizce bilen Yıldız, evlidir.

  E-Mail: cigdemyildiz@tugva.org

 • Faruk Duruş Eğitim Koordinatörü

  1986 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. Lise Öğrenimi Fatih Gelenbevi Lisesi’nde tamamladı. 2010 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini aldı. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesinde İşletme Yönetimi alanında Yüksek Lisans eğitimine tez aşamasında devam ediyor.

  2005-2010 yılları arasında Kıbrıs’ın en önemli sivil toplum kuruluşu ESKAD’ da çeşitli kademelerde görev alarak, 2009 yılında derneğin Lefkoşa Şube Başkanlığı görevini yürüttü.

  Özel sektörde kısa bir süre çalıştıktan sonra göreve başladığı kamu alanında proje kontrol mühendisi olarak halen çalışmaktadır.

  İyi derecede İngilizce bilen Duruş, evli ve 2 çocuk babasıdır.

  E-Mail: farukdurus@tugva.org

 • Seçkin Koç İdari ve Hukuki İşler Koordinatörü

  1984 yılında İstanbul’da doğdu. 2007 yılında Kocaeli Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdi. Lisans öğrenimi sırasında 1 yıl Almanya’da dil eğitimi aldı. Daha sonra Kamu Yönetimi ve Hukuk bölümlerinde lisans öğrenimini tamamladı. Halen İstanbul Aydın Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

  Uzun yıllar özel sektörde yöneticilik yapan Koç, 2013 yılından bu yana kurucusu olduğu proje danışmanlığı şirketinde çalışmalarını sürdürmektedir. 2003 yılında başladığı STK çalışmalarını aralıksız devam ettirmiştir.

  İyi seviyede İngilizce ve Almanca, başlangıç seviyesinde Arapça bilen Koç, evlidir.

  E-Mail: seckinkoc@tugva.org

 • Kemal Bilal Aydın Kültür, Sanat Koordinatörü

  21.01.1985 tarihinde İstanbul’da doğdu. 2003 yılında Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni, 2008 senesinde İstanbul Bilgi Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünde lisans eğitimini tamamladı. 2013 yılında ise Ahmet Yesevi Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon dalında yüksek lisans eğitimine başladı.

  Belli bir dönem işletme müdürlüğü ve tercümanlık yapan Aydın, 2013’ten beri kurucu ortağı olduğu bir organizasyon ajansında yöneticilik yapmaktadır.

  Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği yönetiminde bulundu. Farklı vakıf ve derneklerde gönüllü üyelikleri devam etmektedir.

  İyi düzeyde İngilizce bilen Aydın, evlidir.

  E-Mail: k.bilalaydin@tugva.org

 • Eyüp Balta Mali İşl. ve Kaynak Ge. Koordinatörü

  1989 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. Lise öğrenimini Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde, lisans eğitimini ise Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünde tamamladı. İstanbul Üniversitesi’nde İşletme alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Akademik çalışmalarına devam etmektedir. Kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra savunma sanayinde çeşitli pozisyonlarda çalıştı. Hali hazırda aile şirketinde emlak, ithalat-ihracat, yatırım ve proje danışmanlığı görevini yürütmektedir. Lise hayatından itibaren siyasi, sosyal ve iktisadi alanlarda çalışmalarını yürüten Sivil Toplum Kuruluşlarında görev aldı. Kuruluşundan günümüze kadar Türkiye Gençlik Vakfı çatısı altında bulunmuş; Üniversite Koordinatörlüğü’nde 1. Bölge sorumluluğu görevini yürütmüştür. Vakfımızın mütevelli heyeti üyesidir. Evlidir; iyi derecede İngilizce ve orta derecede Arapça bilmektedir.

  E-Mail: eyupbalta@tugva.org

 • Yunus Becit Medya İletişim Koordinatörü

  İstanbul doğumlu olan Yunus Becit; lise öğrenimini Bayrampaşa Anadolu Lisesi’nde, lisans öğrenimini ise Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Bölümü’nde tamamlamıştır. İstanbul Ticaret Üniversite’sinde Reklamcılık ve Stratejik Marka Yönetimi bölümünde Tezli yüksek lisans yapmaktadır.

  Çeşitli kurumlara danışmanlık yapan Yunus Becit, ayrıca dijital iletişim, dijital pazarlama, sosyal medya gibi konularda eğitmenlik de yapmaktadır. Becit’in ana çalışma konuları; Sosyal Medya, İnteraktif Pazarlama, Sosyal Strateji, Girişimcilik, Dijital Devlet, Dijital Siyaset ve İnovasyon’dur.

  Siyasal iletişim, siyasal pazarlama ve sosyal medya üzerine danışmanlık yapan Becit, bu konularda çeşitli yazılar yazmıştır. Ocak 2011’de kurduğu Papillon Digital şirketinde Ajans Başkanı olarak görevine devam etmektedir. 2017 yılında kurulan Özçekim İçerik Platformunun Genel Yayın Yönetmenliğini yürütmektedir.

  2011 yılının Mayıs ayından beri evli ve bir çocuk babasıdır.

  E-Mail: yunusbecit@tugva.org

 • Recep Can Spor Koordinatörü

  1989 yılı İstanbul doğumlu olan Recep CAN, İlk -Orta- Lise eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamış olup, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümünde de lisans eğitimini tamamlamıştır.

  Profesyonel çalışma hayatına 2013 yılında Kuveyt Türk Katılım Bankasında başlamış ve çeşitli birimlerde görev almıştır. 2019 yıl başı itibari ile Kobi Bankacılığı Satış Yönetmeni olarak Bankacılık kariyerini neticelendirmiştir.

  Orta öğretim ve lise dönemi boyunca çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları’nda görev almıştır. 2016 yılından itibaren vakfımızın üyesi olan CAN, 2017 yılı Ocak ayı itibari ile Teşkilat Koordinatörlüğü bünyesinde Bölge Sorumluluğu görevinde bulunmuş, 2018 Aralık ayı itibariyle Spor Koordinatörü olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

  Orta düzeyde ingilizce bilen Can, evli ve iki çocuk babasıdır.

 • Mustafa Yüksel Strateji Geliştirme Koordinatörü

  1986 Tekirdağ doğumludur. İstanbul Üniversitesi Fizik ve Matematik(çift anadal) Bölümlerinden mezun oldu. Eğitimine Boğaziçi Üniversitesi Fizik Bölümü Lisansüstü öğrencisi olarak devam eden Mustafa Yüksel; Ulusal ve Uluslararası Projeler Danışmanlığı yapmakla beraber Strateji Geliştirme ve Bilgi Teknolojileri Yöneticisidir. Birçok sivil toplum kuruluşunda uzun zaman görev almış ve öğrencilik yıllarından bu yana sivil toplum kuruluşlarında çalışmalar yapmıştır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

  E-Mail: mustafayuksel@tugva.org

 • Murat Aydın Yurt Koordinatörü

  1984 İstanbul doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da, lisans öğrenimini ise Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladı. Üniversite yılları ve sonrasında çeşitli STK’larda görev aldı. Çalışma hayatı boyunca özel sektör ve kamu iştiraklerinde yönetici olarak çalıştı. Kadın ve Demokrasi Vakfı (KADEM) Genel Müdürü olarak görev aldı. Son yapılan 3. Olağan Genel Kurulu akabinde Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yönetim Kurulu’nda Genel Başkan Yardımcısı, Yurt Koordinatörü olarak görev alan Murat Aydın, Evli ve 1 çocuk babasıdır.

  E-Mail: murataydin@tugva.org

HANIM SORUMLULARIMIZ

nazire-erbasan
 • Nazire Erbasan Ortaokul Hanım Sorumlusu

  1994 yılında Ankara da doğdu. 2012 yılında Zeytinburnu Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde ortaöğretimini, 2017 yılında İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde ise lisans eğitimini tamamladı. Yine aynı üniversitenin Eğitim Fakültesi’nde  formasyon eğitimini tamamlayarak sertifikasını aldı.

  2017  yılında öğretmenliğe başladı,  yaklaşık 2 yıl öğretmenlik mesleğini icra etti.

  Lisans dönemi boyunca birçok yardım projesine danışmanlık yapan ve çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları’nda görev alan Erbasan, vakfımızın  Hanım Ortaokul Koordinatörlüğünün kuruluşundan bu yana , koordinatörlük bünyesinde çeşitli bölgelerin sorumluluğunu yaptı, 2018 Eylül ayı itibariyle de Ortaokul Hanım Koordinatörlüğü görevini devraldı.

   

  Orta seviyede Arapça, başlangıç düzeyinde İngilizce  bilmektedir.

  E-Mail: nazireerbasan@tugva.org

sena-dalyan
 • Sena Dalyan Lise Hanım Sorumlusu

  1997 yılında İstanbul’da doğdu. Kağıthane Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde lise eğitimini, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üversitesi Sosyoloji bölümünde ise lisans eğitimini tamamladı. Lisans eğitimi boyunca çeşitli sivil toplum kuruluşlarında ve sosyal sorumluluk projelerinde görev aldı. 2017 yılından bu yana vakfımızın farklı koordinatörlüklerinde görev alan Sena Dalyan, 2019 Eylül ayı itibariyle Lise Hanım Koordinatörlüğü görevini devraldı.

  Orta seviyede İngilizce, başlangıç düzeyinde Arapça bilmektedir.

  İletişim: senadalyan@tugva.org

gulfidan-ozturk
 • Gülfidan Kıroğlu Öztürk Üniversite Hanım Sorumlusu

  1989 yılında İstanbul Üsküdar’da doğdu.Lise eğitimini Hacı Sabancı Lisesinde tamamlandı.Lisans eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Mimari Restorasyon bölümü okudu daha sonra İstanbul Aydın Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık bölümünü tamamladı.
  İş hayatına İstanbul Büyükşehir belediyesinde devam etmektedir. 2016 yılından itibaren Tügva(Türkiye Gençlik Vakfı)Üniversitesi Hanım Koordinatörlüğü yapmaktadır.

  Orta seviyede İngilizce bilen Öztürk,evli ve bir çocuk annesidir.

MÜTEVELLİ HEYETİMİZ

ENES EMİNOĞLU AHMET ENES İLGEN
ÇİĞDEM YILDIZ EBRAR BEŞİNCİ
EBUBEKİR KOÇ EMRAH ATİLA
EYÜP BALTA FARUK DURUŞ
İBRAHİM BEŞİNCİ İSMAİL EMANET
İSMAİL KARAOSMANOĞLU KEMAL BİLAL AYDIN
MEHMED EMİN ÖZKAYA MEHMET BURAK SAVAŞER
 MERVE ELWAFAİİ METİN TUĞTAĞ
MUSTAFA YÜKSEL ÖMER FARUK AKBULUT
RABİYA KAZAK SALİH EĞRİDERE
SUAT KIR USAME ERDOĞAN
ZEYNEP ÇELİK

YÜKSEK İSTİŞARE KURULU

ABDULKADİR ÖZEL AYŞEN GÜRCAN
N. BİLAL ERDOĞAN BURHANETTİN DURAN
ENES EMİNOĞLU İSMAİL ÇOŞKUN
İSMAİL EMANET İSMAİL EMRAH KARAYEL
M. TEVFİK GÖKSU MEDAİM YANIK
MEHMET FATİH KACIR MUSTAFA ŞEN
OSMAN NURİ KABAKTEPE SELİM CERRAH
SEMA KIRCI YAVUZ BAYSAN

BÖLGE SORUMLULARIMIZ

1. BÖLGE GÖKHAN TEKBIYIK
2. BÖLGE HÜSEYİN KARA
3. BÖLGE AYDIN MURAT ÖZTÜRK
4. BÖLGE MUHAMMET ORHAN
5. BÖLGE İSMAİL EVLEK
6. BÖLGE ABDULLAH ÖZDEMİRCAN
7. BÖLGE ÖZER DEMİR
8. BÖLGE OSMAN FARUK DEMİRLİ
9. BÖLGE  İSLAM ALAYBEYOĞLU
10. BÖLGE SERKAN DOĞAN
11. BÖLGE ABDÜLHAMİD BALTA
12. BÖLGE  ÖZCAN AYMA
13. BÖLGE MURAT GÜLER
1. BÖLGE İSMAİL MAZMAN
1. BÖLGE ELİF TEZEL
2. BÖLGE ASAF TAHA LEVENT
2. BÖLGE FEYZA MİNE ÇELİK
3. BÖLGE YAVUZ BURAK ÖZTÜRK
3. BÖLGE SEMA COŞKUN
4. BÖLGE MUSTAFA ALPER KALYONCU
4. BÖLGE  HAMİDE MELEK COŞKUN
5. BÖLGE ENES AHŞUN
5. BÖLGE ZEYNEP POLAT
6. BÖLGE MURAT BEDİROĞLU
6. BÖLGE ZEYNEP POLAT
7. BÖLGE ENES PÜSÜR
7. BÖLGE FEYZA MİNE ÇELİK
8. BÖLGE BURAK ÇEZİK
8. BÖLGE KADRİYE DERE
9. BÖLGE FURKAN KIZILYEL
9. BÖLGE MEDİNE AYAN
10. BÖLGE ABDULLAH YASİN
10. BÖLGE ZEHRA KARAKELLE
11. BÖLGE ALİ YILDIZ
11. BÖLGE FEYZA MİNE ÇELİK
12. BÖLGE MEHMET OĞUZ ERGÜN
12. BÖLGE SEMA COŞKUN
13. BÖLGE MUHAMMED TANAS
13. BÖLGE YASEMİN TANAS
1. BÖLGE ERSEL TOKTEKİN
1. BÖLGE MELİKE ARSLAN
2. BÖLGE ONUR ESER
2. BÖLGE KEZİBAN DEĞİRMENCİ
3. BÖLGE RAMAZAN ÇAMUR
3. BÖLGE SİNEM SÜMEYRA İLKBAHAR
4. BÖLGE  MAHMUT ATMACA
4. BÖLGE SEDA ZAMBUR
5. BÖLGE MUHAMMET TAHMAZOĞLU
5. BÖLGE ESMANUR ÖZTÜRK
6. BÖLGE ALİ NECİM DEĞER
6. BÖLGE AYŞE ŞARKI
7. BÖLGE BURAK EKİN
7. BÖLGE ZEHRA ÇOLAKOĞLU
8. BÖLGE ZEHRA BEMBEYAZ
8. BÖLGE MEHMET ALİ KAHRAMAN
9. BÖLGE MERVE ŞEYMA KARAKELLE
9. BÖLGE MAHMUT ÖZBAĞDAT
10. BÖLGE ABDULLAH TAHA ALTUNLU
10. BÖLGE ZEHRA BETÜL ÖZDEMİR
11. BÖLGE ENES SEVİMLİ
11. BÖLGE HATİCE YILDIZHAN
12. BÖLGE MUHAMMET TAHMAZOĞLU
12. BÖLGE MERYEM TANCI
13. BÖLGE CELİL AKDOĞMUŞ
13. BÖLGE MERVE ÖZTÜRK
1. BÖLGE MEHMET TOKAR
1. BÖLGE ZEYNEP ÖZTÜRK
2. BÖLGE BEKİR BERAT EKER
2. BÖLGE RAVZA KABAKTEPE
3. BÖLGE MİRAÇ ÇÖLGEZER
3. BÖLGE MELDA MERCAN
4. BÖLGE ALİ TAŞBAŞI
4. BÖLGE BAŞAK ÖĞÜTCÜ
5. BÖLGE HASAN EMRE FINDIKÇI
5. BÖLGE ZEYNEP ÖZTÜRK
6. BÖLGE ATİKE NÜVEYBA AKINCI
6. BÖLGE GAMZE EROL
7. BÖLGE AHMET GÖK
7. BÖLGE SEVDE ÇALIŞKAN
8. BÖLGE ABDULLAH KÖSE
8. BÖLGE ATİKE NÜVEYBA AKINCI
9. BÖLGE MAHMUT AHMET BOLAT
9. BÖLGE ZEHRA ÇALIŞKAN
10. BÖLGE SELİM BOSTAN
10. BÖLGE SEVANUR CANER
11. BÖLGE ABDULLAH UÇAN
11. BÖLGE NİSA COŞKUN
12. BÖLGE MEHMET KAYA
12. BÖLGE SENA SEZGİN
13. BÖLGE ORHAN YAVUZ
13. BÖLGE BEYZA KAYAGİL
1. BÖLGE MESUT YILDIZ
2. BÖLGE MÜCAHİT AKTÜRK
3. BÖLGE KAZIM KOZ
4. BÖLGE MUSTAFA NUSRET TURHAN
5. BÖLGE MEHMET FATİH KARAKUŞ
6. BÖLGE ENES KAPLANDER
7. BÖLGE ALAMEDDİN ERTOK
8. BÖLGE ABDURRAHMAN ÖZKAN
9. BÖLGE ORHAN ÇON
10. BÖLGE TAHSİN TOPRAK
11. BÖLGE HÜDAİ TEMEL
12. BÖLGE MEHMET AKİF TRABZON
13. BÖLGE RAMİZ GÖRKEM BİLAL
1. BÖLGE ZEHRA ÇAĞIRICI
2. BÖLGE ESRA ÇAL
3. BÖLGE ESRA ÇAL
4. BÖLGE BETÜL GÜLERYÜZ
5. BÖLGE MEDİNE TAŞDEMİR
6. BÖLGE ZUHAL EDA OYMAK
7. BÖLGE ELİF BAKKALOĞLU
8. BÖLGE ZEYHA METİN
9. BÖLGE TUBA ARSLAN
10. BÖLGE AYŞE KAZANCI
11. BÖLGE ESRA ÇİÇEK ŞİT
12. BÖLGE HATİCE ŞEYMA BİLGİŞLİ CAN
13. BÖLGE AYŞE ÇAĞIRICI ŞİT
1. BÖLGE EMRULLAH FUÇU
2. BÖLGE MESUT CUDİ
3. BÖLGE AHMET CEMİL İPTAŞ
4. BÖLGE MURAT ARSLANER
5. BÖLGE VELİCAN POLAT
6. BÖLGE HÜSEYİN ÖZKER
7. BÖLGE SELİM KARAASLAN
8. BÖLGE MURATHAN KÜÇÜKALİ
9. BÖLGE YAVUZHAN ÇÜRÜK
10. BÖLGE MUSAP GÜLAÇAR
11. BÖLGE SEDAT ACAR
12. BÖLGE HASAN YILDIZ
13. BÖLGE YUSUF ELMACI
1. BÖLGE MESUT ÖZDEN
2. BÖLGE MEHMET SABRİ KAPLAN
3. BÖLGE
4. BÖLGE ZİYAATTİN GÜNDOĞDU
5. BÖLGE RECEP ARSLAN
6. BÖLGE
7. BÖLGE İSMAİL HUMARU
8. BÖLGE
9. BÖLGE NECMETTİN BARIŞ SAĞLIK
10. BÖLGE YUŞA YÜCEL
11. BÖLGE İSMAİL HUMARU
12. BÖLGE ALİ AKMAN
13. BÖLGE
1. BÖLGE KEREM ESKİKÖY
2. BÖLGE AZAM TURAN
3. BÖLGE YAHYA YILDIRIM
4. BÖLGE YAHYA YILDIRIM
5. BÖLGE KADİR SÖKÜCÜ
6. BÖLGE FURKAN KALKAN
7. BÖLGE MEHMET AKİF TEMUR
8. BÖLGE SERKAN DOĞAN
9. BÖLGE SERKAN DOĞAN
10. BÖLGE MEHMET AKİF TEMUR
11. BÖLGE BURAK ŞİT
12. BÖLGE KEREM ESKİKÖY
13. BÖLGE BURAK ŞİT
1. BÖLGE YUNUS AYDOĞAN
2. BÖLGE UBEYDULLAH OKTAY
3. BÖLGE EROL KAAN ÖZCAN
4. BÖLGE HAMZA ÖZDEMİR
5. BÖLGE MEHMET TERZİOĞLU
6. BÖLGE MEHMET YILMAZ NALKIRAN
7. BÖLGE İSMAİL KEKLİK
8. BÖLGE İSMAİL ÇINAR
9. BÖLGE YUNUS AYDOĞAN
10. BÖLGE FERHAT ÇİÇEK
11. BÖLGE İSMAİL KEKLİK
12. BÖLGE YUNUS AYDOĞAN
13. BÖLGE MEHMET TERZİOĞLU
1. BÖLGE MÜCAHİT SARIKAYA
2. BÖLGE BERAT YILMAZER
3. BÖLGE BERAT YILMAZER
4. BÖLGE FATİH MESUT YALÇINKAYA
5. BÖLGE MUHAMMED AHMET ŞUEKİNCİ
6. BÖLGE MUHAMMED AHMET ŞUEKİNCİ
7. BÖLGE FATİH MESUT YALÇINKAYA
8. BÖLGE SEZGİN GÜRBÜZ
9. BÖLGE SEZGİN GÜRBÜZ
10. BÖLGE TURGUT YAVUZ
11. BÖLGE ENES SERDAR
12. BÖLGE TURGUT YAVUZ
13. BÖLGE ENES SERDAR
1. BÖLGE HAYRULLAH YILDIZ
2. BÖLGE İNAN DUMAN
3. BÖLGE EMRE ŞİŞMAN
4. BÖLGE YUNUS EMRE PAMUKÇU