Türkiye Gençlik Vakfı olarak, gençlerimizin sosyal ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanmış yurtlarımızda, idareci ve personelimizin desteğiyle öğrencilerimize huzurlu ve güvenli yaşam alanları sunma gayreti içerisindeyiz. Gençlerimizin fiziksel ihtiyaçlarını ve güvenlik gereksinimlerini karşılayarak, enerjilerini kendilerini gerçekleştirmeleri yönünde sarf etmeleri için onları teşvik ediyor; sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerine katkıda bulunarak toplumda aktif birer birey olmaları için çalışıyoruz.

Ülkemizin geleceğini gençlerimizin inşa edeceğinin bilincinde olan bizler, onların okul ve iş hayatlarında başarılı olmalarını gönülden arzuluyoruz. Her bir gencimizin değişerek gelişmesinden ziyade, gelişerek değişmesini arzu etmekteyiz. Tarihimizin bizlere yüklemiş olduğu sorumlulukların bilincinde olan ve bu sorumluluklarını hayatına yansıtan gençlerimizin yeni Türkiye’nin inşa sürecinin önde gelen aktörlerinden olmaları için çaba gösteriyoruz.

Bu çerçevede, toplumumuzun ve ailelerimizin bizlere emaneti olan gençlerimizi, köklerinden beslenerek gelişen, özgüveni yüksek, toplumumuz ve ülkemiz için donanımlı bireyler olarak yetiştirmek temel arzumuzdur. Tüm gençlerimizi yurtlarımızda misafir olmaya davet ediyoruz.

Türkiye genelinde farklı şehirlerde öğrenci yurtlarımız bulunmaktadır. Başvurmak için lütfen tıklayın.