Vakfımız eğitim kamplarına “Yönetim Anlayışımız” kamp programı ile hız kesmeden devam ediyor. Genel Merkez Eğitim kampımız birbirinden değerli hocalarımız ile Kiptaş’ta gerçekleştirildi.

Kampımız, Çalışan Gençlik Koordinatörümüz Nurullah Er’in Kur’an tilavetinin ardından Başkanımız İsmail Emanet’in açılış konuşması ile başladı. Emanet, sorumluluk bilincimizin pekiştirilmesi ve yönetim anlayışımız ile ilgili genel merkez gönüllülerimizi motive eden bir konuşma gerçekleştirdi.  Emanet, konuşmasında “Gençlerdeki cevherin keşfedilmesi noktasında mücadelemizi veriyoruz.” diyerek vakfımızın varoluş sebeplerine değindi.

Kampımızda Mütevelli Heyeti Üyemiz Salih Eğridere  “Bir Teşkilatçının Sosyal Hayatı Nasıl Olmalı?”, Yüksek İstişare Kurulu Üyemiz Mustafa Şen “Kavramlarımız”, Şerafettin Kalay Hocamız “Sünneti Hayata Taşımanın Önemi”, TRT World Haber Müdürü Fatih Er “Küresel Medya Düzeni” ve Selim Cerrah hocamız da “Ümmet Bilinci” konularıyla güncel değerlendirmelerde bulunarak konuşmalarını gerçekleştirdi.

Her kamp için ayrı bir heyecan duyan TÜGVA Ailemiz; adalet, ahlak, birlik, iyilik ve özgürlük ilkelerini merkeze alarak Türkiye’nin gençleri için fayda odaklı değerler üretmeye devam edecektir.