Vakıf Okulu’na katılacak gençlerimiz; yapılacak olan spor etkinlikleriyle kendilerini daha zinde hissedecek, sosyal etkinlikler, kitap okuma ve seminerlerle de daha bilinçli birer birey haline gelecekler. Tüm bunlara ilave olarak yıl boyunca aldıkları eğitimlerini de tekrar etmiş olacaklar.

Sportif faaliyetlerimizin yanında gençlerimiz, temel dini bilgileri öğrenecek, siyer-i nebi dersleri alacak, spor faaliyetleri ile zinde kalacak, gezi faaliyetleri ile kültürel bilinç kazanacak, zeka ve akıl oyunları oynayacak, İcathanemizde icat çıkaracaklar. Kısacası geleceğin gençliğinin tohumlarını atacağız.

Vakıf Okulu’nda çeşitli yaş gruplarından gençlerimizle bir araya gelerek çeşitli kitaplardan okumalar yapılarak seminerler verilecektir. Vakıf Okulu’nda amaç sadece bilgi vermek değil, aynı zamanda şuur kazandırmak, yeni dostluklar kurarak kardeşlik bağlarını güçlendirmek; nihayetinde ümmet bilincini temin etmektir.

  • Kimler Katılabilir?

    Vakıf Okulu’na ortaokulda eğitim gören tüm öğrenciler başvurabilir.

  • Program İçeriği

    Alanlarında uzman eğitmenler eşliğinde; satranç, mini golf, mangala, gibi sportif aktivitelerin yanında Kur’an-ı Kerim dersi, ahlak eğitimi, akaid eğitimi, hadis ve siyer dersleri öğrencilere verilecektir.

  • Başvuru

    11 Eylül 2023 – 14 Haziran 2024 tarihleri arasında TÜGVA İl Temsilciliklerimizden başvuru alınacaktır.

  • Proje Görselleri