İznik Kaymakamlığı tarafından düzenlenen turnuvalarda şampiyonluk kupa maçında bu senede vakfımızın İlçe Temsilciliği birinci oldu.

İznik Kaymakamlığı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen turnuvalara, 16 voleybol takımı katılarak mücadele etti. İznik’te birçok kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra her kesimden takımın katılabildiği ve 16 takımdan oluşan voleybol turnuvasının final maçında, Türkiye Gençlik Vakfı İznik Temsilciliği ile Büke Koleji karşıya geldi.

Maçın ardından gerçekleşen kupa töreninde, turnuvanın birincisi olan vakfımızın temsilciliğine kupayı Kaymakam Ali Hamza Pehlivan verirken, ikinci olan takım Büke Koleji’ne kupayı Belediye Başkanı Osman Sargın, üçüncü olan takım İznik Gençlik Meclisi’ne ise kupayı Cumhuriyet Savcısı Sebahattin Taha Hasbutcu verdi.

Kupa töreninde konuşan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, müsabakalar boyunca kıyasıya yarışan tüm sporcuları tebrik etti. Geçen yıl başlayan turnuvanın ikinci kez yapıldığını belirten İznik Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan, “Turnuvaya katılan tüm takım ve sporcuları tebrik ediyorum. Bu ilgi olduğu sürece önümüzdeki yıllarda da bu müsabakalar artacak. Turnuvalarda ter döken tüm sporcuları centilmenlikleri içinde ayrıca kutluyorum” dedi.

Protokol üyeleri dereceye giren takım ve oyuncuları tek tek gezerek tebrik etti.