TÜGVA Görele İlçe Temsilciliğimiz, TÜGVA Bulancak İlçe Temsilciliğimiz ve Kıraathanelerimiz Başkanımız İsmail Emanet’in ve konuklarımızın katılımıyla hizmete açıldı.

Gençlerin sporla, sanatla, kültürle, bilimle kendilerini geliştirebilecek alanların oluşturulmasına öncülük eden TÜGVA olarak temsilciliklerimizi açmaya devam ediyoruz. Başkanımız İsmail Emanet ve konuklarımız ile birlikte yepyeni iki ilçe temsilciliğimizin açılışını daha gerçekleştirdik. Temsilcilik açılışımızla da kalmadık ayrıca Temsilciliklerimizdeki Kıraathanelerimizi de faaliyete geçirdik.

Amacımız Sadece Kendini Değil, Kendi Dışında da İnsanlara İyiliği Yayacak Bir Nesil Yetiştirmek

Görele İlçe Temsilciliğimizin açılışında Başkanımız İsmail Emanet, “TÜGVA olarak yola çıktığımız ilk günden beri büyük bir aşk ve heyecanla gençliğimize hizmet etmek için her geçen gün hızla büyüyoruz. Türkiye’nin 81 ilinde, 404 ilçesinde il ve ilçe temsilciliklerimiz, kıraathanemiz ile eğitim merkezlerimizle gençlerimizin hizmetindeyiz. 10 yaşından 35 yaşına kadar gençlerimizin bulunduğu her alanda bizler de gençlerimizle beraberiz. Bir ayağı topraklarda, kendi değerlerimizle, kendi inancımızla, bir ayağı ile dünyayı dolaşan gezen, yenilikleri, güzellikleri, iyilikleri toplayan ve bunları bir değer olarak kendine katan ve sadece kendini değil, kendi dışında olan insanlara da iyiliği yayacak bir nesil yetiştirmek amacımız” ifadelerini kullandı.

Vatanına, Milletine, Geleneklerine, Tarihine Sahip Çıkan Genç Nesil İçin Hizmet Veriyorlar

Bulancak İlçe Temsilciliğimizin açılışında Bulancak Kaymakamı Hamdi Üncü, “TÜGVA’nın faaliyetlerini yakından takip ediyoruz. Ülkemiz gençleri için güzel çalışmalar yapıyorlar. 81 il ve 450’e yakın ilçede vatanına, milletine, geleneklerine, tarihine sahip çıkan birer genç nesil için hizmet veriyorlar. Bu güzel hizmetler için kendilerine teşekkür ederiz” dedi.

Geçmişten Bugüne Olan Tarihimizle Geleceğe Bakan Bir Gençlik İçin TÜGVA Daha Çok Çalışacaktır

Bulancak İlçe Temsilciliğimizin hayırlara vesile olmasını dileyen Başkanımız İsmail Emanet, “5 yıl içinde Türkiye’nin hemen hemen her yerinde temsilcilik açan TÜGVA, Cumhurbaşkanımızın bize yüklediği ağır göreve rağmen hizmetlerini daha çok alana yayarak devam ettiriyor. Ülkesini seven, milletini seven, tarihimizle geleceğe bakan bir gençlik için TÜGVA daha çok çalışacaktır. TÜGVA tarihini unutmayan, geleceğe de bunu aktaran bir gençlik konusunda faaliyet içinde olacaktır. Çok sayıda faaliyet alanımız ile gençlerimize gelecek için bir hedef gösteriyor ve her geçen gün gelişiyoruz. Bulancak Temsilciliğimizin açılışı hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.