TÜGVA Buca İlçe Temsilciliğimizden öğrenciler, Minikler-Yıldızlar Kick Boks Şampiyonası’nda büyük bir başarıya imza attılar.  

TÜGVA Buca Temsilciliğimiz, 31 Ağustos Cumartesi günü Gaziemir Spor Salonu’nda düzenlenen Minikler-Yıldızlar Kick Boks Şampiyonası’nda büyük bir başarı elde etti. Toplamda 210 sporcunun katılım gösterdiği şampiyonada TÜGVA Buca Temsilciliğimiz adına yarışan 8 sporcumuz başarılarına başarı kattılar. Müsabakalarda sporcularımız 1. lik ve 4 tane de 3. lük madalyası kazandı.

 Bizler Gençlerimiz İçin Varız, Onların İhtiyaç Duydukları Her Alanda Yanlarında Olacağız

TÜGVA Buca İlçe Temsilcimiz Yiğit Aslanata, “Bizler TÜGVA olarak spora ve sporcu kardeşlerimize her türlü imkanı sunmanın ve onları ilgi duydukları alanda daha da ileriye taşımanın gayreti içerisindeyiz. Vakfımız birçok alanda gençlerimize rehberlik etmektedir. Aldığımız bu dereceler daha nice başarılarımızın sadece örneğidir. Bizlere güvenerek evlatlarını emanet eden tüm anne-babalara teşekkür ediyoruz. Bizler gençlerimiz için varız, onların ihtiyaç duydukları her alanda da yanlarında olmaya devam edeceğiz.
Tüm İzmir’li hemşehrilerimizi TÜGVA’ya davet ediyoruz. Daha nice güzel başarılarda hep birlikte olmak ümidiyle.” dedi.