TÜGVA olarak “Türkiye Gençliği Kıyam’da” sloganıyla 81 İl 404 İlçede başlatmış olduğumuz sabah namazı programını, bütün il ve ilçe yönetimlerimiz, koordinatörlüklerimiz, teşkilatlarımız ve gönüllülerimizin katılımıyla gerçekleştirdik.

Türkiye’nin dört bir yanında “Türkiye Gençliği Kıyam’da” diyerek il ve ilçe yönetimlerimiz, koordinatörlüklerimiz, teşkilatlarımız ile camilerde bir araya geldik. TÜGVA ile beraber aynı amaca hizmet eden binlerce kişi İl Temsilciliklerimizin belirlemiş olduğu camilere akın etti. Birliğin, kardeşliğin pekiştirilmesine vesile olan sabah namazı programı, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve salavatlarla başladı. Program, namazın ardından sohbet ve dualar ile sona erdi. Etkinliğin sonunda camii çıkışında cemaate çorba ikramında bulunuldu.

Binlerce Kardeşimizle Sabah Namazında Buluşarak Kardeşliğimizi Pekiştirdik

Sabah namazı buluşmasının ardından Başkanımız İsmail Emanet, “Türkiye Gençliği Kıyam’da diyerek Türkiye’nin dört bir yanında bizimle birlikte aynı amaca hizmet eden binlerce kardeşlerimizle sabah namazında buluşarak kardeşliğimizi pekiştirdik” ifadelerini kullandı.