TÜGVA Adıyaman Temsilciliğimiz Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında maske takarak lösemi ile mücadele eden çocuklara destek verdi. Onların her zaman yanında olduklarını gösterdi.

TÜGVA Adıyaman Temsilciliğimizden Spor Koordinatörümüz Recep Tepe ve öğrencilerimiz maske takarak lösemili çocuklara hem moral hem de umut mesajı verdi. Lösemi hastalığı ile mücadele eden çocuklara moral veren Adıyaman Temsilciliğimiz bu hastalığa dikkat çekmek ve kansere dur demeyi amaç edinerek desteklerini gösterdiler.

Her Gönül Dokunuşumuz Onların Hastalıklarını Yenmesine Büyük Katkı

Adıyaman Temsilciliğimiz maskeleri takarak farkındalık oluşturdu. İl Temsilcimiz İdris Toprak konuyla ilgili,  “Hastalık bir tercih değil Rabbimizin vermiş olduğu bir imtihandır, bu imtihan da tüm hasta kardeşlerimizin yanında olduğumuzu göstermek onlara büyük bir moral kaynağı olacaktır. TÜGVA olarak her zaman genç kardeşlerimizin yanındayız. Derdi veren Allah şifayı da nasip edecektir. Lösemili kardeşlerimize her gönül dokunuşumuz onların hastalıklarını yenmesinde büyük bir katkı sunacaktır. Onlar için umudun meşalesini toplum olarak gelin birlikte yakalım. Duamız, desteğimiz ve sevgimiz onlarla olsun.” ifadelerini kullandı.