Vakfımız İstanbul’da yeni mekânlar ve yeni çalışmalar eşliğinde gençlerle buluşmaya devam ediyor. Hakikatin peşinde, insanlığa değer katan projeler geliştiren bir gençlik yetişmesi adına hayırlı olsun diyerek Vakıf başkanımız İsmail Emanet açılışları gerçekleştirdi.

Nişancı Mehmet Paşa Medresesi restorasyon çalışmalarının ardından Fatih semtinde vakfımız çalışmalarının gerçekleşeceği ve içerisinde kitap kafenin bulunduğu yer olarak hizmet verecek. Aynı gün Bağcılar ve Küçükçekmece’de de mekânlarımızın açılışları yapıldı.

Açılışlara Yüksek İstişare Kurulu Üyemiz Bilal Erdoğan ve Vakıf Başkanımız İsmail Emanet’e Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ve Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı eşlik etti. Ardından vakfımızın yöneticileri gençlerle görüşerek, onlarla sohbet etti.

Çalışma odaları ve kütüphanelerin bulunduğu temsilciliklerimizde vakıf çalışmalarımız yürütülecek. İstanbul TÜGVA’da şuan halihazırda devam etmekte olan 6’yı aşkın proje bulunmaktadır.