Türkiye Gençlik Vakfı Üniversite Koordinatörlüğü tarafından genel merkez binasında gerçekleştirilen programda, ahde vefanın en güzel örneklerinden biri gösterildi.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Üniversite Koordinatörlüğü tarafından genel merkez binasında “Sözümüz Var” programı düzenlendi. Covid-19 tedbirleri gereğince sınırlandırılan salonda buluşan 90 kişiye ek olarak ZOOM üzerinden de katılım sağlandı. Online olarak 1000’i aşkın kişinin katıldığı programda, “Üniversite Koordinatörlüğünde” görev almış kişiler için bir ahde vefa gösterilirken, yeni gönüllüler ve kadro açıklandı.

Sözümüz Var programında 23 ve 24. Dönemde İstanbul Milletvekili Feyzullah Kıyıklık, Medeniyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gülfettin Çelik, Alaaddin Keykubat Üniversitesi Rektörü Dr. Ekrem Kalan ve Cihannüma Teşkilat Başkanı Rıza Yorulmaz gibi kıymetli isimler ağırlandı.

“BİZİM DAVAMIZ BÜYÜK”

Program açılışında açılış konuşması yapan TÜGVA Başkanı Enes Eminoğlu “Bizim davamız büyük! Ve davamızın şuuruyla attığımız adımların her geçen gün bereketlendiğine şahid oluyoruz. Bu bereket Allah’ın izniyle, çalışmalarımızda emeği geçen kıymetli kardeşlerimizin gönüllerinin ve niyetlerinin temizliğinden kaynaklanmaktadır. Bu davayı bizimle birlikte omuzlayan herkese bir kez daha şükranlarımı sunuyorum” ifadeleriyle vakıf çalışmalarında emeği geçenlere teşekkür etti.

Programda daha önce Üniversite Koordinatörlüğünde görev almış gönüllülere teşekkür plaketi takdim edildi.

GRUP AKSİYON KONSERİ İLE BİR İLK GERÇEKLEŞTİ

Program sonunda Grup Aksiyon’un verdiği konser ile Türkiye’de bir ilk gerçekleştirildi. Pandemi döneminde Türkiye’de ilk defa 1000’den fazla kişinin Zoom üzerinden çevrim içi olduğu bir organizasyonda, tüm teknik altyapı hazırlanarak izleyicilere canlı konser verildi.