Yüksek İstişare Kurulu Üyemiz Bilal Erdoğan, Başkanımız Enes Eminoğlu ve değerli konuklarımızın katılımıyla Adana ve Antalya’daki Temsilciliklerimizin resmi açılışlarını gerçekleştirdik.

Türkiye’nin yeni nesil gençlik vakfı olarak temsilciliklerimizi gençlerle buluşturmaya koşar adımlarla devam ediyoruz. Gençlerin iyiliğine ve faydasına dokunacak işler yapacak olmanın verdiği mutlulukla Adana ve Antalya Temsilciliklerimizin açılışlarını gerçekleştirdik.

Türkiye’nin Dört Bir Yanında Çalışmalarımızı Devam Ettiriyoruz

Temsilcilik açılışlarına katılan Başkanımız Enes Eminoğlu, “TÜGVA olarak çıkmış olduğumuz bu yolda 4 yıllık kısa bir zaman diliminde Türkiye’nin dört bir tarafında çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Türkiye’deki tüm gençlik çalışmalarıyla üye sayımız 50 bini geçmiş durumdadır.” İfadelerini kullandı.

TÜGVA’dan Gençlerin Eğitimine Büyük Katkı

Temsilcilik açılışlarında TÜGVA’nın gençlerin eğitimine büyük katkı sağladığını belirten Yüksek İstişare Kurulu Üyemiz Bilal Erdoğan, “TÜGVA  gençlerimizi, çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan koruyarak onları vatansever, inancına ve değerlerine bağlı bireyler olarak yetiştirme gayretiyle çalışmalar yapıyor.“ dedi.