TÜGVA Çayırova İlçe Temsilciliğimiz Sevgi Evleri’ne sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Çocuklarla bir araya gelen üyelerimiz sevgi ziyaretinde unutulmayacak bir gün geçirerek onların mutluluklarına ortak oldu.

Çayırova İlçe Başkanımız Fatih Yeşilkaya ve yönetimi Sevgi Evleri’ne sürpriz ziyaret gerçekleştirerek oradaki çocuklara sevgi dağıttılar. Sevgi Evleri çalışanlarından çocukların sağlıkları ve bakımları hakkında detaylı bilgiler aldılar. Eğlenceli geçen ziyaretin ardından çocuklara getirdikleri hediyeleri tek tek veren TÜGVA Çayırova üyelerimiz onların mutluluklarına ortak oldular. Ayrıca çocukların saç bakımını ve kesimini yaptıran üyelerimiz tekrar gelmek sözüyle çocuklara veda ettiler.

Çocukların Gözlerindeki Mutluluğu Görmek Bize Yetti

Ziyaretin ardından duygu ve düşüncelerini aktaran Çayırova İlçe Temsilcimiz Fatih Yeşilkaya, “Çocuklarla tanışmak onların gözlerindeki mutluluğu görmek bizlere yetti. TÜGVA Çayırova temsilcisi olarak ben ve yönetimim bu tip organizasyonları daha çok gerçekleştirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.