Teşkilatlanmasına büyük bir hızla devam eden vakfımızın il temsilciliği gençlikle ilgili hizmetlerini daha iyi sunabilmek için Tokat ‘ta temsilcilik açılışını gerçekleştirdi.

Açılışta konuşan Mütevelli Heyeti Üyemiz Bilal Erdoğan, her geçen gün hızla büyümeye devam eden güçlü Türkiye’nin yarınlarının sağlam temellere dayanması üzerinde durdu. Avrupa’nın 2008 yılından beri süregelen ekonomik durgunluk sebebiyle doğrulamadığını kaydeden Erdoğan, Türkiye’nin genç nüfusu ve ekonomisinin günden güne ivme kazanarak büyümesinin hazmedilemediğine dikkat çekti.

Türkiye’nin 81 iline temsilciliklerimizi atadıktan sonra pek çok ilde açılışlarımızı da tek tek gerçekleştirdiğimizi kaydeden Vakıf Başkanımız İsmail Emanet, “Ortaokuldan çalışan gençliğe kadın aileye kadar pek çok yaş grubuna hitap ederek, TÜGVA olarak gençliğin olduğu her yerde varız. Barınma ve burs imkânıyla olsun. Özel eğitimler sayesinde olsun. Türkiye’nin gençliği olarak gençler için hizmet vermeye devam ediyoruz” diyerek protokol ile açılışı gerçekleştirdi.