Gençlerin yararına olabilecek iyiye, güzele dair herşeyin yanında olan vakfımızın Şırnak İl Temsilciliği, bir ortaokulun basketbol takımına sponsor oldu.

Gençlerin sportif faaliyetlerle ilgilenmesini destekleyen vakfımız, Ömer Keçecigil Ortaokulu basketbol takımına sponsor olarak, oyuncular için logolu 12 adet forma yaptırdı. Gençlerin her zaman yanında olan vakfımızın İl Temsilcisi Fırat Som, “Ömer Keçecigil Ortaokulu basketbol takımı Şırnak merkezde başarı göstererek birinci oldu. Bölgede yapılan müsabakalarda ilimizi temsil edecekler. Biz de onlara sponsor olarak destek olmaya çalıştık. Okullarımıza ve öğrencilerimize yapacağımız yardımların ve hizmetlerin en önemlisi olduğuna inanıyoruz. Bizler de bu noktada öğretmen ve öğrencilerimize destek olma noktasında üstümüze düşen ne varsa yapmaya hazırız” dedi.

Fırat Som, vakfımızın İl Spor Koordinatörü Nihat Avcı ile okula yaptığı ziyarette, öğrencileri tebrik edip, bir süre onlarla sohbet ettikten sonra, okul müdürü ve antrenörle görüştü.