Yerköy Şehit Aileleri Başkanı Ahmet Kepir ve dernek üyeleri, TÜGVA Yerköy İlçe Temsilcimiz Hacı Dereli’yi ziyaret ederek şehitlik mezarlıklarına yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

TÜGVA Yerköy İlçe Temsilciliğimize şehit mezarlıklarına verdiği desteklerden dolayı Yerköy Şehit Aileleri Derneği plaket verdi. Dernek Başkanı Ahmet Kepir ve dernek üyeleri, TÜGVA Yerköy İlçe Temsilcilimiz Hacı Dereli’ye şehitlik çevre düzenlemesine verdiği katkılardan dolayı teşekkür etti.

Bizlere Maddi ve Manevi Destek Oldular

Şehitlikte yapılan düzenlemeleri anlatan dernek başkanı Kepir, “TÜGVA Yerköy İlçe Temsilciliğimiz, yapılan çalışmalar sırasında şehitlik girişinde bulunan kemerin yapımında bizlere maddi ve manevi destek olmuşlardır. Bu davranışlarından dolayı TÜGVA Yerköy İlçe Temsilcisi Hacı Dereli ve üyelerine teşekkür etmek için şehit ailelerimizle birlikte ziyaret ederek teşekkür ettik” dedi.

Vatanımızın Bölünmez Bütünlüğünü Korumak İçin Canlarını Hiçe Sayan Şehitlerimize ve Gazilerimize Ne Yapsak Azdır

Şehit ailelerinin kendilerini mutlu ettiğini ifade eden TÜGVA Temsilcimiz Hacı Dereli, “Başta dernek başkanı Sayın Ahmet Kepir olmak üzere tüm şehit aileleri dernek yönetimine teşekkür ediyorum. Bizler TÜGVA olarak vatanımızın bölünmez bütünlüğünü korumak için canlarını hiçe sayan şehitlerimize ve gazilerimize ne yapsak azdır. Bu duygu ve düşünce ile temsilcilik olarak elimizden gelen tüm caba ve gayreti göstereceğiz” dedi.