TÜGVA Eskişehir İl Temsilciliğimizin düzenlemiş olduğu “Sosyal Katılımda İnsan ve Doğası” konulu konferansa Cumhurbaşkanımızın Başdanışmanı Prof. Dr. Ayşen Gürcan katılım sağladı.

TÜGVA Eskişehir İl Temsilciliğimiz tarafından “Sosyal Katılımda İnsan ve Doğası” konulu konferans düzenlendi. Cumhurbaşkanımızın Başdanışmanı Prof. Dr. Ayşe Gürcan’ın konuşmacı olduğu konferansa birbirinden değerli konuklar yoğun katılım sağladı. Prof. Dr. Ayşen Gürcan, gençlere sahip çıkmak adına TÜGVA’yı önemsediğini dile getirdi.

Büyük Türkiye İdeali Düşünen, Donanımlı ve Ahlaklı Bir Gençlikle İnşa Olacaktır

“Sosyal Katılımda İnsan ve Doğası” konulu konferansta duygu ve düşüncelerini aktaran TÜGVA Eskişehir İl Temsilcimiz Fatih Sert, “Büyük devletimizin, Cumhurbaşkanımızın çizmiş olduğu büyük Türkiye ideali ancak düşünen, ahlaklı, donanımlı bir gençlikle inşa olacaktır” dedi.

Büyük Gayretlerle ve Samimiyetle Bir Şeyler Yapmak İçin Girişilmiş Bir Hareket

“Sosyal Katılımda İnsan ve Doğası” konulu konferansa katılımın yoğun olmasından dolayı teşekkür eden Prof. Dr. Ayşen Gürcan, “TÜGVA’nınilk kuruluşundan beri işin içerisindeyim. Büyük gayretlerle ve samimiyetle bir şeyler yapmak üzere girişilmiş bir hareket. Önemsiyorum. Gençlerimize sahip çıkmak adına, geleceğimize sahip çıkmak adına. Özellikle Eskişehir TÜGVA’ya teşekkür ediyorum. Buradaki çalışmalar adına zor koşullarda yaptıkları faaliyetler için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.