Vakfımızın Manisa Temsilciliği açılışı geniş katılımla gerçekleşti.

Mimar Sinan Bulvarı üzerinde hizmet verecek olan Cüneyt Hasçelik TÜGVA Manisa Temsilciliği’nin açılışına Vali Mustafa Hakan Güvençer, Milletvekili Murat Baybatur, Recai Berber ile İsmail Bilen, CBÜ Rektörü Prof. Dr. Kemal Çelebi, Vakıf Başkanımız İsmail Emanet, Yüksek İstişare Kurulu Üyemiz Bilal Erdoğan, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ve Yunus Emre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi katıldı.

Referandumun gençlerin geleceği açısından önemli bir dönüm noktası olduğunu belirten Bilal Erdoğan, “Türkiye’nin seçilmiş insanlar tarafından değil, darbeciler tarafından veya ipleri başkalarının elinde sermaye sahipleri tarafından veya başka dış odaklar tarafından yönetilmesi veya bu şekilde yönetilmeye cüret edilmesi kabul vereceğimiz bir durum değildir. Bu sebeple ülkemizin istikrarının korunması açısından vesayet odaklarına fırsat vermemek için 16 Nisan referandumu büyük önem taşıyor” şeklinde konuştu.

Yeni Türkiye’nin iyi yetişmiş, özgüveni yüksek, alanında uzman, milli ve manevi duygulara sahip gençler üzerinden oluşacağına inandıklarını ifade eden Başkan İsmail Emanet, yeni Türkiye’nin mimarlarının burada yetişeceğine inandıklarını bildirdi.