TÜGVA Lise Yaz Kampı’na katılacak gençlerimiz; yapılacak olan spor etkinlikleriyle kendilerini daha zinde hissedecek ve senenin yorgunluğunu üzerlerinden atmış olacaklar. Tüm Türkiye’de ki çeşitli kamp alanlarında gençlerimizin katılımıyla gerçekleştirilecek kampımız ile hem düşünecek, hem eğlenecek hem de öğrenecekler.

Kampa katılan gençlerimizin yapacağı faaliyetlerden bazıları; sportif faaliyetler, yüzme, dini eğitimler, mangala, doğa yürüyüşü ve birçok eğlenceli faaliyetler…

Sportif faaliyetlerimizin yanında gençlerimiz, temel dini bilgileri öğrenecek. Kısacası geleceğin gençliğinin tohumlarını bu yaz atacağız; dolayısıyla seni de aramızda görmek istiyoruz.

Türkiye’nin farklı illerinden 14 – 18 yaş gruplarından gençlerimiz bir araya gelerek yeni arkadaşlar edinip yeni dostluklara yelken açacak. Fakat amaç sadece eğlendirmek değil, aynı zamanda şuur kazandırmak, yeni dostluklar kurarak kardeşlik bağlarını güçlendirmek; nihayetinde ümmet bilincini temin etmektir.

 • Yaz Kampı Nedir?

  TÜGVA Lise Yaz Kampında yapılacak olan etkinliklerle öğrencilerimiz; Şehrin kalabalığı ve okul yorgunluğundan uzak kalıp, Sportif faaliyetler ile zinde kalacak, Doğa yürüyüşleri ile doğayı yeniden keşfedecek, Zekâ oyunları ile düşüncelerini geliştirecek,  Peygamberimiz ’in (s.a.v.) hayatından beslenecektir. Kısacası bugünümüzün teminatı gençlerimiz TÜGVA Lise Yaz Kampında, hem öğrenecekleri hem de eğlenecekleri bir ortama sahip olacaktır.

  Tüm yaz boyu etap etap sürecek TÜGVA Lise Yaz Kampında hem yeni dostluklar kuracaksınız, hem eğlencenin keyfine varacaksınız.

 • Kimler Katılabilir?

  2019 Yaz kampı için 2001 – 2005 yılları arası doğmuş olanlar başvuru yapabilir.

 • Program Takvimi

  Başvuru Tarihi
  24 Mayıs – 14 Haziran 2019

 • Kamp Yeri

  81 ilimizde ,  il merkezlerinde aktivite imkanı olan okullarda , doğanın içinde ya da denizin hemen yanı başındaki kamp alanlarında yapılacaktır.

 • Bilgi ve Başvuru

  Telefon
  0212 558 74 74-81-82 Dahili: 1402
  Mail
  omersever@tugva.org
  Başvuru Linki
  Başvurular sona ermiştir.