TÜGVA Lise Doğa Kampı’na katılacak gençlerimiz; yapılacak olan spor etkinlikleriyle kendilerini daha zinde hissedecek ve senenin yorgunluğunu üzerlerinden atmış olacaklar. Tüm Türkiye’deki çeşitli kamp alanlarında gençlerimizin katılımıyla gerçekleştirilecek kampımız ile hem düşünecek, hem eğlenecek hem de öğrenecekler.

Kampa katılan gençlerimizin yapacağı sportif faaliyetlerden bazıları; mini golf, pentatlon, ip parkuru, canlı langırt, futbol, voleybol, mangala, mas güreşi, halat çekme, satranç ve daha birçok eğlenceli faaliyetler…

Sportif faaliyetlerimizin yanında gençlerimiz, temel dini bilgileri öğrenecek. Kısacası geleceğin gençliğinin tohumlarını bu yaz atacağız; dolayısıyla seni de aramızda görmek istiyoruz.

Türkiye’nin farklı illerinden 14 – 18 yaş grubundaki gençlerimiz bir araya gelerek yeni arkadaşlar edinip yeni dostluklara yelken açacak.

 • Doğa Kampı Nedir?

  TÜGVA Lise Yaz Kampında yapılacak olan etkinliklerle öğrencilerimiz; Şehrin kalabalığı ve okul yorgunluğundan uzak kalıp, sportif faaliyetler ile zinde kalacak, Doğa yürüyüşleri ile doğayı yeniden keşfedecek, Zekâ oyunları ile düşüncelerini geliştirecek,  Peygamberimiz ’in (s.a.v.) hayatından beslenecektir. Kısacası bugünümüzün teminatı gençlerimiz TÜGVA Lise Doğa Kampında, hem öğrenecekleri hem de eğlenecekleri bir ortama sahip olacaktır.

  Tüm yaz boyu etap etap sürecek TÜGVA Lise Doğa Kampı’nda hem yeni dostluklar kuracaksınız, hem eğlencenin keyfine varacaksınız.

 • Kimler Katılabilir?

  8. sınıf mezunları ve 14-18 yaş aralığındaki lise öğrencileri başvuru yapabilir.

 • Program Takvimi

  • Program yaz boyunca farklı illerimizde devam edecektir.

   

  • TÜGVA İstanbul Lise Doğa Kampı’nın takvimi farklı olacaktır.
   Edirne/Keşan’da bulunan Gökçetepe Tabiat Parkında bu sene 7.sini düzenleyeceğimiz TÜGVA İstanbul Lise Doğa Kampı başvuruları çok yakında https://istanbul.tugva.org/ sitesi ve @tugvaistanbul sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.

 • Bilgi ve Başvuru

  Başvuru için tıklayınız (İstanbul Doğa Kampı başvuruları daha sonra duyurulacaktır)


  Mail: lise@tugva.org

  Sosyal Medya: tugvalise