TÜGVA Karşıyaka İlçe Temsilciliğimiz iyiliğin, paylaşmanın desteklenmesi ve ihtiyaç sahiplerinin ısınması için “İyiliğe Teşvik” projesini hayata geçirdi. TÜGVA armalı bereler Temsilciliğimizdeki gönüllülerimiz tarafından ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.

“Yüzyıllar geçti, nesiller değişti değişmeyen yegane şey ise iyilik ve iyiliğin paylaştıkça çoğalması olgusudur. Domino etkisi ile yayılır.” düşüncesi ile hareket eden TÜGVA Karşıyaka İlçe Temsilciğimiz “İyiliğe Teşvik” projesi için kolları sıvadı.  TÜGVA Karşıyaka İlçe Temsilcimiz Şahin Çetinalp ve ekibi soğuk kış günlerinde üşüyen, ihtiyaç sahibi insanlara bere dağıtarak onların yüzlerinde tebessüm oluşturdu.

Biz Onları Isıtmayı Hedefliyoruz Fakat Önceliğimiz Yüreklerin Isınmasıdır

Mutluluğun paylaşılarak artacağını ifade eden TÜGVA Karşıyaka İlçe Temsilcimiz Şahin Çetinalp, “Projemiz ile ihtiyaç sahiplerine yardım ederek, onlarla TÜGVA armalı bere paylaştık. En önemlisi de tebessümü paylaşıyoruz. Şu anki önceliğimiz olumsuz hava koşullarından birinci derece etkilenecek olan kardeşlerimize yardım eli uzatmak. Şöyle ki yaptırılan TÜGVA armalı berelerimizden ilk etapta 1000 tane hazırladık ve gönüllülerimiz tarafından Karşıyaka ilçemizdeki kardeşlerimize dağıttık. Biz onları ısıtmayı hedefliyoruz fakat önceliğimiz, yüreklerin ısınmasıdır.” İfadelerini kullandı.