İl Temsilcilerimiz


avatar-anonymous-1-2

Adana İl Temsilcisi

 • MUHAMMET CİHAT ÜNSAL
Recep TEPE ADIYAMAN

Adıyaman İl Temsilcisi

 • RECEP TEPE

  1987 yılında Adıyaman da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Adıyamanda tamamladı. 2013 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulundan mezun olarak, Lisans Eğitimini tamamladı. Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje Eğitim ve Koordinasyon Genel Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu Proje Okuma, Proje Değerlendirme ve Proje Kontrolörlük eğitimlerini aldı. 2016 yılından itibaren Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde Görev yapmakta olup evli 2 çocuk babasıdır.

RAMAZAN SAMİ ÇINAR

Afyonkarahisar İl Temsilcisi

 • RAMAZAN SAMİ ÇINAR

  1985 Yılında Afyonkarahisar’ın Çay ilçesinde doğdu.Lise Eğitimini 2000-2004 yılları arasında Mustafa Hüsnü gemici Anadolu öğretmen Lisesinde tamamladı. Üniversite Eğitimini 2004-2009 Yılları arasında Azerbaycan Teknik Üniversitesi Bilgisayar Donanım ve Teknolojisi Bölümünde tamamladı.
  2010-2011 Eğitim Öğretim yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Pedegojik Formasyon Eğitimini tamamladı. 2011-2016 yılları arasında Boğaziçi Üniversitesi Bilgi İşlem Daire başkanlığında çalıştı.2016 yılından itibaren Afyon Kocatepe Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığında görev yapmaktadır.Rusça ve İngilizce bilmektedir. Ortaöğretim döneminden itibaren birçok STK bünyesinde gençlik hareketlerinin içinde çeşitli görevlerde yer almıştır.
  Evli ve bir çocuk babasıdır.

NUR MUHAMMET ALPTEKİN

Ağrı İl Temsilcisi

 • NUR MUHAMMET ALPTEKİN

  1995 yılında Ağrı merkezde doğan Alptekin, ilk ve ortaokulu Ağrı ozanlar yatılı bölge okulunda 2008 yılında mezun oldu.
  Lise eğitimine Kayseri büyük toraman lisesinde başladı kalan lise eğitimini Ağrı Naci Gökçe Anadolu lisesinde tamamladı.
  2017 yılına kadar ticaret ile uğraşan Alptekin, 2017 yılında Ağrı iş kur il müdürlüğünde işe başladı.
  2018 yılında Ağrı İbrahim Çeçen üniversitesi yerel yönetimler bölümü mezunu aynı zamanda İbrahim Çeçen üniversitesi siyaset bilimi ve kamu yönetimi 4. Sınıf öğrencisi,
  Ağrı’da ikamet edip ticaret hayatını sürdürmektedir

Abdussamed TANRIKULU

Aksaray İl Temsilcisi

 • ABDUSSAMED TANRIKULU

  1999 yılında Erzurum’da doğan Tanrıkulu, ilk, ortaokul yıllarını Erzurum’da, Lise yıllarını ise Yalova’da tamamladı. 2018 yılında Aksaray Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü kazandı. Şuanda Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik 4. Sınıf öğrencisidir.
  2016 yılından beri Türkiye Gençlik Vakfında çeşitli görevlerde bulunan Tanrıkulu hizmet hayatına Aksaray İl Temsilcisi olarak devam etmektedir.

Adsız tasarım (1)4

Amasya İl Temsilcisi

 • AKİF YİVLİ

  1990 Amasya doğumlu olan Yivli, ilköğretim ve lise eğitimini Amasya’da, lisans ve yüksek lisans öğrenimi ise Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Özel sektörde bir dönem faaliyet gösterdikten sonra, 2016 yılından itibaren Amasya Belediyesinde çalışmaya devam etmektedir. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında hizmetlerde bulunmuştur.

ismail yegin

Ankara İl Temsilcisi

 • İSMAİL YEĞİN

  1990 yılı Karabük doğumlu olan İsmail Yeğin, ilkokul, ortaokul ve liseyi yine aynı ilde tamamlamıştır. TOBB ETÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2013 yılında mezun olan Yeğin, bilişim teknolojileri alanında faaliyet gösteren bir firmanın kurucusu ve halen şirket sahibi olarak çalışmalarına özel sektörde devam etmektedir. TÜGVA ailesine 2016 yılında katılmış ve Ankara İl Medya İletişim Koordinatörü olarak görev almıştır. İyi seviyede İngilizce ve orta seviyede Almanca bilen Yeğin, evli ve 3 çocuk babasıdır.

mert topcuoglu

Antalya İl Temsilcisi

 • MERT TOPCUOĞLU

  1995 yılı Antalya doğumlu olan Mert Topcuoğlu, ilköğretim ve ortaöğretimi Antalya’da tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2020 yılında mezun olan Topcuoğlu, 2021 yılında Topcuoğlu Hukuk Bürosunu kurdu. Üniversite yıllarından itibaren pek çok sivil toplum kuruluşunda görev alan Topcuoğlu, TÜGVA Antalya teşkilatında İl Lise Teşkilat Koordinatörlüğü ve İl Lise Koordinatörlüğü görevlerinde bulunmuştur. Orta düzeyde İngilizce ve Rusça bilmekte olup, evlidir.

Ardahan İl Temsilcisi

 • OSMAN YILDIZ
artvin-min

Artvin İl Temsilcisi

 • HALİL İBRAHİM KESKİN

  1989 yılında Artvin’de doğdu. 2007 yılında Artvin Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni bitirdi. 2013 yılında İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ni tamamladı. 2015 yılında Ağrı’ya öğretmen olarak atanan Keskin bir yıl sonra memleketi Artvin’e tayin oldu. Halen burada Artvin Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde öğretmenlik görevini devam ettirmektir. 2009 yılından beri çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktif görev almıştır. Orta seviyede Arapça bilen Keskin, evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

yunus kaya

Aydın İl Temsilcisi

 • YUNUS KAYA

  1992’de Muş’ta doğdu. 2016 yılında Şırnak İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. Mardin Artuklu Üniversitesi’nde formasyonunu bitirdi. Şuanda inşaat sektöründe çalışmaktadır.

tinywow_change_bg_photo_41102344

Balıkesir İl Temsilcisi

 • ÖMER FARUK ÇOLAK

  1996 Kocaeli Gebze’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Gebze’de tamamladı. Balıkesir Üniversite İlahiyat Fakültesi’nden 2022 yılında mezun oldu. Çolak, 2022 yılından bu yana Balıkesir Büyükşehir Belediyesinde çalışmaktadır. 2023 Ekim ayında gerçekleştirilen Genel Kurul’da Tügva Balıkesir İl Temsilciği görevine getirilmiştir.

d9a58894-4daf-4403-8802-404e56b6d2bf

Bartın İl Temsilcisi

 • SONER YÜREKLİ

  1990 Yılında Bartın’da doğdu. İlk, Orta ve Lise Öğrenimini Bartın’da tamamladı. 2008 yılında Kastamonu Üniversitesi MYO Elektrik Bölümünden mezun oldu. Bartın ve Kocaeli’ de çeşitli sivil toplum kuruluşlarında ve gönüllü teşekküllerde gençlik hizmetleri çalışmalarında yer almıştır. Bartın’ da Reklam sektöründe faaliyet gösteren şirketin ortağıdır. Evlidir.

mehmet-onutcu

Batman İl Temsilcisi

 • MEHMET ONUTÇU

  1985 yılında Batman’da doğan Onutçu, ilk, orta ve lise öğrenimini Batman’da tamamladı. 2008 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışman ve Rehberlik bölümünden mezun oldu. Milli Eğitim Bakanlığında Rehber öğretmen olarak göreve başladı. 2015 yılından beri Okul Müdürü olarak görevini sürdürmektedir. 2016 yılından bu yana Gercüş TÜGVA İlçe Temsilciğini yapmış olan Onutçu, Eylül 2019 yılından bu yana Batman İl Temsilciliğini yürütmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

gökhan bey

Bayburt İl Temsilcisi

 • GÖKHAN AYHAN

  1990 yılı Bayburt Demirözü doğumlu olan Gökhan AYHAN, ilkokulu, ortaokul ve liseyi Bayburt’ta tamamlamıştır. Bayburt Üniversitesi Programlama bölümünden 2010 yılında, Eskişehir Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümünden 2013 yılında mezun olmuştur. Ayhan, 2011 yılında İnfaz ve Koruma Memuru olarak çalışmaya başladığı kamu personelliğine 2015 yılına kadar devam etmiştir. Maliye Bakanlığı Gelir Uzmanı olarak 2015 yılında Bayburt ilinde göreve başlamış, 7 yıl görev süresinden sonra 2022 yılında Bayburt Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğüne ataması yapılmıştır. TÜGVA Bayburt il temsilciliği kuruluşundan itibaren TÜGVA ailesi içinde yer almaktadır. 2018-2020 Yılları arasında Demirözü İlçe Temsilciliği 2020-2023 yılları arasında Teşkilat Koordinatörlüğü görevlerinde bulunmuştur. İyi derecede İngilizce bilmekte olup, evli ve 1 çocuk babasıdır.

bilecik

Bilecik İl Temsilcisi

 • BARIŞ CİLA

  1990 yılında Van’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Van’da tamamladıktan sonra Bilecik Söğüt Anadolu İmam hatip lisesinden mezun oldu.

  Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümü son sınıf öğrencisi olarak eğitim hayatına devam etmektedir. 20 yıldır aktif ticaret ile uğraşmaktadır.

WhatsApp Image 2021-07-14 at 11.51.57

Bingöl İl Temsilcisi

 • İSMAİL BUKAN

  1987 Bingöl doğumlu olan İsmail BUKAN; İlk ve orta öğrenimini Bingöl’de tamamlamıştır. 2005 yılında başladığı İnönü Üniversitesi Matematik Bölümünden 2009 yılında mezun oldu. 2 yıl özel kurumlarda öğretmenlik yaptıktan sonra 2012 yılında Milli Eğitim Bakanlığına Matematik Öğretmeni olarak atanmıştır.  2017 yılında Bingöl Anadolu İmam Hatip Lisesine idareci olarak görevlendirilmiş olup halen bu görevi yapmaktadır.

  İleri seviye Zazaca, temel düzey İngilizce, orta seviye Osmanlıca bilmektedir.

  Çocukluk yıllarından beri çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü ve yönetici olarak görev yapan İsmail BUKAN evli ve 2 çocuk babasıdır.

Bitlis Ahmet Berkay Kuzucu

Bitlis İl Temsilcisi

 • AHMET BERKAY KUZUCU

  15 Temmuz 1998 yılında Bitlis’in Tatvan ilçesinde doğdu, ilk ve orta öğrenimini yine aynı ilçede okuyan Kuzucu, Lise öğrenimine 2012 yılında  Tatvan Hüseyin Çelik Anadolu Lisesinde başladı ve Açık Öğretim Lisesinde tamamladı, 2020 yılında Bitlis Eren Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu.
  Lise yıllarından beri çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü ve yönetici pozisyonlarda görev aldı. 2016 yılında kurulan TÜGVA Bitlis il teşkilatında aktif olarak yönetimde görev aldı, 2021 Temmuz itibariyle TÜGVA Bitlis İl Temsilcisi olarak görevi devraldı.

  Twitter: twitter.com/brkykzc
  İnstagram: instagram.com/brkykzc

koray alparslan

Bolu İl Temsilcisi

 • KORAY ALPARSLAN

  1988 yılı Bolu Dörtdivan doğumlu olan Koray ALPASLAN, ilkokul, ortaokul ve liseyi İstanbul’da, tamamlamıştır. Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Bölümünden 2014 yılında mezun olmuştur. 2019’da Yüksek Lisansını Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Bahçe Bitkileri Bölümü’nde tamamlamıştır. Alpaslan, 2015 yılında Bolu Orman Bölge Müdürlüğünde danışman orman mühendisi olarak çalışmaya başlamış, 2021 yılından itibaren de Serbest Orman Mühendisliği bürosu çalıştırmaktadır. TÜGVA Bolu’nun kuruluşundan itibaren TÜGVA ailesi içinde yer almaktadır. Daha önce il üniversite koordinatörlüğü, il idari işler koordinatörlüğü ve teşkilat koordinatörlüğü görevlerinde bulunmuştur. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Burdur İl Temsilcisi

resim

Bursa İl Temsilcisi

 • MURAT ATLI
Çanakkale temsilcisi

Çanakkale İl Temsilcisi

 • ZEYNEL KILIÇ

  1987 yılında Zonguldak Merkez’ de doğdu. 2003 yılına kadar tüm öğrenimini Zonguldak’ta tamamladı. 2004-2009 yılları arasında yüksek öğrenimini Ankara üniversitesi Dil-Tarih ve Coğrafya Fakültesinde tamamladı. 2009-2011 yılları arasında İstanbul Marmara üniversitesinde Yüksek Lisans’ı bitirdi. Şu anda Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır. Öğrencilik ve çalışma hayatında sivil toplum kuruluşları ve sendikada görevler almıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır

tinywow_change_bg_photo_41103809

Çankırı İl Temsilcisi

 • BATUHAN DİNLEMEZ

  1995 yılı Çankırı doğumlu olan Batuhan Dinlemez, ilkokul, ortaokul ve liseyi Çankırı’da tamamlamıştır. Çankırı Karatekin Üniversitesi İşletme Yönetimi ile Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü mezunudur. Dinlemez, 2013 yılında Çankırı Belediyesi Gençlik Merkezleri Birim Başkanı olarak çalışmaya başlamış, 2022 yılından itibaren de özel eğitim alanında ticari işletmeciliğe başlamıştır. TÜGVA Çankırı’da daha önce il üniversite koordinatörlüğü ile teşkilat koordinatörlüğü görevlerinde bulunmuştur.

bahadir-kiyiklik-corum-il-temsilcisi

Çorum İl Temsilcisi

 • BAHADIR KIYIKLIK

  1993 yılında Çorum’da doğan Bahadır Kıyıklık Lisans Eğitimini Selçuk Üniversitesi Tarih bölümünde tamamlamış, Hitit Üniversitesi Tarih Bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Çorum Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğünde Gençlik Lideri olarak çalışmaktadır. Üniversite yıllarından bu yana çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak görev almıştır. TÜGVA Çorum İl Temsilciliğinde 2 yıl teşkilat koordinatörlüğü görevini yürütmesinin ardından, 2022 yılındaTÜGVA Çorum İl Temsilcisi olarak seçilmiştir. Evlidir.

WhatsApp Image 2021-10-20 at 15.48.55

Denizli İl Temsilcisi

 • ALİ DURMUŞ

  1989 yılında Denizli’de doğmuştur. Pamukkale Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirmiştir. Bir süre Paris Sorbonne Üniversitesi’nde Fransız Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim almıştır. Mezun olduktan sonra bir müddet MEB’de öğretmenlik yapmıştır. Daha sonra aile meslekleri olan Turizimciliğe dönerek kendi işini kurmuş, ve halihazırda turizm şirketinin işlerini yürütmektedir. Kapadokya Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlamış, üniversite yıllarından itibaren birçok STK ‘da başkanlık ve yöneticilik yapmıştır.

  İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Ömer BUĞDAY DİYARBAKIR

Diyarbakır İl Temsilcisi

 • ÖMER BUĞDAY

  Ömer BUĞDAY Diyarbakır İskenderpaşa’ da doğmuştur; İlk ve orta öğrenimini Diyarbakır’da tamamlamıştır. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İstatistik ve İşletme bölümünde mezun olmuştur.
  Daha önce özel sektörde yöneticilik yapmıştır. 9 yıldır Çeşitli Kamu Kurumunda yönetici olarak çalışma hayatına devam etmektedir.
  Öğrencilik yıllarından itibaren çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü ve yönetici olarak görev yapmıştır. Evli ve 1 çocuk sahibidir.

  İleri seviye Kürtçe, orta düzey İngilizce, orta bilmektedir.

il_tem-removebg-preview

Düzce İl Temsilcisi

 • OSMAN YEL

  1989’da Düzce’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Düzce’de, lise öğrenimini İstanbul’da, üniversiteyi Düzce Üniversitesi M.Y.O. İnşaat Bölümünde tamamladı. 2010-2015 yılları arasında özel sektörde çalıştı. Bu süre zarfında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini tamamladı. 2015 yılında Düzce Valiliği İl Özel İdaresi’nde teknik personel olarak görev aldı.

  Lise yıllarında başlayan STK çalışmalarına, 2015 yılı itibari ile TÜGVA ailesinde devam etti. Düzce İl Temsilciliği Ortaokul Koordinatörlüğü bünyesinde başlayan gönüllü çalışmaları; Lise Koordinatörlüğü ve akabinde yaklaşık 6 yıl Teşkilat Koordinatörlüğü göreviyle sürdü. Halihazırda, Düzce Valiliği Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

  Evli ve 2 çocuk babasıdır.

WhatsApp Image 2021-09-27 at 11.26.27

Edirne İl Temsilcisi

 • RECEP PEÇE

  1994 yılında İstanbul’da doğdu.Aslen Rize/Güneysuludur.

  2016 yılında Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu. 2019 yılında Trakya Üniversitesi Muhasebe ve Denetim Ana Bilim Dalında yüksek lisasını bitirdi.

  6 yıl aktif siyasette çeşitli birimlerde yöneticilik ve gençlik çalışmalarında görev aldı.İş hayatına aile şirketinde yönetici olarak devam etmektedir.

elazıg-il-temsilcisi-muhammed sacid atas

Elazığ İl Temsilcisi

 • MUHAMMED SACİD ATAŞ

  2015 yılında Fırat Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun olan ATAŞ, Malatya Meşale Derneği Sorumlusu, MTTB Elazığ Kurucu Başkan Yardımcısı, Fırat Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Temsilcisi, Mavera Öğrenci Topluluğu Başkan Yardımcısı, Mavera Öğrenci Topluluğu Başkanı, İlahiyat Öğrencileri Platformu Genel Başkan Yardımcısı, İlahiyat Öğrencileri Platformu Genel Başkanı, TÜGVA Elazığ Kurucu Başkan Yardımcısı, TÜGVA Elazığ Eğitim Koordinatörü görevlerinde bulunan ATAŞ, 2021 yılından itibaren TÜGVA Elazığ Merkez İlçe Başkanlığı görevini yürütmekteydi. 01.11.2022 itibari ile Elazığ İl Temsilciliği görevine atanmıştır.

  Muhammed Sacid ATAŞ, Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Erzincan İl Temsilcisi

 • ALİ ERSU

Erzurum İl Temsilcisi

 • MUHAMMED FARUK KÖMEÇ
Ramazan ANIL

Eskişehir İl Temsilcisi

 • RAMAZAN ANIL

  RAMAZAN ANIL Konya doğumlu olup ilk öğrenimi Artvinde tamamlamış orta ve lise öğrenimini Eskişehir de tamamlamıştır. 2012 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. Bir çok sivil toplum kuruluşunda gönüllü ve gençlik hizmetleri noktasında çalışmalar yürütmüştür. Vakfımızın kuruluşundan bugüne lise koordinatörlüğü Teşkilat Koordinatörlüğü ve en sonunda Odunpazarı ilçe Temsilciliği görevini yürütmüştür. Özel Sektörde eğitim kurumu işletmeciliği ve medikal ürünleri alanında faaliyet gösteren şirketi bulunmakta olan ANIL evli ve 2 çocuk babasıdır

WhatsApp Image 2023-10-02 at 14.54.49

Gaziantep İl Temsilcisi

 • VEYSEL KARAKUŞ

  1988 Gaziantep doğumlu olan Veysel Karakuş, lise eğitimini Gaziantep Anadolu İmam-hatip Lisesi’nde tamamlamıştır. 2015 yılında Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun olmuştur. Aynı zamanda Gaziantep Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Fakültesi’nde Tezli Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir.

  2008-2017 yılları arasında Diyanet İşleri Başkanlığı Protokol Cami’nde imam-hatiplik görevini yürütürken, Şehitkamil ilçesi Diyanet Gençlik Koordinatörü olarak görev yapmıştır.
  2017 yılından bu yana Gaziantep Üniversitesi kampüs caminin imam-hatipliği ile birlikte Manevi Danışmanlık ve Diyanet İl Genclik Koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.

  Lise döneminden itibaren bir çok STK ve gençlik çalışmalarında görev alan Karakuş, TÜGVA Gaziantep Temsilciliğinde eğitim ve teşkilat birimlerinde 3 yıl görev yaptıktan sonra, 2023 yılında TÜGVA Gaziantep Temsilcisi olarak göreve başlamıştır .

  Karakuş, evli ve 2 çocuk babasıdır.

mümtaz aydın

Giresun İl Temsilcisi

 • MÜMTAZ AYDIN

  1993 yılında Giresun’da doğdu. İlk ve ortaokulu Piraziz ilçesinde, lise öğrenimini ise Giresun merkez ve Bulancak’ta tamamladı.

  2017 yılında Gümüşhane Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Karadeniz Teknik Üniversitesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi eğitimine de devam eden Aydın, 2011 yılından bu yana çeşitli gençlik oluşumları ve faaliyetlerinde yer alırken Giresun İl Temsilcisi olarak görevini yürütmektedir.

  Aydın, evli ve bir çocuk babasıdır.

WhatsApp Image 2021-09-28 at 15.51.30

Gümüşhane İl Temsilcisi

 • İSRAFİL NAS

  1985 yılında Gümüşhane/Kelkit/Kılıççı Köyü doğdu. İlköğretimi ve liseyi Kelkit İmam Hatip lisesinde okudu. Eskişehir Anadolu üniversitesi İlahiyat fakültesi bölümünden mezun oldu.
  2007 yılında Gümüşhane Kelkit’ de İmam-Hatip olarak göreve başlamıştır. Diyanet işleri başkanlığında ve çeşitli gençlik vakıflarında hizmetlerinde bulunmuştur.

Harun Aşan HAKKARİ

Hakkari İl Temsilcisi

 • HARUN AŞAN

  1988 yılında Hakkari’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi , Hoca Ahmet Yesevi Türk-Kazak Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Yüksek Lisans ve Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümlerinden mezun oldu Hakkari İl Sağlık Müdürü ve Hakkari İl Halk Sağlığı İl Müdürü görevlerinde bulundu. Halen Hakkari Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimliği görevini yürütmektedir. Kürtçe,İngilizce ve Farsça bilmekte olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

MEHMET EMİN SAĞANAK

Hatay İl Temsilcisi

 • MEHMET EMİN SAĞANAK

  1989 yılında Hatay’ ın Yayladağı ilçesinde doğdu.
  2011 yılında Gazi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldu.

  2011 yılından itibaren Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde çalışmaktadır. Üniversite yıllarından itibaren birçok STK bünyesinde ve gençlik hareketlerinin içerisinde yer almıştır.

Cemalettin Cantepe IĞDIR

Iğdır İl Temsilcisi

 • CEMALETTİN CANTEPE

  1989 yılında Iğdır’da doğan Cantepe, Gümüşhane Mareşal Çakmak Anadolu Öğretmen Lisesini 2007 yılında, Erciyes Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ni 2014 yılında tamamladı. Şu an Iğdır Üniversitesi Biyokimya Anabilim Dalı’nda yüksek lisans yapmaktadır. Iğdır merkezde eczacı olarak çalışan Cantepe, evli ve 1 çocuk babasıdır.

furkan tülü

Isparta İl Temsilcisi

 • FURKAN TÜLÜ

  2003 yılı Isparta doğumlu olan Furkan Tülü; ilk ve orta öğrenimini Isparta’da tamamladı. Lisans öğrenimine halen Süleyman Demirel Üniversitesi Hukuk Fakültesinde devam etmektedir. Lise yıllarından bu yana TÜGVA ve MTTB gibi kuruluşlarda görev alan Furkan Tülü; Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Isparta Çocuk Hakları Komite Başkanlığı, Ak Parti Gençlik Kolları Lise ve Üniversite birim başkanlıkları, Süleyman Demirel Üniversitesi Öğrenci Konseyi başkan vekilliği, Isparta Öğrenci Meclisi Başkan Vekilliği, Süleyman Demirel Üniversitesi ÜNİAK Topluluk başkanlığı gibi bir çok farklı kurum ve kuruluşta yönetim kademelerinde görev yapmıştır.

  Başlangıç seviye Almanca ve orta seviye İngilizce bilmektedir.

Beytullah Çiçen

İstanbul İl Temsilcisi

 • BEYTULLAH ÇİÇEN

  1991 yılında Bağcılar’da doğdu. Aslen Sivaslıdır. İlköğretim ve lise yıllarını Bağcılar’da geçirdi. Lisans eğitimini 2013 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünde tamamladı. GİMDES Helal Sertifikalama çalışmalarında görev aldı.

  Genç Birlik Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği, TÜGVA Liselerden Sorumlu İstanbul İl Başkan Yardımcılığı akabinde TÜGVA Üniversitelerden sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı yaptı. Halen TGSP Yönetim Kurulu üyesidir. Proje yöneticisi olarak ulusal ve uluslararası gençlikle alakalı pek çok projede yer aldı ve uyguladı. Gençlik çalışmaları ve Gençlik Kamplarında yönetici olarak görev yaptı.

  Evli ve iki çocuk babasıdır.

YİĞİT ARSLANATA

İzmir İl Temsilcisi

 • MUHAMMET YİĞİT ASLANATA

  Aslen Kütahyalı olup İzmir’de dünyaya gelmiştir. Atatürk Üniversitesi İşletme Yönetimi mezunudur. Şu anda ticaret ile ilgilenmektedir.

  2013’den bu yana TÜGVA’da Genel Merkez dahi birçok görevde bulunan Aslanata, evli ve iki çocuk babasıdır.

FURKAN SEYİTHANOGLU

Kahramanmaraş İl Temsilcisi

 • FURKAN SEYİTHANOĞLU

  1989 Kahramanmaraş doğumlu olan Furkan Seyithanoğlu, 2015 yılında Kırıkkale Üniversitesi İİBF – İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 2019 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, İşletme anabilim dalı, Muhasebe ve Finans Programı’ndan, Blockchain Teknolojisi ve Bitcoin üzerine yaptığı çalışma ile tezli yüksek lisansını tamamladı. Bu alanda çalışmaları devam etmektedir.

  2015-2020 yılları arasında bankacılık sektöründe bulunan özel bir finans kurumunda çalıştıktan sonra 2020 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Göksun Meslek Yüksekokulu – Bankacılık ve Finans bölümünde Öğretim Görevlisi olarak göreve başladı ve halen burada görevine devam etmektedir.

  Seyithanoğlu, üniversite yıllarından bu yana aktif olarak sivil toplum çalışmalarında gönüllü olarak görev almaktadır. Genç İDSB ve Cihannüma gibi kurumlarda aktif görev aldıktan sonra 2015 yılında TÜGVA Kahramanmaraş’ın kuruluş aşamasında yer almış, 3 yıl yönetim kurulu üyeliğinden sonra 2018 yılında TÜGVA Kahramanmaraş İl Temsilcisi olarak göreve başlamıştır. Ayrıca 2021 yılından bu yana Eğitime Destek Platformu Kahramanmaraş dönem başkanlığı görevini yürütmektedir.

  Seyithanoğlu evli ve 1 çocuk babasıdır.

muhammet-akif-yigimli-karabuk-il-temsilcisi

Karabük İl Temsilcisi

 • MUHAMMET AKİF YAĞIMLI

  1987 Adıyaman doğumludur. Konya’da başladığı üniversite hayatını Adıyaman’da tamamlamıştır. Özel sektör, muhasebe ve finans alanlarında çalıştıktan sonra, Karabük Üniversitesi’nde çalışmaya başlamıştır. 1993 yılından itibaren çeşitli vakıf ve derneklerde gönüllü çalışmalarına devam etmektedir. Hali hazırda Karabük Üniversitesi Etik Değerler bölümünde yüksek lisansını yapmakta olup, evli ve bir çocuk babasıdır.

Karaman İl Temsilcisi

 • FATİH DEMİREL
ÖMER AYDOĞDU

Kars İl Temsilcisi

 • ÖMER AYDOĞDU

  1990 Şanlıurfa doğumlu olan Ömer AYDOĞDU; İlk, orta ve lise öğrenimini Şanlıurfa’da tamamlamıştır.  2009-2013 yılları arasında Kafkas Üniversitesi Kimya Bölümünde Lisans eğitimi tamamlamıştır. 2014-2017 yılları arasında Kafkas Üniversitesi Kimya Anabilim Dalında Yüksek Lisans yapmıştır. Yüksek Lisans yaptığı sırada bir dönem Milli Eğitim Bakanlığında Kimya Öğretmeni olarak çalışmıştır.  2018-2022 yılları arasında Kafkas Üniversitesi Kimya Anabilim Dalında Doktora eğitimi yapmıştır. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak çalışmıştır. İleri seviye Kürtçe, orta düzey İngilizce bilmektedir.

Kastomu Temsilcisi

Kastamonu İl Temsilcisi

 • SELİM ÖNEN

  1989 yılında Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde doğdu. 2007 yılında Adıyaman İmam Hatip Lisesini, 2011 de Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve spor Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 2012 yılında Kastamonu’nun Tosya İlçesine Öğretmen olarak atandı. Öğretmenliğin yanı sıra 3 yıllık idarecilik tecrübesi de bulunmaktadır. Spor kulüpleri ve Birçok Sivil Toplum kuruluşlarında görev yaptı. Evli ve bir çocuk babasıdır.

ismail vefa bayırbas

Kayseri İl Temsilcisi

 • İSMAİL VEFA BAYIRBAŞ

  1989’da Kayseri’de doğdu. 2014 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü ve akabinde 2018 yılında Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Şu an Anadolu Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde devam etmektedir. 2022 yılında ikna edici iletişim, pazarlama iletişimi ve sosyal medya İletişim sertifikalarını aldı.

  Lise döneminden itibaren birçok STK’da çeşitli görevlerde yer almıştır. 2007 yılından beri özel bir şirkette yönetim kurulu başkan yardımcısı olarak kariyerine devam etmektedir. 2019 – 2023 yılları arasında TÜGVA Kayseri teşkilat başkanlığı görevini üstlenmiştir.

  Evli ve üç çocuk babasıdır.

WhatsApp Image 2024-02-15 at 15.02.17

Kırıkkale İl Temsilcisi

 • MESUT ALBAYRAK

  1989 yılında Kırıkkale’de doğdu 2009 – 2013 yılları arasında Adnan Menderes Üniversitesi Spor Bilimleri fakültesinde öğrenimini tamamladı.2016 yılında Gençlik ve Spor Bakanlığında Spor Uzmanı olarak göreve başladı ve önemli projelerde görev aldı.

  Vakıfçılık faaliyetlerine 2017 yılında Çankırı’ da Türkiye Gençlik Vakfı kurucu Spor Koordinatörü olarak başladı.2024 yılından itibaren Kırıkkale TÜGVA İl Temsilcisi olarak görevine devam etmektedir.

WhatsApp Image 2020-12-02 at 08.41.43

Kırklareli İl Temsilcisi

 • MEHMET DOĞACAN KAMİLOĞLU

  28. 05.1996 Tekirdağ Çorlu’da doğdu.10. Dönem Türkiye Öğrenci Meclisinde Tekirdağ İl Öğrenci Temsilcisi olarak görev aldı.Kırklareli Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun oldu.AK Parti Kırklareli İl Gençlik Kollarında yönetim Kurulu üyesi olarak görev aldı. Vakıfçılık faaliyetlerine Genç Ensar Kırklareli İl Temsilcisi olarak başladı.31 Mart Yerel seçimlerinde İl Genel Meclisi 3.Sıra Adayı oldu.

abdullah ince

Kırşehir İl Temsilcisi

 • ABDULLAH İNCE

  1995 yılı Kırşehir doğumlu olan Abdullah İNCE, ilk ve ortaöğrenimini Kırşehir’de tamamladı. Lise yıllarında Öğrenci Meclis Başkanlığı görevleri üstlendi. Gaziantep Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden 2019 yılında mezun oldu. Öğretmenlik görevi yapan İnce, Kırşehir Neşet Ertaş KYK Yurdu’nda manevi danışman olarak görev yapmaktadır. 2014-2019 yıllarında TÜGVA Gaziantep Üniversite temsilciliği, Üniversite Koordinatörü olarak görev yapmıştır.
  Eskişehir Anadolu Üniversitesi Siyasal bilimler ve Kamu Yönetimi öğrenimine devam eden İnce, Kırşehir Ahievran Üniversitesi Temel İslam Bilimleri alanında Yüksek Lisans yapmaktadır. Arapça bilmekte olup, evlidir.

cihat aktı

Kilis İl Temsilcisi

 • AHMET CİHAT AKTI

  1991 yılı Kilis doğumlu olan Ahmet Cihat Aktı, ilkokul ve ortaokulu Bursa’da, lise öğrenimini Kilis’te tamamlamıştır. Kilis 7 Aralık Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden 2015 yılında mezun olmuş ve aynı yıl Milli Eğitim Bakanlığı’nda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olarak göreve başlamıştır. Şu an müdür yardımcısı olarak görevine devam etmektedir. İngilizce ve Arapça bilmekte olup, evli ve iki çocuk babasıdır.

Yasin KAPLAN KOCAELİ

Kocaeli İl Temsilcisi

 • YASİN KAPLAN

  1993 yılında Kocaeli Derince’de doğan Kaplan, 2011 yılında Derince Necip Fazıl Anadolu Lisesi’nden mezun oldu ve 2017 yılında Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümünü tamamladı. Bir süre Tügva Kocaeli Kurucu İl Temsilcisi Av. Yasin BULUT ile birlikte avukat olarak çalıştıktan sonra 2018 yılında kendi Hukuk Bürosunu açtı ve halen Kocaeli İzmit’te Serbest Avukatlık yapmaktadır. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında, Üniversite kulüplerinde, 2017 yılından itibaren Kocaeli TÜGVA’da İl Lise Koordinatörlüğü, İl Teşkilat Başkan Yardımcılığı görevlerini almış ve son olarak 2021 yılında yapılan Kocaeli Genel Kurulu Neticesinde Kocaeli İl Temsilciliği’ne atanmış olan Kaplan evli ve 2 çocuk babasıdır.

enes-halil-erdal-konya-il-temsilcisi

Konya İl Temsilcisi

 • ENES HALİL ERDAL

  1999 yılında doğmuş, Necmettin Erbakan Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde lisans eğitimini tamamlanmıştır. Kendi aile şirketlerinde yöneticilik yapan Erdal; TÜGVA bünyesinde çeşitli görevler almış, ardından 2022 yılında il temsilciliği görevine getirilmiştir. İyi derecede Arapça bilmekte, İslami ilimler alanında çeşitli dersler vermektedir. Evlidir.

WhatsApp Image 2023-03-25 at 05.17.22

Kütahya İl Temsilcisi

 • SAİDİ FURKAN COŞGUN

  Kütahya’nın Yeşilbayır köyünde doğan Coşgun, ortaokulu Kazakistan’ın Aktay şehrinde, liseyi Afyon Anadolu İmam-hatip lisesinde okudu. İlkokul zamanından itibaren birçok sivil toplum kuruluşunda gönüllü olarak bulundu. Üniversiteyi Kütahya’da okuyarak, Tarih  ve İlahiyat bölümlerinden mezun oldu. Şu anda Tarih bölümü Yakınçağ alanında yüksek lisans yapmaktadır. 2017 yılından beri TÜGVA Kütahya il yönetiminde görev almaktadır.

mesut-demir

Malatya İl Temsilcisi

 • MESUT DEMİR

  1990 yılında Malatya’da doğan DEMİR, 2007 yılında Fatih Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Sonrasında Uludağ Üniversitesi Gıda Teknolojisi ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Sivil Toplum Kuruluşlarındaki çeşitli görevler aldı. Kamuda görevini yürütmekte olan Demir,evli ve 2 çocuk babasıdır.

Osman Güreser MANİSA

Manisa İl Temsilcisi

 • OSMAN GÜRESER

  1985’te Manisa’da doğdu.1999 yılında Manisa Karaköy Kur’an kursunda Kur’an-ı kerim Hıfzını tamamladı.Manisa Celal Bayar üniversitesi Fen-edebiyat fakültesi tarih bölümü lisans, İstanbul üniversitesi İlahiyat fakültesi lisans ,Dokuz Eylül üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedogojik formasyon eğitimi,Manisa Celal Bayar üniversitesi Ortaçağ tarihi Anabilim dalında Yüksek lisansını tamamladı.Osmanlı paleografyası,Osmanlı Diplomatikası ,İslam’da savaş hukuku konularında çalışmalar yaptı. Üniversite yıllarından itibaren birçok STK da yönetici ve başkanlık görevlerini üstlendi. hali hazırda Manisa İl müftülüğünde Din Hizmetleri Uzmanı olarak görev yapmaktadır.
  Evli ve bir çocuk babasıdır iyi derecede arapça bilmektedir.

muhyettin-ertas

Mardin İl Temsilcisi

 • MUHYETTİN ERTAŞ

  1985 yılı Mardin Kızıltepe doğumlu olan Muhyettin Ertaş, ilkokulu Mardin’de, ortaokulu Gaziantep ve Ankara illerinde, liseyi ise Ankara’da tamamlamıştır. Doğu Akdeniz Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünden 2009 yılında mezun olmuştur. Ertaş, 2010 yılında Valilik SODES Proje Biriminde çalışmaya başlamış, 2012 yılından itibaren de Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunda çalışmaktadır. TÜGVA Mardin’in kuruluşundan itibaren TÜGVA ailesi içinde yer almaktadır. Daha önce İl Medya ve İletişim Koordinatörlüğü ile Teşkilat Koordinatörlüğü görevlerinde bulunmuştur. Kürtçe ve İngilizce bilmekte olup, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Mersin İl Temsilcisi

 • HÜSEYİN FARUK TOPÇU

Muğla İl Temsilcisi

 • YUSUF ESEN
hasan basri muş

Muş İl Temsilcisi

 • HASAN BASRİ MERİÇ

  1996 yılı Muş doğumludur. Orta ve lise öğrenimini Muş’ta tamamlamış olup, 2014-2018 Muş Alparslan Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi’nden mezun olmuştur.

  Çocukluk yıllarından itibaren çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktif görev aldı. 2013 yılından itibaren ticaretle uğraşmakta olup, aile şirketini yönetmektedir.

  Evlidir.

WhatsApp Image 2023-07-20 at 15.19.22

Nevşehir İl Temsilcisi

 • MUHAMMED FURKAN NALÇACIOĞLU

  1998 Nevşehir doğumlu olan M. Furkan NALÇACIOĞLU, Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Aksaray Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi’nden mezun oldu.

  Diyanet personeli olarak çalışma hayatına devam eden Nalçacıoğlu, lise ve üniversite yıllarında çeşitli sivil toplum kuruluşlarının gençlik çalışmalarında aktif olarak görev aldı.

  Evli ve bir çocuk babasıdır.

burak yasar

Niğde İl Temsilcisi

 • BURAK YAŞAR
WhatsApp Image 2023-09-14 at 16.07.59

Ordu İl Temsilcisi

 • ÖMER FARUK YÜCEDAĞ

  Ordu’da doğdu. 2019 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladı.

  Lisans dönemi boyunca çeşitli sivil toplum kuruluşlarında ve 2016 yılı itibariyle TÜGVA bünyesinde İdari Mali işler Koordinatörlüğü, Teşkilat Koordinatörlüğü gibi çeşitli görevlerde bulunmuştur.

  Orta seviyede İngilizce, başlangıç düzeyinde Arapça bilen Yücedağ, evli ve iki çocuk babasıdır.

  E-Mail : Omerf.yucedag@gmail.com

  Twitter: omerf_yucedag52

OSMANİYE_hakan_gül

Osmaniye İl Temsilcisi

 • HAKAN GÜL

  1990 Karabük’te doğdu. İlkokul ortaokul ve lise eğitim ve öğretimini Osmaniye’de tamamladı. Lisans eğitimini Yakın Doğu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmeni olarak bitirdi. Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında görev aldı. 2012 yılından itibaren kendi şahsına ait Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi İşletmeciliği yapmaktadır. 

  Evli ve bir çocuk babasıdır.

tinywow_change_bg_photo_41105160

Rize İl Temsilcisi

 • SEYYİT AHMET SEVEN

  1993 yılı Samsun merkez doğumlu olan Seyyit Ahmet SEVEN, ilkokul ,ortaokul ve liseyi Samsun’da tamamlamıştır. Beykent ve Ondokuzmayıs Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 2017 yılında mezun olmuştur. Eskişehir Anadolu üniversitesi Acil Durum ve Afet Yönetimi bölümünden 2021’de mezun olmuştur. Seven 2019 yılına kadar kendi aile şirketinde ve çeşitli özel kurumlarda çalıştı. 2020-2021 yılllarında Rize Valiliği Vefa sosyal Destek Grubu’nda ve sahada, 2019 yılında Rize Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Derneği yönetiminde görev almıştır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

selim-deveci

Sakarya İl Temsilcisi

 • MURAT SELİM DEVECİ

  1992 yılında Kayseri’de doğdu. 2011 yılında Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde başladığı lisans eğitimini, 2015 yılında Uluslararası İlişkiler bölümünde Çift Anadal yaparak tamamladı. Siyaset Bilimi ve Sosyal Teoriler alanlarındaki eğitim faaliyetlerine devam etmektedir. Lise döneminden itibaren birçok gençlik faaliyetlerinin içinde olan Deveci, çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında da idareci olarak görev yapmıştır.

serhat-erail

Samsun İl Temsilcisi

 • SERHAT ERAİL

  Serhat ERAİL, 1993 yılında Samsun’un Tekkeköy ilçesinde doğdu. İlk ve ortaokul öğrenimini doğduğu ilçe olan Tekkeköy’de bitirdikten sonra, lise öğrenimini Samsun İlkadım – Gazi Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü’nü bölüm üçüncüsü olarak bitirdi. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü’nde sırasıyla Yüksek Lisans ve Doktora tez çalışmalarını tamamladı ve Doktor unvanını aldı.

  Akademik eğitimi devam ettiği sırada 2019 yılında, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi’nde araştırma görevlisi olarak meslek hayatına başladı. 2022 yılında doktora eğitimini tamamladıktan sonra yine aynı yıl içerisinde
  Ondokuz Mayıs Üniversitesi Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi’nin Spor Yöneticiliği Bölümü Anabilim Dalı’na Doktor Öğretim Üyesi olarak atandı.
  Sivil toplum kuruluşlarında da görev alan Serhat ERAİL, 2016 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğrenci konseyi lisansüstü fakülte temsilciliği ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA)’nda sırasıyla Samsun / Tekkeköy kurucu ilçe başkanlığı, ardından da TÜGVA Samsun İl Teşkilat Başkanlığı görevlerini yürüttü. Halen TÜGVA Samsun il yürütme kurulunda gönüllü vakıf çalışmalarına devam etmektedir.

  Serhat ERAİL, iyi derecede İngilizce bilmektedir ve evlidir.

abdullah-tetik

Siirt İl Temsilcisi

 • ABDULLAH TETİK

  1996 Siirt doğumlu olan TETİK; orta ve lise eğitimini Siirt Lisesin’de tamamlamıştır. 2017 yılında Siirt Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. 2018 yılında Siirt Üniversitesinde Eğitim Yönetimi,Teftişi,Planlaması ve Ekonomisi Yüksek Lisans eğitimine devam edip Siirt Kurtalan ilçesinde öğretmen olarak görevini sürdürmektedir.

yusuf-cakir

Sinop İl Temsilcisi

 • YUSUF ÇAKIR

  1987 yılında Samsun’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Samsun’da tamamladı. Ardından Ondokuz Mayıs Üniversitesi Matematik Bölümünden mezun oldu. Sinop Üniversitesinde Yüksek lisans eğitimini tamamladı. Şuan aynı üniversitede Matematik alanında doktora eğitimini sürdürüyor ve  araştırma görevlisi olarak görev yapıyor.
  Akademik çalışmalarının yanı sıra bir çok sivil toplum kuruluşunda aktif görevler üstlendi. İyi derecede İngilizce bilen Çakır, evli ve bir çocuk babasıdır.

15x21-

Sivas İl Temsilcisi

 • BURHAN YILMAZER

  1992 yılında Sivas’ta doğan Yılmazer, lise öğrenimini Sivas’ta tamamladı. 2016 yılında hukuk fakültesinden mezun oldu. Üniversite döneminde ve sonrasında aktif olarak birçok sivil toplum kuruluşunda görev aldı. 3 yıl boyunca vakfımızın Sivas İl İdari ve Hukuki İşler Koordinatörü olarak görev yapan Yılmazer, 2021-Ocak itibariyle Sivas İl Temsilcisi olarak atanmıştır. Hali hazırda bu görevini devam ettirmektedir.

  Sivas’ta kurucusu olduğu hukuk bürosunda avukatlık yapan Yılmazer, İnsan Kaynakları ve Kariyer Planlama ( Human Resources and Career Planning ), Kişisel İmaj ve Marka Yönetimi

  ( Personal Image and Brand Management ), İş Yaşamında ve İş Başvurularında Etkili İletişim

  ( Effective Communication in Business ), Temel Uluslararası Ticaret ( Fundamental International Trade ) ve Yönetim Günü ( Management Day ) başlıklarıyla uluslararası eğitimler almıştır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Şanlıurfa İl Temsilcisi

 • ABDURRAZAK ASLANLI
WhatsApp Image 2023-11-01 at 11.21.43

Şırnak İl Temsilcisi

 • MESUT ATİLLE

  1989 yılında Şırnak’ta doğan Atille, 2014 yılında İnönü üniversitesi Hemşirelik bölümünden mezun oldu.

  Birçok sivil toplum kuruluşunda, gönüllü teşekküllerde gençlik hizmetleri çalışmalarında yer almış olan Atille, şu anda Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcılığını yapmaktadır.

  Evli ve iki çocuk babasıdır.

WhatsApp Image 2024-01-05 at 09.21.32

Tekirdağ İl Temsilcisi

 • BAYRAM AKIN

  1986 yılı Trabzon Maçka doğumlu olan Bayram Akın, ortaokul ve liseyi Tekirdağ’da tamamladıktan sonra Trakya Üniversitesi Mobilya ve Dekorasyon bölümünden mezun oldu. Şu anda Eskişehir Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde eğitimine devam etmektedir. 2012 yılında kendisinin kurmuş olduğu HIZ YAPI firmasının yöneticiliğini yapmaktadır.

  2019 yılından itibaren 3 yıl TÜGVA İlçe Temsilciliği akabinde, Tekirdağ TÜGVA İl Temsilciliği ve Tekirdağ Eğitimi Destek Platformu İl Temsilciliği görevine devam etmektedir.

  Evli ve üç çocuk babasıdır.

arif-hakkoz

Tokat İl Temsilcisi

 • ARİF HAKKOZ

  1986 yılında Tokat’ın Turhal ilçesinde doğan Hakkoz, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar Ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi/Öğretmenliği bölümünden 2009 yılında mezun oldu. Okul müdür vekilliği ve müdür yardımcılığı görevleri yapmıştır. Çeşitli dernek ve STK ların  yönetiminde bulunmaktadır. Robotik kodlama alanında yeterliliği ve ilgisi bulunmaktadır.Şu anda Bilişim Teknolojileri ve yazılım dersi öğretmeni olarak görev yapmaktadır.Evli ve bir çocuk babasıdır.

WhatsApp Image 2020-12-01 at 02.05.40

Trabzon İl Temsilcisi

 • HAKAN ÖZGEREN

  Hakan ÖZGÖREN 1991 yılında Sürmene’de doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Sürmene’de tamamladı. 2013 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulundan mezun oldu. 2020 yılında Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İşletme bölümünden mezun oldu.

  Birçok sivil toplum kuruluşunda, siyasi parti gençlik kollarında ve gönüllü teşekküllerde gençlik hizmetleri çalışmalarında yer almış olan Özgören, şu anda Ticaret yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Barış DEMİRCAN

Tunceli İl Temsilcisi

 • BARIŞ DEMİRCAN

  1992 yılında Mardin – Kızıltepe’de doğan Demircan, Şenyurt Lisesini 2010 yılında, Dicle Üniversitesi Sosyoloji bölümünü 2014 yılında tamamladı. Şu an Munzur Üniversitesi Sosyoloji alanında yüksek lisans yapan Demircan, aynı zamanda Tunceli Halk eğitim merkezinde Usta Öğreticilik mesleğini yapmaktadır.

IMG_20200928_104853

Uşak İl Temsilcisi

 • SÜHEYL YASİN ASLAN

  1989 yılında Uşak’ta doğdu. Lise eğitimini Uşak İzzettin Çalışlar Lisesinde tamamladı. Uşak Üniversitesi Yerel Yönetimler ve akabinde Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdi. Lise yıllarından beri çeşitli sivil toplum kuruluşlarında topluluklarında ve gönüllü teşekküllerde gençlik hizmetleri çalışmalarında yer almış olan Aslan; liderlik ve kişisel gelişim eğitimleri aldı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

mehmet-isa-deniz

Van İl Temsilcisi

 • MEHMET İSA DENİZ

  1984 yılında Van’da doğdu. Orta Öğretimini Van İmam Hatip Lisesinde Tamamladıktan sonra Lise öğrenimini Van Atatürk Lisesinde tamamladı. 2004 Yılında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde İşletme Fakültesine başladığı öğrenimini 2008 yılında tamamladı. Orta düzeyde İngilizce bilen Deniz, evli ve bir çocuk babasıdır. Kendine ait inşaat yapı market ve taahhüt işleri yapmaktadır. Çocukluğundan beri STK ve kuruluşlarda yöneticilikler yapmıştır.

WhatsApp Image 2021-09-27 at 11.25.52

Yalova İl Temsilcisi

 • BİLAL NASER

  1988 Van doğumlu olan Bilal Naser, ilk, orta ve lise öğrenimini Van’da, lisans eğitimi Çukurova Üniversitesi Mimarlık Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamladı. Çukurova Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Ana Bilim Dalı Başkanlığı’nda astrofizik derslerine katılan Naser, aynı üniversiteye bağlı Uzay Araştırma Merkezi’ne başkanlık yaptı. 2011 yılında mesleki hayatına başlayan Naser, 2015 yılına kadar Türkiye’nin bir çok yerinde taahhütlü işlerde şantiye şefliği, kısım şefliği ve saha mühendisliği görevlerinde bulundu. 2015-2019 yılları arasında Çiftlikköy Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nde İnşaat Mühendisi olarak görev yapan Naser, Nisan 2019 yılından beri Çiftlikköy Belediyesi İmar ve Şehircilik müdürlüğü görevini yürütmektedir.

  Ağustos 2017 de Tügva Çiftlikköy İlçe Temsilcisi görevine getirilmiş ve 4 yıllık İlçe temsilciliğinden sonra Eylül 2021 de Tügva Yalova İl Temsilcisi olarak atanmıştır. Türkçe, Kürtçe ve İngilizce dillerini bilen Naser evli 3 çocuk babasıdır.

ubeydullah sahan

Yozgat İl Temsilcisi

 • UBEYDULLAH ŞAHAN
WhatsApp Image 2021-09-28 at 11.19.17

Zonguldak İl Temsilcisi

 • SEZER ŞENER

  Aslen Kastamonu Bozkurtludur. Evli ve bir Çocuk babasıdır. Diyanet İşleri Başkanlığında görev yapmaktadır. İstanbul Küçükçekmece’de doğmuş ve İstanbul’da büyümüştür. Orta öğrenimini Küçükköy  Anadolu İmam-Hatip tamamlamıştır . Daha sonra Gümüşhane Üniversitesi İlahiyat fakültesini bitirmiştir. Yalova Üniversitesinde Manevi rehberlik ve değerler eğitimi eğitmenliği üzerine eğitim görmüştür. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Adalet bölümü 2. Sınıf Öğrencisidir. Bunların yanında Bilgisayar ve iş güvenliği sertifikalarına sahiptir.

İlçe Temsilcilikleri

 
 • KOZAN Mustafa GÜMÜŞ
 • BESNİ Mahmut DEMİR
  ÇELİKHAN Abdussamet ACAR
  GERGER Mustafa ERGÜN
  GÖLBAŞI Yakup DENİZ
  KAHTA Mehmet ÖZTÜRK
  SAMSAT Şenol KUŞTEPE
  SİNCİK İbrahim YOLCU
  TUT Abdulmecit TURAL
 • İlçe DİYADİN
  Mehmet GÜN
  İlçe ELEŞKİRT
  Mehmet Akif TENEKECİ
  İlçe TAŞLIÇAY
  Emrullah KAYA
 • İlçe MERKEZ
  Abdullah PÜREN
  İlçe ESKİL
  Veli BATUR
 • MERZİFON Polat KANIK
  SULUOVA Tekin ALPASLAN
  TAŞOVA Sefa ŞİMŞEK
 • ALTINDAĞ Selman AÇIKGÖZ
  ÇANKAYA Eren PAŞA
  ETİMESGUT Adem GÜRBÜZ
  KEÇİÖREN Yusuf İslam AK
  SİNCAN Kemal BAŞ
  AKYURT Mustafa SANDIKLI
  BEYPAZARI Muhammet ÇELİKÖRS
  ÇUBUK Yusuf KILIÇ
  EVREN Ersin ÖZTOPALOĞLU
  GÖLBAŞI Tolga YILDIZ
  KIZILCAHAMAM Abdullah ŞENLİ
  NALLIHAN Gökhan ARICI
  POLATLI Şükrü ÇELİK
  PURSAKLAR Erkan DOĞAN
 • ARHAVİ Fatih POYRAZ
  BORÇKA Muhammed GEZER
  MURGUL Şenol YENİÇERİ
  YUSUFELİ Taner ATICI
 • EFELER Kazım YALÇIN
  SÖKE Abdullah UÇAN
  DİDİM Adem ENGİL
 • ALTIEYLÜL Kerem OSMANOĞLU
  KARESİ Veysel GÖKMEN
  BANDIRMA Semih ÇELEBİ
  EDREMİT İlyas DEMİR
  GÖNEN Fatih ARABACI
  SINDIRGI Semih ÇELEBİ
 • BEŞİRİ Çetin UYSAL
  GERCÜŞ Mehmet ONUTÇU
  HASANKEYF Abdurrahman DURSUN
  KOZLUK Ünal BOZAN
 • ADAKLI Bilal ÇALIM
  YAYLADERE Burak ULUTÜRK
 • BİTLİS Burak GÜLMEZ
  ADİLCEVAZ Buğra OKUYUCU
  GÜROYMAK Okan BOZ
  HİZAN Şehir EKİNCİ
 • GEREDE Murat BALCIOĞLU
  MENGEN Adem BATTAL
  YENİÇAĞA Said Fuat YALÇIN
 • BUCAK İsmail Furkan ÖKTE
 • NİLÜFER Seyfi AYDIN
  OSMANGAZİ Alican GÖÇ
  YILDIRIM Bünyamin ÖZÇETİN
  GEMLİK Sinan SEVİNÇ
  GÜRSU Kenan AKIN
  İNEGÖL Mustafa Sabri YILDIRIM
  İZNİK Yakup YAKUT
  KARACABEY Hakan KILIÇ
  KESTEL Fatih SAKA
  M.KEMALPAŞA İbrahim ÇETİN
  ORHANELİ Kemalettin ÖZCAN
  YENİŞEHİR Mücahit BOSTAN
 • ÇERKEŞ Hüseyin EŞ
  ILGAZ Fatih KARDER
  KIZILIRMAK Hakan ÖZLER
  KURŞUNLU Servet Salih KURUMLU
  ŞABANÖZÜ Hasan Buğra KILAVUZ
  YAPRAKLI Ali BAYRAM
 • ALACA Aytekin YUNDAM
  İSKİLİP Mehmet Akif DİKİCİ
  OSMANCIK Arif Emre GÖKEL
  SUNGURLU Hıdır BALA
 • ACIPAYAM Abdülkadir YALÇIN
  BULDAN Mehmet Mansur GÜNGÖR
  ÇİVRİL Mücahid BORAN
  TAVAS Yunus NEMUTLU
 • EĞİL Mehmet Zeki EFE
  ERGANİ Cihan SELÇUK
  HANİ Yusuf KOŞAL
  HAZRO Latif EZME
  KOCAKÖY Mehmet Ali KAMÇI
  SİLVAN Ebubekir GENEL
  KAYAPINAR Ali ÇİÇEK
  SUR Mehmet Şafi ÖZTÜRK
  YENİŞEHİR Mahsun AY
 • CUMAYERİ Emrah YAĞMUR
  ÇİLİMLİ Muhammet KAPLAN
  GÖLYAKA Osman MANDIRALI
  YIĞILCA Muzaffer DOĞANCI
  GÜMÜŞOVA Regaip ŞANLI
  KAYNAŞLI Muhammet TÜRKER
 • UZUNKÖPRÜ Hamit ÖZMEN
 • AĞIN Veysi NAZLI
  ALACAKAYA Bayram ALP
  ARICAK Murat YILDIZ
  BASKİL Ali İrfan BÜTÜN
  KARAKOÇAN Şükrü ARSLAN
  KEBAN Pirhasan BAYIR
  KOVANCILAR Nurullah YÜKSEL
  MADEN Raif ÇELİK
  PALU Hüseyin GÜL
  SİVRİCE İbrahim AYDOĞAN
 • ÇAYIRLI Ahmet YILDIRIM
  KEMAH Ali İLHAK
  KEMALİYE İsmail BAYIR
  REFAHİYE Nurettin KESLER
  ÜZÜMLÜ Fatih YEŞİLBAŞ
 • OLUR Fatih KAYA
  YAKUTİYE Dinçer YAVUZ
 • BEYLİKOVA Muhammed AKAR
  İNÖNÜ Mehmet BOZKURT
  MİHALIÇÇIK Abdullah Asım AYKAR
  SEYİTGAZİ Arif YILMAZ
  TEPEBAŞI Mehmet ÖZSEVİLGEN
 • ŞAHİNBEY Şamil KOÇ
  NİZİP Göksel BOZKURT
  OĞUZELİ Mehmet Ali TOKSÖZ
 • BULANCAK Ubeydullah GÖKTEKİN
 • ŞEMDİNLİ Haşim KARADENİZ
 • ANTAKYA Ömer BİLGİN
  KIRIKHAN Ahmet KAYA
 • SENİRKENT Kadir ARLI
  YALVAÇ Yasir YILMAZ
 • ADALAR Hüseyin YAVUZ
  BAKIRKÖY Tekin GÜLLE
  BAYRAMPAŞA Demircan GÜNER
  BEŞİKTAŞ Ali Sertaç GÜÇ
  BEYKOZ Ekrem TUNCER
  BEYOĞLU Yunus Ramis KARAOĞLU
  EYÜP Osman CİN
  FATİH İsmail AKHAN
  GAZİOSMANPAŞA Burak AYDIN
  KADIKÖY Zakir ŞAHİN
  KAĞITHANE Fatih YAZICI
  KARTAL Mustafa KIRAÇ
  KÜÇÜKÇEKMECE Eyüp ASTÜRK
  PENDİK Fatih AYDIN
  SARIYER İlyas TANRIVERDİ
  ŞİŞLİ Yasin AS
  ÜMRANİYE Mustafa GÖKÇE
  ÜSKÜDAR Mustafa Bilal ERMİŞ
  ZEYTİNBURNU Buğra AYAN
  BÜYÜKÇEKMECE Selman DEMİREL
  ÇATALCA Oktay ALBAYRAK
  SİLİVRİ Abdullah Salim ÇAVDAR
  ŞİLE Zafer YILMAZ
  AVCILAR Hamza SOLTAN
  BAĞCILAR Fatih BAYRAKTAR
  GÜNGÖREN Abdullah YILMAZ
  BAHÇELİEVLER Bekir Berat Yalın EKER
  MALTEPE Fatih BAŞKAN
  SULTANBEYLİ Servet SARI
  TUZLA Ali DURANOĞLU
  ESENLER Abdullah DEMİRAYAK
  ARNAVUTKÖY İbrahim ERDOĞAN
  ATAŞEHİR Lütfi YAVUZ
  BAŞAKŞEHİR Selman ÇELİK
  BEYLİKDÜZÜ Talha DOLU
  ÇEKMEKÖY Mücahit KILIÇ
  ESENYURT Özmen AKBABA
  SANCAKTEPE Selçuk ÇELİK
  SULTANGAZİ Yunus KARA
 • BORNOVA Abdullah EROĞLU
  ALİAĞA Muhammed DOĞAN
  BALÇOVA Burak ŞAHİN
  BAYRAKLI Emre DEMİR
  KARABAĞLAR Tolga YAYLA
 • ONİKİŞUBAT Bestami GÜL
  DULDAKİROĞLU Hasan ACABOĞA
  ELBİSTAN Ali ZORLU
  TÜRKOĞLU İsmail ÇETİNKAYA
  AFŞİN Ebubekir Tahiroğlu
  ANDIRIN Merdan BIÇAKÇI
  ÇAĞLAYANCERİT İsmail CELFİN
  NURHAK Mustafa BAYRAKTAR
  PAZARCIK Nurullah CAN
 • KAĞIZMAN Fermani DURMAZ
 • CİDE Orhan ÇAĞDAŞ
  DADAY Hilmi OĞUZ
  DEVREKANİ Mesut TEMEL
  HANÖNÜ Muhammet Emin ARSLAN
  İNEBOLU Hasan Ferhat KÜPOĞLU
  SEYDİLER Mehmet KEMAH
  TAŞKÖPRÜ Zekeriya BAYIR
  TOSYA Selim ÖNEN
 • AKKIŞLA Emrah DURAK
  DEVELİ İsmail KOCABAŞ
  HACILAR Mehmet Emin PALAZ
  İNCESU Hüseyin BAYDEMİR
  PINARBAŞI Mehmet ERDOĞAN
  SARIOĞLAN Ali Ramazan BURAK
  TALAS Çağrı DAŞAN
  YAHYALI Bilal GÜRBÜZ
 • VİZE Muzaffer YILMAZ
 • MUCUR Oğuzhan GÜMÜŞ
 • GEBZE Halil İbrahim DEDE
  GÖLCÜK Samet GENÇ
  KANDIRA Ümmet VEYİSOĞLU
  KARAMÜRSEL İlyas YENTÜR
  KÖRFEZ Muhammet Can ÖNAL
  DERİNCE Selman ÇAKIROĞLU
  BAŞİSKELE İlyas TÜRKÖZ
  DARICA Kemal AKA
  İZMİT Ömer Burak BARIŞ
  KARTEPE İsmail YAŞAR
 • AKŞEHİR Abdullah KOÇ
  BEYŞEHİR Osman ÖZCAN
  DOĞANHİSAR Ahmet KIZAR
  EREĞLİ Murat TATLISU
  HADİM Mehmet DEMİR
  ILGIN Muhammed Fatih TAŞ
  KADINHANI Sezai ELHAN
  SARAYÖNÜ Mehmet GERGİN
  SEYDİŞEHİR Abdulmuttalip DEMİREL
 • DOĞANŞEHİR Alper ERDOĞAN
  KULUNCAK Ersin BOYRAZ
  YEŞİLYURT Hüseyin TOKSÖZ
 • AKHİSAR Bilal YELKOVAN
  GÖRDES Enes DEMİR
  YUNUS EMRE Yasin ÖZALP
 • DARGEÇİT Yunus KILIÇ
  MİDYAT Zeki ÇİÇEK
  NUSAYBİN Mehmet Emin AYDIN
  ÖMERLİ Abdulkadir KURTAY
  SAVUR Ahmet AYGÜN
  YEŞİLLİ Mehmet BARMAN
 • MİLAS Ramiz ÜGEY
  YATAĞAN Mehmet Ali KAVGACI
 • BULANIK Erkan İNDİÇ
  MALAZGİRT Reis YILMAZ
 • DERİNKUYU Fikret SARI
  KOZAKLI İlbay METİN
 • ALTUNHİSAR Yunus SAĞLAM
  BOR Burhan BİÇER
  ÇİFTLİK Muhammed ÜNSAL
  ULUKIŞLA Hakan ÖZDEMİR
 • ALTINORDU Mehmet UÇAR
  AYBASTI Bünyamin GÜLAÇ
  ÇAMAŞ Sezai EKİZ
  ÇAYBAŞI Rızvan ÇALIK
  FATSA Sadettin ÇAKMAK
  GÖLKÖY Okan KESKİN
  İKİZCE Vedat MACİT
  KABATAŞ Hakan TECİM
  KUMRU Sadık HOCAOĞLU
  ÜNYE Safa Burak HATİPOĞLU
 • KADİRLİ Hamza DOĞAN
 • ARDEŞEN Rıfat ŞAMLIOĞLU
  DEREPAZARI Ali BÜYÜK
  GÜNEYSU İlhan PEÇE
  İKİZDERE Ali DEMİRCİ
  KALKANDERE Miraç TORLAK
  PAZAR Hasan AYRILMIŞ
 • AKYAZI Atahan Ahmet TEKİR
  FERİZLİ Abdurrahman KAŞKAŞ
  HENDEK Hakan ÖZTÜRK
  KARASU Alper DOĞAN
  SÖĞÜTLÜ Kadir Gökhan KARACA
  SERDİVAN Cemal AKYÜZ
 • ASARCIK Vahdet BAYIR
  BAFRA Yunus GÜN
  SALIPAZARI Mücahit AKGÜL
  VEZİRKÖPRÜ Nuri ÖZASMA
  ATAKUM Arda DURAN
  CANİK Ersin CANİKLİ
  İLKADIM Halil İbrahim AZAL
 • ERUH İbrahim Halil ÇİFTÇİ
  KURTALAN Engin KARAATAY
  PERVARİ Sedat ÖZCAN
 • DURAĞAN Ebubekir YEŞİLOĞLU
  GERZE İsmail KARAMAN
 • GEMEREK Alaaddin BAKAR
  SUŞEHRİ Adem ŞAHİN
  ŞARKIŞLA Samet ŞAHİN
 • BİRECİK Mehmet FİNCAN
  EYYÜBİYE Seyyid İsmail ÖZBEK
  CEYLANPINAR Ali Tuncay ASRAĞ
  HALFETİ Barış DEMİR
  KARAKÖPRÜ Selahattin HAŞLAK
  HİLVAN Selahaddin Eyyüb TOPRAK
  SİVEREK Mahmut BAHÇIVAN
  SURUÇ İbrahim GÜNEŞ
  VİRANŞEHİR Erol DİREK
 • CİZRE Osman AYHANOĞLU
  İDİL Mehmet Selim TEPE
 • ERGENE Recep ÇAKAR
  ÇORLU Burak KARCI
  HAYRABOLU Mustafa ELİBOL
  MALKARA Yasin USTA
  KAPAKLI Mehmet SOYASLAN
  M.EREĞLİSİ Ahsen YALÇIN
  MURATLI Mustafa Reşit Paşa GENÇ
  ŞARKÖY Burak AYDOĞAN
 • ARTOVA Burak Mücahit SEVER
  ERBAA Talha TÜTÜNCÜ
  REŞADİYE Yasin GÜRPINAR
  TURHAL Ahmet KÖKSAL
  ZİLE İsa DEMİR
 • AKÇAABAT Salih TARAKÇI
  ARALIK Mehmet SARI
  ARSİN Sedat ÖZBAKIR
  BEŞİKDÜZÜ Esved KARA
  ÇAYKARA Berat TOSUN
  DÜZKÖY Nuri ZAFER
  HAYRAT Özgür FETTAHOĞLU
  KÖPRÜBAŞI Ahmet VELİOĞLU
  MAÇKA Aydoğan EYÜP
  OF İlyas BAYRAKTAR
  SÜRMENE Selim BEYKOZ
  ŞALPAZARI Mehmet MUHCU
  ORTAHİSAR Hasan KARAGÜZEL
  YOMRA Haris Emre AKTÜRK
 • PERTEK Yunus NOZOĞLU
 • EŞME Nuğman FURTANA
 • BAHÇESARAY Nebi TOSUN
  ÇALDIRAN Erol TAŞ
  EDREMİT Doğan NURSES
  MURADİYE Çağlar KAYAKESER
  TUŞBA Muhammed Sıddık SAYÇİÇEK
 • ÇİFTLİKKÖY Bilal NASER
 • BOĞAZLIYAN Arif KÖSE
  SARIKAYA Nevzat GÜN
  SORGUN Taha ŞENER
  YERKÖY Hacı DERELİ
 • DEVREK Bekir KAYA
  EREĞLİ Abdulsamet DURAN
  GÖKÇEBEY Erdi KAZLI
 
Just as SpinAUD gives everyone a chance to win, we at TÜGVA are committed to providing educational and personal growth opportunities for young people. We believe that learning and skill development is the real-life spinning of the wheel of fortune that leads to great achievements.