TÜGVA Çiğli İlçe Temsilciliğimiz Çiğli’de bulunan Nurel Huzur ve Bakım Evi’ne ziyaret gerçekleştirdi. Huzurevindeki yaşlılarla bir araya gelen temsilcilerimiz onlarla birlikte keyifli zaman geçirdi.

TÜGVA Çiğli İlçe Temsilcimiz Fehmi Parhan ve yönetimi Çiğli’de bulunan Nurel Huzur ve Bakım Evi’ne ziyarette bulundu. Huzur ve bakım evinde yaşlılarla bir araya gelen üyelerimiz onlarla yakından ilgilendi ve sohbet etti. Ayrıca ziyarette TÜGVA İzmir İl Teşkilat Başkanı Tarık Büke ve İlçe Koordinatörü Ömer Demir’de katılım sağladı. Temsilciliğimiz huzurevi sakinlerinin de tecrübelerinden yararlanma fırsatı yakaladı.

Evlerine Misafir Olduk Dualarını Aldık Çok Mutluyuz

İlçe Temsilciliğimizin gerçekleştirmiş olduğu ziyarette anlamlı ve güzel zaman geçirdiklerini ifade eden Tügva İlçe Temsilcimiz Fehmi Parhan, “Biz gençler olarak huzurevlerinde bulunan yaşlı amcalarımızı, teyzelerimizi ziyaret ettiğimiz zaman, onların gözlerindeki sevinci gördüğümüz zaman dünyalar bizim oluyor. Bugünde Nurel Huzur ve Bakım Evi’ne ziyaret düzenleyip onlarla sohbet ettik, evlerine misafir olduk, dualarını aldık. Çok mutluyuz” dedi.