HEYECAN BURADA: LİSE DOĞA KAMPI

TÜGVA Lise Doğa Kampı’na katılacak gençlerimiz; yapılacak olan spor etkinlikleriyle kendilerini daha zinde hissedecek ve senenin yorgunluğunu üzerlerinden atmış olacaklar. Tüm Türkiye’deki çeşitli kamp alanlarında gençlerimizin katılımıyla gerçekleştirilecek kampımız ile hem düşünecek, hem eğlenecek hem de öğrenecekler.

Kampa katılan gençlerimizin yapacağı sportif faaliyetlerden bazıları; mini golf, pentatlon, ip parkuru, canlı langırt, futbol, voleybol, mangala, mas güreşi, halat çekme, satranç ve daha birçok eğlenceli faaliyetler…

Sportif faaliyetlerimizin yanında gençlerimiz, temel dini bilgileri öğrenecek. Kısacası geleceğin gençliğinin tohumlarını bu yaz atacağız; dolayısıyla seni de aramızda görmek istiyoruz.

Türkiye’nin farklı illerinden 14 – 18 yaş grubundaki gençlerimiz bir araya gelerek yeni arkadaşlar edinip yeni dostluklara yelken açacak.

Başvuru için tıklayınız.

Just as SpinAUD gives everyone a chance to win, we at TÜGVA are committed to providing educational and personal growth opportunities for young people. We believe that learning and skill development is the real-life spinning of the wheel of fortune that leads to great achievements.