TÜGVA Denizli İl Temsilciliğimiz 2018-2019 eğitim-öğretim yılı içerisinde hedeflediği öğrencilere yönelik ücretsiz eğitimler veremeye devam ediyor. Temsilciliğimiz yapmış olduğu çalışmalar kapsamında “Hanım Akademi” projesini hayata geçirdi.

TÜGVA Denizli İl Temsilciliğimizin bünyesinde gerçekleştirilecek olan “Hanım Akademi” birbirinden dolu içerikleriyle büyük ilgi gördü. Bu proje ile hanımlara yönelik, Başarı Yönetimi, Namaz, Proje Yönetimi ve Zaman Yönetimi gibi konularda alanında uzman kişilerden seminerler verilecektir.

Eğitimli ve Kendini Tanıyan Bireylerin İmar Ettiği Topluluklar Daha Bilinçli ve Daha Çok Başarıya Sahip Olacaktır

TÜGVA Denizli Üniversite Hanım Koordinatörümüz Ebru Demir, “Biz TÜGVA Denizli Üniversite Hanım Koordinatörlüğü olarak bakış açısını değiştirmek ve bireysel farkındalığı arttırmak maksatlı bir çok çalışmalar başlatmış bulunmaktayız. Bunlardan bir tanesi de ‘Hanım Akademi’dir. Hanım, toplumun mimarıdır. Eğitimli ve kendini tanıyan bireylerin imar ettiği topluluklar daha bilinçli ve daha çok başarıya sahip olacaktır. Başarılı bir toplum olmak için önce bireyin kendini tanıması,bütün bilgeliğin başlangıcıdır düsturuyla yaptığımız tüm etkinliklerde toplumsal olarak düzenlemelere gitmemiz gerekmektedir. Bu düzenlemelerin ilk tuğlasını koyma umudu ile alanında uzman kişilerin eğitimler vereceği ve ilkini başlattığımız ‘Hanım Akademi’ye üniversiteli tüm hanım kardeşlerimizi beklemekteyiz” dedi.