TÜGVA olarak Bursa’da Osmangazi, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Karacabey, İznik, Mustafakemalpaşa, Gemlik, Orhaneli, Mudanya ve İnegöl İlçe Temsilciliklerimizin toplu resmi açılışı gerçekleştirildi. 11 İlçe Temsilciliğimizin toplu açılışına  Başkanımız Enes Eminoğlu, Yüksek İstişare Kurulu Üyemiz Bilal Erdoğan, Bursa Valisi Yakup Canbolat, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve davetliler katılım sağladı.

Bu Meydanda Gençlerle Bir Araya Gelmek Çok Sevindirici

Bursa İlçe Temsilciliklerimizin toplu açılışında konuşma yapan Yüksek İstişare Kurulu Üyemiz Bilal Erdoğan, “Bursa’da çalışmalara başlayan 11 tane temsilciliğimizin toplu açılışını yapıyoruz. Aslında bunların bazıları hizmetteydi ama kısmet olup açılışını gerçekleştirememiştik. Kısmet bugüneymiş. Burada hem bunların açılışını yapmak, hem de bu meydanda gençlerle bir araya gelmek çok sevindirici. Vakfımız işte gençleri bu şekilde bir araya getirmek, gençleri bir amaç uğrunda kenetlemek ve bu şekilde ülkemizin bölgede ve dünyada güçlü, 21’inci yüzyıl koşullarını yakalayan nesiller yetiştirebilmek için burada bu manzarayı yeniden ortaya koyuyor.” ifadelerini kullandı.

İnşallah Bu Açılışlar Daha Güzel Çalışmalara Vesile Olur

Bursa İlçe Temsilcilik açılışlarımızda TÜGVA’nın 81 ilde çalışma yürüttüğünü ifade eden Başkanımız Enes Eminoğlu, ‘’Osmanlımızın Başkenti Bursa’mızdayız. Çok güzel bir atmosfer var. İnşallah bu açılışlar daha güzel çalışmalara vesile olur. Türkiye genelindeki çalışmalarımızı baktığımız zaman 81 vilayette 420 ilçede ortaokuldan liseye üniversiteden, kadın ve aile gençlik çalışmalarımıza tüm Türkiye sathında bu çalışmaları icra etmeye çalışıyoruz. Buradaki amacımız, dindar bir nesil, yerli ve milli bir nesil yetiştirmek noktasında çıktığımız bu yolda bütün kalplere ulaşabilmek.’’ dedi.