Türkiye Gençlik Vakfı TÜGVA Balıkesir temsilciliğinde öğrencilere NLP Uzmanı ve Davranış Bilimci Fatih Abadi tarafından seminer verildi.Uluslararası NLP Eğitmenleri Derneği Türkiye Başkanı  Fatih ABADİ ,Yakup Mihriye Akdeniz İmam Hatip Lisesi, Muharrem Hasbi Anadolu Lisesi, Balıkesir İl Müftülüğü Konferans Salonu, Bandırma Anadolu İmam Hatip Lisesi, Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi ve Gönen İlçe Temsilciliği olmak üzere 2 günde 6 farklı noktada 2000 öğrenciyle bir araya geldiler.

“Başarının Sırrı” adlı eğitimini gerçekleştirdi. 81 ilde eğitim veren Fatih ABADİ Tügva Balıkesir sayesinde Balıkesirli öğrenciler ile bir araya gelme fırsatı bulup onlara HER ŞEYE RAĞMEN başarılı olabileceklerini gösterdi.Öğrencilerin dikkatle dinlediği seminerde Abadi, konuyla ilgili aktif ve eğlenceli bir sunum gerçekleştirdi. NLP konusunda öne çıkmış bir isim olan Abadi, Başarı formülleri ve hedefler ile disipline bağlı kurallar konusunda bilgiler vererek, gençlere tavsiyelerde bulundu. Hayatından örnekler vererek de konuşmasını sürdüren NLP Uzmanı,gençlere geleceğe dair tavsiyelerde bulundu.

“Abadice Mutluluk”, “Birey Olma Sanatı”, “Sen Şimdi Bana Yalan mı Söyledin?”, “Kişisel Gelişmek Ayıptır Yahu!”, “Hormonsuz NLP” ve “Kendime Söylediğim Yalanlar” isimli kitapları bulunan Fatih Abadi’ye yaklaşık 2 saat süren konferansı sonrasında, ”enerjimizi gençlerden alıyoruz. Gittiğimiz yerlerde bizi görünce, anlattıklarımızı öğrenip hayatlarında uygulayınca değişen, gülen gözlerden alıyoruz enerjimizi. Bugün burada katılım çok güzeldi” dedi.

Programların sonunda öğrencilerin görüşleri alındı ve eğitimden sonra öğrenciler : ‘Eğitim bana bir çok şey kattı, bugünden sonra hayatım çok daha farklı ve anlamlı olacak.” Yanıtını verdiler.