Türkiye Gençlik Vakfı olarak bu sene ilkini düzenlediğimiz “I. Ayasofya Oryantiring Yarışması”na davetlisiniz. Sizlerle birlikte gizem ve keşif dolu bir yolculuğa çıkacağız, Ayasofya’nın çevresine yerleştirilen hedeflere, harita ve pusula yardımıyla ulaşacak ve şifreleri toplayarak yarışmamızı tamamlayacağız.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) olarak bir ilki daha gerçekleştirecek olmanın heyecanını yaşıyoruz. 4-5 Eylül 2021 tarihlerinde ilkini düzenlediğimiz “I. Ayasofya Oryantiring Yarışmasına” davetlisiniz. Gençlerimizle birlikte gizem ve keşif dolu bir yolculuğa çıkmak için hazırız.

“Ayasofya Oryantiring Yarışmamızda” gençlerimiz, Ayasofya’nın çevresine yerleştirilen hedeflere, harita ve pusula yardımıyla ulaşacak. Tüm işaretleri toplayarak yarışmamızı tamamlayacağız. Etkinliğimizle gençlerimiz hem tarihi yarımadayı keşfetmiş hem de macera dolu bir parkuru tamamlamış olacak. Milletimizin ve devletimizin en kıymetli sembolü olan Ayasofya’da buluşmak için sabırsızlanıyoruz.

04-05 eylülde verilecek olan eğitimin ardından “I. Ayasofya Oryantiring Yarışmamız” başlayacak. Bu heyecan dolu maratona katılmak için başvuru yapmanız yeterli.