Türkiye’nin dört bir yanındaki binlerce gencimize ulaşmak için yola çıktık ve çıktığımız bu yolda gençlerimizle birlikte ilerlemeye devam ediyoruz. Ulaşılmadık genç bırakmama gayesi ile çıktığımız bu uzun maratonda yepyeni bir ilçe temsilciliğimizin açılışını daha gerçekleştirdik.  

Gebze İlçe Temsilcilik binamızın açılışını Başkanımız İsmail Emanet, Kocaeli İl Temsilcimiz Hanefi Karabulut, Gebze İlçe Temsilcimiz Kenan Tuzcu ve birbirinden değerli konuklarımızın katılımlarıyla gerçekleştirdik. İlçe temsilciliklerimize bir yenisini daha ekledik ve binlerce gencimize kucak açmaya devam ediyoruz.

Hizmet Etme Aşkı ve Heyecanıyla Her Geçen Gün Büyüyoruz

Eğitim, sosyal, sportif ve kültürel alanlarla gençlere hizmet verecek olan Gebze İlçe Temsilciliğimizin açılışında Başkanımız İsmail Emanet, “ Hizmet etme aşkı ve heyecanı ile her geçen gün büyüyoruz. 4 sene gibi kısa bir sürede 81 ilde il temsilciliklerimizi açtık. 10 yaşından 35 yaşına kadar gençlerin olduğu her yerdeyiz ve  gençlerimizi destekliyoruz” dedi.

Temsilciliğimizin Açılışının Mutluluğunu Yaşıyoruz

TÜGVA Gebze İlçe Temsilcimiz Kenan Tuzcu selamlama konuşmasının ardından açılışa katılan konuklara teşekkür ederek, “ TÜGVA olarak Gebze İlçe Temsilcilik binamızın açılışını yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerinde bulundu.

Gençliğin Yanındayız

Temsilciliğimizin açılışında son olarakta Kocaeli İl Temsilcimiz Hanefi Karabulut, “ TÜGVA Kocaeli ailesi olarak göreve geldiğimizden bu yana gençliğin yanında olduk, her türlü taleplerini karşıladık. Ve karşılamaya da devam edeceğiz inşallah” şeklinde konuştu.