TÜGVA Hatay Kadın Aile Koordinatörlüğümüz tarafından Mavi Çocuk Akademisi’nde Yazar Berin Tuncel ile “Annelik Psikolojisi” söyleşisi gerçekleştirildi. Kadın ve Aile Koordinatörlüğümüz tarafından düzenlenen söyleşi yoğun ilgi gördü.

Yapmış olduğu etkinliklerle kadının toplumdaki rolünü destekleyen çalışmalar gerçekleştiren Kadın ve Aile Koordinatörlüğümüz yeni bir çalışmaya daha imza attı. Mavi Çocuk Akademisi’nde Berin Tuncel ile gerçekleştirilen “Annelik Psikolojisi” söyleşisi, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in eşi, +1 Engelsiz İskenderun Derneği Başkanı Feray Dingil, YÖK Denetleme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Güler Alkan, İSTE Kütüphane ve Dökümantasyon Daire Başkanı Nurten Çelik, Mavi Çocuk Akademisi Okul Müdürü Birgül Türkay ve birbirinden değerli konukların katılımıyla gerçekleştirildi. Söyleşiye yoğun ilgi ve katılım sağlandı.

Aile Kurumunu Sosyal, Kültürel ve Eğitsel Bakımdan Destekleyecek Programlar Düzenlemekteyiz

Düzenlenen programın açılış konuşmasını yapan TÜGVA Hatay Kadın ve Aile Koordinatörümüz Zeynep Soylu, “Aileler ve toplumumuz için çok önemli olan, üzerinde titrediğimiz çocuklarımızın gelişimine olumlu katkı yapacağımız bir seminer düzenleme kararı aldık. Tüm kadınlarımızın milli ve manevi değerlerimize bağlı, bilgi ve özgüven sahibi bir şekilde yetişmeleri noktasında çalışmalarda ve faaliyetlerde bulunuyoruz. Ayrıca aile kurumunu sosyal, kültürel ve eğitsel bakımdan destekleyecek programlar düzenlemekteyiz” dedi.