Birlik ve beraberliğimizi, kardeş ve dostluğumuzu pekiştirdiğimiz TÜGVA 5. Geleneksel Teşkilat İftarı’nı Türkiye’nin dört bir yanından gelen temsilcilerimiz ve gönüllülerimizin katılımıyla gerçekleştirdik.

Dostluğun, kardeşliğin ve samimiyetin temsili olan gönüllülerimizle bağlarımızı kuvvetlendirdiğimiz bir iftar programı düzenledik. Ramazan’ın bereketini, muhabbetini ve samimiyetini iftar soframızda gönül dostlarımızla paylaştık.

Ramazan Ayı Kardeşliğimizin, Birliğimizin ve Beraberliğimizin Pekişmesine Vesile Olsun

TÜGVA 5. Geleneksel Teşkilat İftarı’nda açılış konuşmalarını gerçekleştiren Başkanımız Enes Eminoğlu, “TÜGVA olarak canla başla bir mücadele içerisindeyiz. Burada bu mücadelenin tohumlarına, bu mücadelenin filiz vermesine sebep olan bütün kardeşlerimize herkesin huzurunda teşekkür ediyorum. Ayet-i Kerime’de buyurulduğu gibi, ‘Mümin’ler kardeştir.’ İnşallah bu Ramazan Ayı da kardeşliğimizin, birliğimizin ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olur. Unutmayalım ki Ramazan diriliş, kendimize çeki düzen verme ve kendimizi hesaba çekme ayı. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim, tuttuğumuz oruçlar ve ibadetlerimiz kabul olsun. İftar Programımıza katılan tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürler.” dedi.