Türkiye Gençlik Vakfı olarak 2020’nin ilk İl Temsilcilik toplantısını gerçekleştirdik!

TÜGVA 43. İl Temsilcilik toplantısına Türkiye’nin dört bir yanındaki temsilciler ve birbirinden değerli konuklar katılım sağladı. Başkanımız Enes Eminoğlu programda 81 ilden gelen katılımcılara hitap etti. Ayrıca verimli geçen kamp programına katılan konuklarımızdan; AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş Türkiye ve STK’lar hakkında önemli konuşmalar gerçekleştirdi.

Azim Ve Kararlılıkla Çalışamaya Devam Edeceğiz
İl Yönetim Kurulu Toplantısı’nda konuşma yapan Başkanımız Enes Eminoğlu: ”2019 yılı için yaptığımız faaliyetleri planlarken gençlerimizi merkeze aldık. Bir nesil sonrası değil, gelecek nesilleri kazanmayı hedefledik. Hedeflerimize ulaştıkça çalışma azmimiz, heyecanımız ve ümidimiz arttı. Bugün sizlerle burada olduğumuz için mutluyuz. Biliyoruz, ne gidilecek yollar bitti, ne de aşılacak engeller. İnancımızla, azmimiz ve kararlılığımızla durmadan çalışmaya, üretmeye, ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.’’ dedi.

TÜGVA STK’lar Arasında Ayrı Bir Öneme Sahip
Toplantıda TÜGVA’lı gençler ile bir araya gelen AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş: ‘’Türkiye’nin yerli ve milli olma çabalarında yapılan faaliyetler ve etki alanlarında TÜGVA olarak ülkemizin geleceğinde önemli noktadasınız‘’ dedi. Kurtulmuş TÜGVA’nın faaliyetlerini yakından takip ettiğini yapılan programların gençliğe olan bağlantısı ile diğer STK’lar arasında ayrı bir önemi olduğunu ifade etti. İl Temsilcilerinin sorularını yanıtladıktan sonra gençlerle istişarelerde bulundular.
Program sonunda Genel Merkez binasını gezen Sayın Numan Kurtulmuş TÜGVA gençliğine her zaman destek olacaklarını belirtti.