İl Temsilcilerimiz


İL TEMSİLCİLERİMİZ

Emrah Sancar-min

Adana İl Temsilcisi

 • EMRAH SANCAR

  1985 yılında Adana’da doğdu. 2003 yılında tam burslu olarak kazandığı Yakın Doğu Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2008 yılında mezun oldu. 2014 yılında başladığı Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesi Yüksek Lisans bölümünü 2016 yılında tamamladı. Orta düzeyde İngilizce ve Arapça bilen Sancar, evli ve bir çocuk babasıdır. Kendine ait hukuk bürosunda çeşitli kamu kurumlarına hukuk danışmanlığı yapıp, aynı zamanda aile şirketlerinde ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Uzun yıllar çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yönetici olarak görev yapmıştır. Sancar, 10 Mayıs 2018 tarihinden bu yana Adana il temsilcimizdir.

idris-toprak-min

Adıyaman İl Temsilcisi

 • İDRİS TOPRAK

  1983 yılında Adıyaman Kâhta İlçesi’nde doğdu. 1999 yılında Kâhta İmam Hatip Lisesi’ni, 2007 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Yakın Doğu Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyat Bölümü’nde lisans öğrenimini, 2010 yılında ise Gaziantep Üniversitesi’nde Tezsiz Yüksek Lisans öğrenimini tamamladı. 2016 yılından beri de da Anadolu Üniversitesi Adalet bölümünde okumaktadır. Uzun yıllar özel sektörde uzman öğreticilik ve danışmanlık yapan Toprak, aynı zamanda çocukluk yıllarından beri birçok sivil toplum kuruluşunda aktif olarak çeşitli görevlerde bulundu. İdris Toprak, dergiler ve birçok yerel haber sitesine yazı yazmaktadır. İyi seviyede Kürtçe, orta düzeyde İngilizce ve Farsça bilen Toprak, evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

yunus-emre-korkmaz

Afyon İl Temsilcisi

 • Y. EMRE KORKMAZ

  1992 yılında Afyonkarahisar’da doğdu. 2017 yılında burslu olarak kazandığı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Lefke Avrupa Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümünden mezun oldu.

  Korkmaz, lisans eğitimi sürecinde KKTC’de çeşitli üniversitelerde genç liderler kulüpleri kurucu başkanlığı ve birçok projelerde etkin olarak rol aldı. Vakfımızın Afyonkarahisar’da teşkilat koordinatörlüğü ve çalışan gençlik koordinatörlüğü görevlerini yürütüp, 2017 yılında il temsilciliği görevine getirildi.

  Aile şirketlerinde inşaat mühendisliği yapmakta olan Korkmaz, iyi seviyede İngilizce bilmektedir

abdulkadir-togrul

Ağrı İl Temsilcisi

 • ABDULKADİR TOĞRUL

  1994 yılında Ağrı’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Ağrı’da tamamladı. Konya Selçuk Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünü Bitirdi.
  Lise yıllarından beri çeşitli sivil toplum kuruluşlarında, topluluklarda ve gönüllü teşekküllerde gençlik hizmetleri çalışmalarında yer almış olan Toğrul; liderlik, kişisel gelişim, toplumsal gelişim ve siyaset üzerine eğitimler de aldı.

abdulkadir-inanc

Aksaray İl Temsilcisi

 • ABDÜLKADİR İNANÇ

  1988 yılında Konya’da doğan İnanç, ilk ve ortaöğretimini Ankara’da tamamlamıştır. 2006-2010 yılları arasında Amasya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümünde okumuş, 2011-2015 yılları arasında da Aksaray Üniversitesi’nde İnşaat Mühendisliği bölümünü tamamlamıştır. İnanç, şu an Aksaray Üniversitesi Biyoloji Ana Bilim Dalında yüksek lisans yapmaktadır.

  Aksaray Valiliği İl Özel İdaresinde İnşaat Mühendisi olan Abdulkadir İnanç, birçok sivil toplum kuruluşunda görev almış olup, 19 Eylül 2018 tarihinden bu yana Aksaray il temsilcimizdir.

suleyman-gokce-min

Amasya İl Temsilcisi

 • SÜLEYMAN GÖKÇE

  1988 doğumlu Gökçe, Macit Zeren Fen Lisesi’nde tamamladığı ortaöğreniminin ardından Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde lisans eğitimi aldı. Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü’nde (TODAİE) Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans ve Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde de ikinci lisans eğitimine devam etmektedir.

  Gökçe, eğitim hayatı döneminde emlak, danışmanlık, denetim-organizasyon ve pazarlama sektörlerinde değişik statülerde çalıştı. Üniversiteden mezun olduktan sonra bir yıl kadar global bir ilaç şirketinde yöneticilik görevinin ardından Amasya Eğitim Araştırma Hastanesi Başeczacılığı görevini yürütmüş, şimdiyse Amasya KHB Genel Sekreterliği’nde Eczacılık Hizmetleri Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

  Kendi kurduğu Kırıntı Gazetesi’nin Genel Yayın Yönetmenliği görevini 3 yıl devam ettiren Gökçe, Erzurum Kent Konseyi, Türkiye Yazarlar Birliği, Gençlik ve Demokrasi Topluluğu başta olmak üzere yirminin üzerinde sivil toplum kuruluşunda kurucu başkanlık ve yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. İyi düzeyde İngilizce bilen Gökçe, evlidir.

Abdulkadir-Kocatepe-Ankara-min

Ankara İl Temsilcisi

 • ABDÜLKADİR KOCATEPE

  1990 yılında Bursa’da doğdu. İlk ve ortaöğretimini Ankara’da, Lisans eğitimini Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde 2011 yılında tamamladı. Çankaya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde özel hukuk alanında yüksek lisans eğitimi devam etmektedir. 2012 yılından beri Ankara’da serbest avukatlık yapmaktadır. Ortaöğretim döneminden itibaren birçok sivil toplum kuruluşu bünyesinde gençlik hareketlerinin içinde yer almıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

İbrahim-dagli

Antalya İl Temsilcisi

 • İBRAHİM DAĞLI

  1990 yılında Antalya’da doğan Dağlı, 2013 yılında hukuk diplomasını aldı. 2015 yılında İngiltere’de Uluslararası Ticaret Hukuku alanında yüksek lisansını tamamlayan Dağlı, halen Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde doktora eğitimine devam etmektedir.

  Antalya’da serbest avukatlık yapan İbrahim Dağlı, birçok ulusal ve uluslararası sivil toplum kuruluşunda görev almıştır. 2016 yılından bu yana İl Temsilciliğimizde İdari İşler Koordinatörlüğü ve Teşkilat Koordinatörlüğü yapmış olan Dağlı, Eylül 2018’den bu yana Antalya İl Temsilciliğini yürütmektedir. İleri düzeyde İngilizce bilen Dağlı, evlidir.

ardahan

Ardahan İl Temsilcisi

 • KADİR DEDE
artvin-min

Artvin İl Temsilcisi

 • HALİL İBRAHİM KESKİN

  1989 yılında Artvin’de doğdu. 2007 yılında Artvin Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni bitirdi. 2013 yılında İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ni tamamladı. 2015 yılında Ağrı’ya öğretmen olarak atanan Keskin bir yıl sonra memleketi Artvin’e tayin oldu. Halen burada Artvin Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde öğretmenlik görevini devam ettirmektir. 2009 yılından beri çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktif görev almıştır. Orta seviyede Arapça bilen Keskin, evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

sefa-isik

Aydın İl Temsilcisi

 • SEFA ŞIK

  1991 yılında Ağrı’da doğdu. 2009 yılında Anadolu Teknik Lisesinden mezun oldu. 2016 yılında yerel yönetimler bölümünde ön lisans eğitimini tamamladı. Anadolu Üniversitesi iktisat fakültesinde uluslararası ilişkiler son sınıf öğrencisi olarak öğrenimini sürdürmektedir. Özel sektörde kendi işletmeleri bulunan ve işletmeciliğini yapan Şık, birçok sivil toplum kuruluşunda gönüllü olarak görev almıştır.

balikesir

Balıkesir İl Temsilcisi

 • BEŞİR ISLAK

  1991 yılında Balıkesir’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Balıkesir’de tamamladı. Erciyes Üniversitesi, Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Balıkesir Üniversitesi Konservatuvar bölümünde tasavvuf müziği eğitimine devam etmektedir.
  Lise yıllarından beri çeşitli sivil toplum kuruluşlarında ve gönüllü gençlik hizmetlerinde yer almıştır.
  Orta seviyede Arapça ve İngilizce bilen Islak, Karesi Belediyesi Özel Kalem personeli olarak çalışmaktadır.

cankiri-min

Bartın İl Temsilcisi

 • YÜCEL AYDEMİR
batman-il

Batman İl Temsilcisi

 • ABDULLAH MEMİŞ

  1984 yılında Diyarbakır’da doğan Memiş, ilk, orta ve liseyi Batman’da okudu. Dicle Üniversitesi Ziya Gökalp Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden 2006 yılında mezun oldu. 2006 yılında öğretmenlik görevine başladı. Şuanda Batman Merkez Sabri Ülker İlkokulunda idareci olarak görev yapmaktadır.

  Daha önce çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev aldı. En son TÜGVA Ortaokul Koordinatörlüğü görevini yürütürken, il temsilciliği görevine 2017 yılında getirildi. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

cankiri-min

Bayburt İl Temsilcisi

 • ABDÜL SELAM DOĞAN
bilecik

Bilecik İl Temsilcisi

 • İBRAHİM AYDOĞAR

  1986 yılında Bilecik’te doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Bilecik’te tamamladı. 2008 yılında Anadolu Üniversitesi Zihin Engelliler Öğretmenliği programından mezun olarak, lisans eğitimini tamamladı. 2008 Ağustos ayından beri meslek hayatını devam ettirmekte olup, çeşitli sendikalarda görev aldı. 2015 yılından beri özel bir eğitim okulunda müdür olarak çalışmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Suat-Çiçin-Bingöl-min

Bingöl İl Temsilcisi

 • SUAT ÇİÇİN

  1986 yılında Bingöl’de doğdu. Lise öğrenimini Bingöl Lisesi’nde, lisans öğrenimini ise Eskişehir Osmangazi Üniversitesi işletme bölümünde tamamladı. Bingöl Belediyesi’nde proje uzmanı olarak görev yapmaktadır. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında farklı görevlerde gönüllü çalışmalarda bulunmuştur. Ayrıca proje döngüsü ve yönetimi, girişimcilik, pazarlama, KOBİ eğitimleri ve sosyal medya gibi konularda eğitmenlik de yapmaktadır.

cihad-veysel-aki-min

Bitlis İl Temsilcisi

 • CİHAD VEYSEL AKİ

  1993 yılında Bitlis’in Tatvan İlçesi’nde dünyaya geldi. İlkokulu Tatvan Uluer İlköğretim Okulu’nda ortaokulu İstanbul’da Erenköy İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Eğitimini Kadriye Moroğlu Anadolu Lisesi’nde devam etti. ‘2010 İstanbul Kültür Başkenti’ olması hasebiyle İstanbul temalı birçok kısa film çekip, şiir dinletileri organize etti. Üniversite eğitimini Trakya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde kamu yönetimi eğitimi aldı. Üniversite yıllarında birçok sivil toplum kuruluşunda aktif görev aldı. 2014 yılında Trakya Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığı Seçimlerini kazandı.

Sadık-Kuru-Bolu-min

Bolu İl Temsilcisi

 • SADIK KURU

  1994 yılında Malatya’nın Kale İlçesi’nde doğdu. 2012 yılında Kale İzollu Lisesi’nden mezun oldu. 2013 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde kamu yönetimi bölümüne başladı. Halen lisans eğitimine devam etmektedir. Lise hayatından beri sürdürdüğü gönüllü çalışmaları, üniversite topluluklarında da sürdürdü. Liderlik, kişisel gelişim ve siyaset üzerine eğitimler aldı.

IMG_0025

Burdur İl Temsilcisi

 • AHMET ARVASİ GÜNEL

  1989 yılında Burdur’da doğan Günel, lise öğrenimini Burdur USO Lisesi’nde tamamladı. Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Maden Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini yarıda bırakarak, 2010 yılında Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi’ne başladı.

  2010-2016 yılları arasında Kafkas Üniversitesi İdealist Üniversiteliler Topluluğu (Yeniler Kulübü) Başkanlığı görevini yürüttü. 2013 yılında Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi Kafes Kuşları ve Akvaryum Balıkları Yetiştirme Proje sorumluğunu üstlendi.

  Günel, üniversitede ve çeşitli STK’larda gönüllü çalışmalar yürütmüştür. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Günel, serbest veteriner hekim olarak, Burdur merkezde pet klinisyenliği yapmakta ve evlidir.

fatih-kaya-min

Bursa İl Temsilcisi

 • MEHMET FATİH KAYA

  Mehmet Fatih KAYA 1989 yılında Üsküdar’da doğdu. İlkokul eğitimini Gümüşhane’de, ortaokul eğitimini Aydın’da ve lise eğitimini de Bursa’da tamamladı. 2013 yılında Yıldız Teknik İİBF İktisat bölümünü bitirdi. 2017 yılında Uludağ Üniversitesi Hukuk bölümünden mezun oldu.

  Birçok sivil toplum kuruluşunda ve gönüllü teşekküllerde gençlik hizmetleri çalışmalarında yer almış olan Kaya, şu anda avukatlık mesleğini icra etmektedir.

ismail-demir

Çanakkale İl Temsilcisi

 • İSMAİL DEMİR

  1985 yılında İzmir’de doğdu. 2002 yılında İzmir İmam Hatip Lisesi’ni bitirdi. 2009 yılında Azerbaycan Bakü Devlet Üniversitesi Uluslararası Ekonomik İlişkiler bölümünü okuyup, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde Temel İslam Bilimleri anabilim dalındaki yüksek lisansını 2015 yılında tamamladı. Yine o yıl aynı üniversitenin Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim dalında doktora programına başladı. Halen doktora programının tez aşamasındadır. TÜBİTAK’ın birçok projesinde ve siyasi kurumlarda görev almıştır. İyi seviyede İngilizce, orta seviyede Arapça ve Osmanlıca bilen Demir, evlidir.

omer-ulucan

Çankırı İl Temsilcisi

 • ÖMER ULUCAN

  Kırıkkale’de doğan Ulucan, 2005 yılında Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Iğdır’ın Aralık İlçesinde sınıf öğretmeni olarak atandı. 2009 yılından bu yana çeşitli kademelerde yöneticilik görevinde bulundu. 2013 yılından beri Çankırı Nurettin Ok Halk Eğitim Merkezinde Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktadır.

  2015 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi lisans programını, 2017 yılında Kırıkkale Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Eğitim Yönetimi ve Denetimi bölümü Yüksek Lisans programını tamamladı. Sivil toplum kuruluşlarında üye ve yönetici pozisyonlarında görev aldı. İzci liderliği ve satranç antrenörlüğü görevlerinde bulundu. Evli olan Ulucan, 2 kız ve 1 erkek çocuk babasıdır.

kerem-olcer-min

Çorum İl Temsilcisi

 • KEREP ÖLÇER

  1988 Çorum’da doğdu. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev aldı. Ticaret ile uğraşan Ölçer, evli ve bir çocuk babasıdır.

denizli

Denizli İl Temsilcisi

 • FATİH GÜN

  1987 yılında Denizli’de doğdu. İlkokulu tamamladıktan sonra 1997-2000 yılları arasında Diyanet İşleri Başkanlığı Acıpayam Merkez Hafızlık Kur’an Kursu’nda hafızlık eğitimini tamamladı. Daha sonra ortaokul ve lise öğreniminin ardından 2013 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği bölümünden mezun oldu.
  Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Yerel Yönetimler bölümünü tamamlayan Gün, 2 yıl özel sektörde yöneticilik yapmış daha sonra çeşitli belediyelerde harita mühendisi olarak çalışmıştır. Çeşitli vakıf ve kuruluşlarda görev almış, Gençlik ve Spor Bakanlığı “Liderlik Eğitimini” tamamlamıştır. İyi derecede İngilizce bilen Gün, evlidir.

mahmut-yagmur-min

Diyarbakır İl Temsilcisi

 • MAHMUT YAĞMUR

  1984 yılında Diyarbakır’da doğdu. Lise eğitimini 1995-2001 yılları arasında Diyarbakır İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. 2009 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümünde lisans eğitimi aldı. Dicle Üniversitesi’nde işletme ana bilim dalında yüksek lisansını tamamladıktan sonra Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nde doktora eğitimine başladı.

isa-yazici

Düzce İl Temsilcisi

 • İSA YAZICI

  1983 yılında Düzce’de doğdu. 2001 yılında Düzce İmam Hatip Lisesi’nden mezun oldu. Sonrasında Düzce Üniversitesi İşletme bölümü ve Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.

  Sivil toplum kuruluşlarında uzun süre çeşitli çalışmalarda görev aldı. Kamuda orta düzeyde yöneticilik görevini yürütmekte olan Yazıcı, evli ve 2 çocuk babasıdır.

yasin-nas

Edirne İl Temsilcisi

 • YASİN NAS

  1983 yılında Gümüşhane’nin Kelkit İlçesi’nde doğdu. 1998 yılında Kelkit İmam Hatip Ortaokulu’nda, 2003 yılında Edirne’de Açık Öğretim Lisesi’nde, 2007 yılında Trakya Üniversitesi Muhasebe bölümü ile 2010 yılında Açık Öğretim Fakültesi İşletme bölümünde lisans eğitimini tamamladı. 1993 yılında başladığı Uzakdoğu sporları eğitiminin ardından 2007 yılında Tekvando Antrenörlüğü’ne başladı. Nas, aynı zamanda uzun yıllar siyasi kurumlar ile sivil toplum kuruluşlarında çeşitli görevlerde faaliyet sürdürdü. Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde Tekvando Antrenörlüğü’ne devam eden Nas evli ve bir çocuk babasıdır.

Mustafa-Şerifoğulları-Elazığ-min

Elazığ İl Temsilcisi

 • MUSTAFA ŞERİFOĞULLARI

  1990 yılında Elazığ’da doğdu. 2007 yılında Korgeneral Hulusi Sayın Lisesi’nden,  2014 yılında Atılım Üniversitesi İngilizce İşletme  Bölümü’nden mezun oldu. Şuanda Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümde eğitimine devam etmektedir.

  Sivil toplum kuruluşlarında uzun süre çeşitli çalışmalarda görev alıp, 2013-2014 yıllarında Atılım Üniversitesi’nde konsey başkan yardımcılığı ve konsey başkanlığı görevinde bulunmuştur. 2014 yılından beri serbest ticaret yapmaktadır. 

fatih-yesilbas

Erzincan İl Temsilcisi

 • FATİH YEŞİLBAŞ

  1986 yılında Erzincan’da doğdu. Erzincan Anadolu İmam Hatip Lisesinde tamamladıktan sonra 2010 yılında Erzincan üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliğinden mezun oldu. Aynı yıl Erzincan ili Çayırlı ilçesine öğretmen olarak atandı. 2012 yılından beri yönetici olarak farklı okullarda görev yapmaktadır. 2016-2018 yılları arasında Türkiye Gençlik Vakfı Üzümlü İlçe Temsilciliği yapmış olan Yeşilbaş, Türkiye Gençlik Vakfı Erzincan İl Temsilcisi olarak görev yapmaya devam etmektedir. Aynı zamanda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Okul Müdürü görevini yürütmektedir.

seyfullah-gulakar

Erzurum İl Temsilcisi

 • SEYFULLAH GÜLAKAR

  1983 yılında Erzurum’da doğdu. 2006 yılında Atatürk Üniversitesi Fizik Bölümünü bitirdi. Yine aynı yerde yüksek lisansını tamamladı.

  Taekwondo branşında milli sporcu olan Gülakar, kendi kurduğu spor kulübü ile süt çiftliğinin işletme müdürlüğünü yapmaktadır.

   

  Birçok STK da görev alan Gülakar, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Fatih-Sert-Eskişehir-min

Eskişehir İl Temsilcisi

 • FATİH SERT

  1990 yılında Eskişehir’de doğdu. Anadolu üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünü okudu. Birçok sivil toplum kuruluşunda görev aldı. İngilizce bilen Sert, evlidir.

serkan-gunduz

Gaziantep İl Temsilcisi

 • SERKAN GÜNDÜZ

  1991 yılında Cizre’de doğdu. 2010 yılında Gaziantep Hasan Süzer Anadolu Lisesi’ni bitirdi. 2011 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde eğitime başladı. 2014 yılında Amerika’da dil eğitimi alan Gündüz, 2015 yılında Erasmus programı ile İspanya’da stajını tamamladı. 2016 yılında üniversiteden mezun oldu. Okuduğu üniversitede Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Topluluğu kurucularından olup, aynı dönem  birçok gençlik çalışması içinde bulunmuştur. Özel bir iletişim firmasında yöneticilik yapmış olan Gündüz, 2017 yılından bu yana TÜGVA Gaziantep Şehristani Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdunda yöneticilik yapmaktadır. İyi derecede İngilizce ve Kürtçe bilen Gündüz, evlidir.

anil-kaya-1-min

Giresun İl Temsilcisi

 • MUHAMMED ANIL KAYA

  1987 yılında Giresun’da doğdu. 2004 yılında Giresun Lisesi’ni, 2010 senesinde Atatürk Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü tamamladı. 2017 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Kaya, 6 yıl savunma sanayisinde Kalite Kontrol Müdürü olarak görev yaptıktan sonra, iş hayatına Giresun Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak devam etmektedir. Savunma sanayisi ile ilgili araştırma ve çalışmaları bulanmaktadır.
  Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev almış olan Kaya, iyi düzeyde İngilizce bilmekte ve evlidir.

cankiri-min

Gümüşhane İl Temsilcisi

 • FARUK BUĞRA DEMİR

  1988 yılında Gümüşhane’de doğdu. 2005 yılında Gümüşhane Lisesi’ni, 2009 yılında KTÜ Muhasebe bölümünde ön lisans eğitimini tamamladı. 2013 yılında ise Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olarak lisans eğitimini tamamladı. 2008 yılından bu yana Muhasebe Müdürü olarak çalışmaktadır. 2018 yılında SMMM stajını tamamlayarak, Mali Müşavir olmaya hak kazanmıştır. Demir, ayrıca Gümüşhane’de çeşitli dernek ve vakıflarda yöneticilik de yapmış olup, evlidir.

cankiri-min

Hakkari İl Temsilcisi

 • İSLAM ONAY

  1987 Hakkari’de doğan Onay, liseyi Hakkari İmam-Hatip Lisesinde ve lisans eğitimini de İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

  2010 yılında Şemdinli’ye imam-hatip olarak atandı. 5 yıl imam-hatiplikten sonra 2015 yılından beri Hakları-Yüksekova’da Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babası Onay, Ağustos 2018’den bu yana Hakkari il temsilciliğini yürütmektedir.

sinan-koklu

Hatay İl Temsilcisi

 • SİNAN KÖKLÜ

  1982 yılında İskenderun’da doğmuştur. 2001 yılında İskenderun İmam Hatip Lisesi, 2003 Yılında Çukurova Üniversitesi Kozan MYO Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü, 2010’da Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni tamamladı.

  2004 yılında İstanbul’da özel sektörde vardiya müdürlüğü yaptı. 2005 yılından bu yana İskenderun Adalet Sarayı’nda görev yapmaktadır. Ortaokul döneminden beri birçok STK bünyesinde gençlik organizasyonları içeresinde yer almıştır.
  Evli ve 3 çocuk babasıdır.

recai

Iğdır İl Temsilcisi

 • RECAİ ŞAHİN

  1986 yılında doğan Şahin, Ordu Merkez İmam Hatip Lisesinde liseyi, Iğdır Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde 2015 yılında lisans eğitimini tamamladı. 2017 yılında da aynı yerde yüksek lisansını tamamlayan Şahin, şu an Iğdır-Tuzluca
  Kut’ül Amare Anadolu İmam Hatip Lisesinde okul müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

furkan-caglar2

Isparta İl Temsilcisi

 • MUSA FURKAN ÇAĞLAR

  1994 yılında Burdur’da doğdu. 2013 yılında Burdur’da Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi’ni bitirdi. 2018 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Isparta’da avukatlık stajını yapmakta olan Çağlar, lisans eğitiminin başlangıcından itibaren üniversite topluluklarında ve çeşitli STK’larda yöneticilik görevinde bulunmuştur.

fatih-cosar-2019

İstanbul İl Temsilcisi

 • FATİH COŞAR

  1989 yılında Konya’da doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü 2012 yılında bitirdi. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Kent Çalışmaları ve Yönetimi dalında yüksek lisans yaptı. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Şehircilik ve Kentsel Dönüşüm programında doktora yapmaktadır. İslam Dünyası Sivil Toplum Kuruluşları Birliği (İDSB) Gençlik Kurulu’nda 2 yıl Genel Başkan Yardımcılığı, 2 Yıl Genel Başkanlık görevinde bulundu. Ardından 2015 Kasım – 2016 Ekim tarihleri arasında Türkiye Gençlik Vakfı Genel Merkez Eğitim Koordinatörlüğü görevinde bulundu. İyi seviyede İngilizce, başlangıç seviyesinde Arapça bilen Coşar, evli ve bir çocuk babasıdır.

mesut-ondes

İzmir İl Temsilcisi

 • MESUT ÖNDEŞ

  1985 yılında İzmir’de doğan Öndeş, Anadolu Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde lisans eğitimini tamamladı. Hafızlık eğitimini başarıyla tamalayıp, birçok  STK’da görev almıştır. İyi derecede Arapça ve Osmalı Türkçesi bilen Öndeş, evli ve bir çocuk babasıdır.

furkan-seyithanoglu

K.Maraş İl Temsilcisi

 • FURKAN SEYİTHANOĞLU

  1989 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. 2008 yılında Kahramanmaraş Atatürk Anadolu Lisesi, 2015 yılında ise Kırıkkale Üniversitesi , İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Halen Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Sosyal Bilimler Anabilim Dalı Muhasebe ve Finansman bölümünde yüksek lisans programına tez aşamasında devam etmektedir.
  2015 yılından bu yana özel bir finans kuruluşunda görev yapmakta olan Seyithanoğlu, üniversite yıllarından itibaren çeşitli STK’larda aktif görev almıştır. 2015 yılından bu yana vakfımızın il temsilciliğinde çalışmalarına devam etmektedir.
  2018 yılı itibariyle de Kahramanmaraş İl Temsilciliği görevini yürütmekte olup, evlidir.

İbrahim-Şentürk-Karabük-min

Karabük İl Temsilcisi

 • İBRAHİM ŞENTÜRK

  1993 yılında Kastamonu’da doğdu. 2007 yılında Paşalı İlköğretim Okulu’nu, 2011 Yılında İnebolu Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni, 2016 yılında da Karabük Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ni bitirdi. Ayni yıl Karabük Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İslam Hukuku bölümünde yüksek lisansa başladı. Aynı zamanda Safranbolu Belediyesi’nde iş hayatına devam etmekte olan Şentürk, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yer aldı. Karabük Üniversitesi bünyesinde olan Mavera İlim Fikir ve Sanat Kulübü’nün 3 yıl kurucu başkanlığını yaptı. İyi düzeyde Arapça bilmektedir.

cankiri-min

Karaman İl Temsilcisi

 • ADNAN KOYUNCU
yusuf-can-polat-min

Kars İl Temsilcisi

 • YUSUF CANPOLAT

  1992 yılında Kars’ta doğdu. İlk ve orta öğretimini burada tamamlayıp, lisans eğitimini İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde 2015 yılında tamamladı. Kafkas Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde İslam Tarihi ve Sanatları alanında yüksek lisans eğitimi devam etmektedir. 2015 yılından bu yana öğretmen olarak görev yapmaktadır.

kastamonu

Kastamonu İl Temsilcisi

 • BURAK ARSLAN

  1989 yılında Kastamonu’da doğdu. 2007 yılında Mustafa Kaya Anadolu Lisesi’ni, 2012’de Cumhuriyet Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Siyasi ve sivil toplum kuruluşlarında çeşitli görevlerde faaliyet sürdürdü. İyi düzeyde İngilizce bilen Arslan, Karabük Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

murat-tuna

Kayseri İl Temsilcisi

 • MURAT TUNA

  1988 yılında Kayseri’de doğdu. 2012 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. 2008 yılından beri özel sektörde yöneticilik yapmaktadır. Ayrıca çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev almıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

cagri-parlak

Kırıkkale İl Temsilcisi

 • ÇAĞRI PARLAK

  1990 yılında Kırıkkale’de doğdu.2007-2009 yılları arasında Bosna-Hersek’te dil eğitimi aldı.2015 yılında İstanbul YeniYüzyıl Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünde lisansını tamamladı. Ankara Ahmet Yesevi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. 2015 yılından beri kendi kurduğu inşaat şirketini yönetmektedir. Ayrıca çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev almıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

murat-baltali

Kırklareli İl Temsilcisi

 • MURAT BALTALI

  1989 yılında Kırklareli’de doğmuştur. İlk, orta ve lise tahsilini bu şehirde tamamlayıp, Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Lisans Programı’ndan mezun olmuştur.

  Lise yıllarından bu yana sürekli gençlik çalışmalarının içinde yer almıştır. Kırklareli Tiyatro-Akademi Derneği ve Kırklareli Platformu Derneği kurucu üyeliği görevini üstlenmiştir. Kırklareli Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nde de bir dönem Kurucu Başkan Yardımcılığı yapmıştır. Tüm bunların yanı sıra Baltalı, siyaset alanında da yönetim ve yürütme kurullarında aktif görev yapmıştır. 2016 yılında Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde İngilizce Öğretmeni olarak atanmış olup, halen bir köy okulunda okul müdür vekilliği ve İngilizce öğretmenliği görevini sürdürmektedir. Evli ve 1 erkek çocuk babasıdır

sergen

Kırşehir İl Temsilcisi

 • SERGEN ÖZDEMİR

  1993 yılında Kırşehir’de doğan Özdemir, lise öğrenimini Kırşehir’de tamamladı. 2012-2016 yılları arasında Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi’nde okudu. Bu süre zarfında çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev aldı. Şuan bir imam hatip lisesinde meslek dersleri öğretmenliği yapan Özdemir, halen yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir.

kilis

Kilis İl Temsilcisi

 • M. İZZEDDİN ÖZKELEŞ

  1991 yılında Kilis’te doğdu. 2009 yılında Kilis Mehmet Zelzele Fen Lisesinden mezun oldu. Lisans eğitimini tam burslu olarak kazandığı İstanbul Medipol Üniversitesi’nde tamamladı. 2015 yılından beri Kilis’te serbest eczacılık yapmaktadır. Ortaöğretim döneminden itibaren birçok sivil toplum kuruluşu bünyesinde ve üniversitede gençlik hareketlerinin içerisinde yer almıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

muhammet-hanefi-akbulut-tugva

Kocaeli İl Temsilcisi

 • MUHAMMET HANEFİ AKBULUT

  1983 yılında İstanbul Kartal’da doğan Akbulut, 2001 yılında Kartal Lisesini bitirdi. 2003 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi kıymetli taş ve metal işlemeciliği bölümünü ve 2008 yılında Kocaeli Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünü tamamladı. Bir süre özel bir şirkette maden saha şefi olarak çalıştı. 2009 yılından beri Dilovası Belediyesinde Jeoloji Mühendisi olarak çalışmaktadır. Uzun süre siyasi ve sivil toplum kuruluşlarında çeşitli görevlerde bulunan Akbulut, evli ve 2 erkek çocuk babasıdır.

riza-buyukzeren-min

Konya İl Temsilcisi

 • RIZA BÜYÜKZEREN

  1989 yılında Konya’da doğdu. 2007 yılında Meram Anadolu Lisesi’ni, 2011 yılında Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nü, 2014’te Brunel Üniversitesi Yenilenebilir Enerji Mühendisliği yüksek lisans programını tamamlamıştır ve halen Necmettin Erbakan Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde doktorasına devam etmektedir.

  2015’ten bu yana Necmettin Erbakan Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü’nde Araştırma Görevlisi olarak görev yapmaktadır. 2009-2011 yılları arasında Konya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi kurucu divanlığı ve çeşitli STK’larda görev almıştır.

  İyi seviyede İngilizce bilen BÜYÜKZEREN, evli ve bir çocuk babasıdır.

orhan-yener-kaytanci

Kütayha İl Temsilcisi

 • ORHAN YENER KAYTANCI

  1984 yılında Kütahya’da doğan Kaytancı, liseyi Kütahya’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi’nde ilahiyat okuyan Kaytancı, şu an aynı üniversitede uluslararası ilişkiler bölümü son sınıfta eğitimine devam etmektedir. Daha önce çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev alarak, aktif gönüllü olmuştur. 2008-2011 yıllarında Diyanet İşleri Başkanlığı’nda görev yapmış olup, şu an Kütahya İslami İlimler Fakültesinde görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

ahmet-oymak-min

Malatya İl Temsilcisi

 • AHMET OYMAK

  1986 yılında Malatya’da dünyaya gelen Oymak, orta ve lise öğrenimini burada tamamladı. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nde İngilizce İşletme okuyarak, burada bulunduğu süre içerisinde sivil toplum kuruluşlarında birçok görev üstlenmiştir. Üniversiteden sonra Malatya’ya yerleşerek, Avrupa Birliği Malatya Ofisi’nde AB Proje Uzmanı olarak birçok ulusal ve uluslararası projede görev almıştır. Daha sonra kendi proje, eğitim ve danışmanlık ofisini kuran Oymak’ın KOSGEB Eğitmenliği, AB Proje eğitmenlik ve koordinatörlük lisansları bulunmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

ibrahim-celik

Manisa İl Temsilcisi

 • İBRAHİM ÇELİK

  1987 yılında Manisa’da doğdu. 2005 yılında Manisa Anadolu İmam Hatip Lisesini bitirdi. 2012 yılında Kocaeli Üniversitesi İşletme bölümünü ve 2015 yılında da Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde lisans eğitimlerini tamamladı. 2010 yılından beri sivil toplum kuruluşlarında aktif çalışmalar yapan Çelik, 2016 yılından itibaren TÜGVA Manisa’da yönetim kurulunda çeşitli görevlerde bulundu.
  Manisa’da aile şirketinde ticari işlerini yürüten Çelik, evli ve bir kız babasıdır.

mesut-cetin

Mardin İl Temsilcisi

 • MESUT ÇETİN

  1983 Nusaybin doğumlu olan Çetin, ortaokul ve lise eğitimini Mardin İmam Hatip Lisesi’nde yatılı olarak tamamlamıştır. Lisans eğitimini Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde yapmıştır. Yüksek lisansını Diyarbakır Dicle Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Aktif olarak gençlik hareketlerinde etkin rol almıştır. Nusaybin’de 6 yıl öğretmenlik ve idarecilik yaptıktan sonra Mardin Artuklu Şehit Abdullah Tayyip Olçok İmam Hatip Ortaokulu’na kurucu müdür olarak görevlendirilmiş ve hala burada görevini sürdürmektedir.

ufuk-kayma

Mersin İl Temsilcisi

 • UFUK KAYMA

  1986 yılında Mersin’de doğan Kayma, liseyi Toros Fen Lisesinde Mersin’de tamamlamıştır. 2005-2010 yılları arasında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İktisat bölümünden mezun olmuştur.

  Şu anda Mersin’de ısı yalıtımı ve boya imalatı yapan bir şirketin genel müdürü olan Ufuk Kayma, daha önce çeşitli STK’larda görev almıştır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

mugla

Muğla İl Temsilcisi

 • İBRAHİM ERTAŞ

  1985 yılında Adıyaman Besni İlçesi’nde doğdu. 2003 yılında Besni Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesi’ni, 2010 yılında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde Kamu Yönetimi bölümünde öğrenimini tamamladı.

  Uzun yıllar özel sektörde uzman öğreticilik ve danışmanlık yapan Ertaş, aynı zamanda çocukluk yıllarından beri birçok sivil toplum kuruluşunda aktif olarak çeşitli görevlerde bulundu. Ertaş yerel bir dergide sorumlu yazı işleri müdürlüğü yapmıştır. İyi seviyede İngilizce, orta düzeyde Almanca bilen Ertaş, evli ve bir kız çocuk babasıdır.

tahsin-oran-min

Muş İl Temsilcisi

 • TAHSİN ORAN

  1981 yılında Muş’ta doğdu. Liseyi de Muş İmam Hatip Lisesi’nde okudu. 1997 yılında 100. Yıl Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ni kazanarak 2002 yılında buradan mezun oldu. 2004 yılında öğretmenliğe başladı. 2011-2016 yıllarında müdür yardımcısı olarak görev yaptı. Şuan Muş Öğretmenevi Müdürü olarak çalışmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

oguzhan-alkan

Nevşehir İl Temsilcisi

 • OĞUZHAN ALKAN

  1986 yılında Nevşehir’de doğdu. 2010 yılında yurt dışında pilotluk eğitimini tamamlayan Alkan, özel sektörde pilot ve kalite müdürü olarak görev aldı. Daha önce farklı sivil toplum kuruluşlarında da görev alan Alkan, halen pilotluk mesleğini sürdürmektedir.

burak-yasar-min

Niğde İl Temsilcisi

 • BURAK YAŞAR

  1992 yılında Niğde’de dünyaya gelen Yaşar, 2010 yılında Niğde Anadolu Öğretmen Lisesi’nden mezun oldu. Ömer Halisdemir Üniversitesi İnşaat Mühendisliği son sınıf öğrencisidir. 2013 yılında Anadolu Üniversitesi Adalet bölümünü bitiren Yaşar, sivil toplum kuruluşlarında gönüllü çalışmalar yaptı.

Ahmet-Güler-Ordu-min

Ordu İl Temsilcisi

 • AHMET GÜLER

  1989 yılında Adıyaman’da doğdu. Ön lisans eğitimini Çukurova Üniversitesi Bankacılık bölümünde 2008 yılında tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde eğitimine devam etmektedir. 2008 yılından beri Ordu’da ticaretle uğraşıyor. Lise döneminden itibaren birçok STK bünyesinde gençlik hareketlerinin içinde yer almıştır.

Talha-Akif-Gürbüz-Osmaniye-min

Osmaniye İl Temsilcisi

 • TALHA AKİF GÜRBÜZ

  1988 yılında Osmaniye’de doğdu. 2006 yılında Osmaniye Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Çukurova Üniversitesi İngilizce İşletme bölümü lisans eğitimini yarıda bırakarak Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne geçiş yaptı. Sivil toplum kuruluşlarında görev aldı.

  Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tarih bölümü son sınıf öğrencisi olup, Osmaniye’de serbest avukat olarak çalışmaktadır.

  Akdeniz Gazetesi’nde köşeyazarlığı yapmakta ve Radyo Renk’te Muhabbethane isimli radyo programı hazırlayıp sunmaktadır.

  Çeşitli projelerde yer alan Gürbüz , iyi derecede İngilizce bilmektedir.

ubeydullah-kayhan

Rize İl Temsilcisi

 • N. UBEYDULLAH KAYHAN

  1994 yılında Rize’de doğdu. 2012 yılında Rize Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni bitirdi. 2014 yılından beri Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve AÖF Uluslararası İlişkiler bölümünde lisans eğitimine devam etmektedir.

  2017 yılından itibaren kurucusu olduğu özel bir şirkette yöneticilik yapmaktadır. 2016 yılından bu yana vakfımızın il temsilciliğinde çalışmalarına devam etmektedir.

  2018 yılı itibariyle de Rize İl Temsilciliği görevini yürütmekte olup, evlidir.

adnan-dizer

Sakarya İl Temsilcisi

 • ADNAN DİZER

  Sakarya’da doğdu, Kocaeli Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı’nda lisans eğitimi aldı. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir. Uzun yıllar sivil toplumun ve siyasetin çeşitli kademelerinde görev alan Akif Adnan Dizer Türkiye Gençlik Vakfı’nda Teşkilat Koordinatörlüğü vazifesini ifa etti. Evli olan Dizer, demir işleme ve ticareti alanında hizmet etmekte ve iyi derecede İngilizce bilmektedir.

mustafa-demir

Samsun İl Temsilcisi

 • MUSTAFA DEMİR

  1991 yılında Kayseri’de doğdu. İnönü Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi SYO’da lisans eğitimi aldı. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde görev yapmakta olan DEMİR birçok STK’da aktif görev aldı. Evli ve bir çocuk babasıdır.

siirt

Siirt İl Temsilcisi

 • İBRAHİM ETHEM GÖZTOK

  1991 yılında Siirt’te doğdu. İlk, orta ve lise öğretimini Siirt’te tamamladı. 2010-2014 yılları arasında Gaziantep Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği bölümünde okudu. 2014 yılından beri Siirt Merkez 14 Eylül Orta Okulu’nda öğretmenlik yapmaktadır. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yönetim kurulu üyeliği ve başkan yardımcılığı görevini üstlenmiş. Yerel bir radyoda yöneticilik ve güncel/siyasi programlarda moderatörlük yapan Göztok, evlidir.

Fatih-Özcan-Sinop-min

Sinop İl Temsilcisi

 • FATİH ÖZCAN

  1986 yılında Gerze’de doğdu. 2003 yılında Şehit Nurullah Saraç Anadolu Lisesi’ni, 2007 yılında ise Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Ögretmenliği bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Aynı yıl İstanbul’da bir devlet okulunda öğretmenliğe başladı. 10 yıldır eğitimciliğe devam eden Özcan, aynı zamanda uzun yıllar sivil toplum kuruluşlarında çeşitli görevlerde faaliyet sürdürdü. Özcan, evli ve bir çocuk babasıdır.

Erhak-Çınar-Sivas-min

Sivas İl Temsilcisi

 • ERHAK ÇINAR

  1983 yılında Sivas’ta doğdu. Lise öğrenimini Sivas’ta tamamladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim İktisat Fakültesi’nden mezun oldu. Eğitimi süresince organizasyon, prodüksiyon, bilgisayar sistemleri ve cafe restaurant sektörlerinde çalıştı. Aktif olarak çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev aldı. 2009-2015 yılları arasında Sivas’ta özel bir şirkette yöneticilik işlerinin yanı sıra muhasebe, ihale ve mevzuat danışmanlığı görevlerini sürdürdü. 2014 tarihinde SMMM’de staj başlatma imtihanını kazandı. Stajı halen devam etmektedir. Şu anda aile şirketi olan büroda serbest muhasebe, mali müşavirlik, bağımsız denetçilik ve adli bilirkişilik işlerini yürütmektedir.
  Evli olan Çınar, iki çocuk babasıdır.

cankiri-min

Şanlıurfa İl Temsilcisi

 • ÖMER YEŞİLKAYA

  1986 yılında Şanlıurfa’da doğdu. İlk orta Ve lise eğitimini Şanlıurfa’da, Lisans eğitimini Yakındoğu Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. 2012 yılından itibaren kendisine ait hukuk bürosunda serbest avukatlık yapmaktadır. İHH, AGD, ESKAD kuruluşlarında çeşitli görevler yapmış olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

Fırat-Som-Şırnak-min

Şırnak İl Temsilcisi

 • FIRAT SOM

  1984 yılında Şırnak’ta doğdu. 2003 yılında Şırnak Anadolu Lisesini, 2016 yılında ise Şırnak Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümünü birincilikle tamamladı. 2004 yılında Dicle Beton Sanayi AŞ.’de pazarlama ve satış sorumlusu oldu. 2005-2007 yılları arasında Dicle Beton AŞ.’de  genel müdürlük yaptı. 2012 yılı ve sonrasında Som AŞ.  Yönetim Kurulu Başkanı ve Doğuşsan Petrol LTD. ŞTİ.’de yönetici olarak görevini sürdürmektedir.  Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev alan Fırat Som, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev almıştır. 2017 yılından beri il temsilcimiz olan Som, evli ve bir çocuk babasıdır.

emrah-hekim2-min

Tekirdağ İl Temsilcisi

 • EMRAH HEKİM

  1989 yılında Çorlu’da doğdu. 2006 yılında Çorlu Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 2012 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde lisans eğitimi aldı. 8 yıldır kurucu ortağı olduğu inşaat-gayrimenkul firmasında yöneticilik yapmaktadır. Aynı zamanda lise yıllarından beri çeşitli sivil toplum kuruluşlarında faaliyet sürdürdü.

tokat

Tokat İl Temsilcisi

 • MEHMET ZAHİD GÜRER

  1984 yılında Tokat’ta doğan Mehmet Zahid Gürer, 2003 yılında Tokat İmam Hatip Lisesinden mezun oldu.

  Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev almıştır. TÜGVA Tokat İl Temsilciliğinde teşkilat koordinatörü son 2 yıldır da il temsilcisi olarak görevine devam etmektedir.

  Ticaret ile uğraşan Gürer, evli ve 3 çocuk babasıdır.

osman-ergun-min

Trabzon İl Temsilcisi

 • OSMAN ERGÜN

  1983 yılında Trabzon’da doğdu. 1998 yılında hafızlık eğitimini tamamladı. 2010 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nden mezun oldu. 2014 yılındaİstanbul Arel Üniversitesi’nde psikoloji yüksek lisansını tamamladı.

  2005-2010 yılları arasında Kıbrıs’ın en önemli sivil toplum kuruluşu ESKAD’ da çeşitli kademelerde görev alarak, 2009-2010 yılında derneğin Gazi Magosa Şube Başkanlığı görevini yürüttü. Anadolu Gençlik Derneği, İHH ve Yeşilyalı İlme Hizmet Vakfı’nda farklı illerde il yönetim kurulu üyeliği yapan Ergün 2017 yılından beri TÜGVA Trabzon İl temsilciliği görevini yürütmektedir.

  Evli ve iki çocuk babasıdır.

Tunceli

Tunceli İl Temsilcisi

 • MEHMET ERBAY

  1983 Yılı Elazığ doğduu. İlkokulu Elazığ Çatalçeşme Mahallesinde orta ve lise tahsilini Elazığ İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 2001 yılında Diyanet İşleri Başkanlığı taşra teşkilatında Tunceli İli Çemişgezek İlçesi Örenceler köyü Savuk mezrasında İmam Hatibi olarak göreve başladı. On bir yıl İmam Hatip olarak yaptıktan sonra 2013 yılında Tunceli İl Müftülüğü emrine atandı. İl Müftülüğünde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak görev yaptı. Daha sonra KYK Genel Müdürlüğü Tunceli Munzur Yurduna Yurt Müdürü olarak atandı halen bu kadroda görev yapmakta. Ayrıca çeşitli sivil toplum kuruluşlarında İl Temsilciliği görevlerini yürüttü. Halen TÜGVA İl Temsilciliği görevini yürütmekte olup evli ve üç çocok babasıdır.

bilal-ertas-min

Uşak İl Temsilcisi

 • BİLAL ERTAŞ

  1984 yılında Kütahya Simav’da doğdu. 2002 yılında Simav Anadolu Öğretmen Lisesini, 2006 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Bölümünü bitirdi. 2013-2016 yılları arasında Genç Memur-Sen Uşak il temsilciliğini, 2014-2017 yılları arasında Eğitim Bir-Sen Uşak Başkan yardımcılığı görevini yaptı. Uşak İmam Hatip Ortaokulunda Matematik Öğretmeni olarak çalışmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

tamer-ozsoy

Van İl Temsilcisi

 • TAMER ÖZSOY

  1988 yılında Van’da doğan Özsoy, eğitim hayatımı Van’da sürdürerek, 2008 yılında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nde 2 yıllık elektrik bölümünü okudu. 2010 yılında dikey geçiş sınavı ile Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği’ne yerleşti. Kıbrıs’ta bulunan ESKAD’da birçok görev aldı. 2013 yılında üniversiteden mezun oldu. 2016 yılında Van Büyükşehir Belediyesi’nde elektrik elektronik mühendisi olarak çalışmaya başlayan Özsoy, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Muhammed-Özyılmaz-Yalova-min

Yalova İl Temsilcisi

 • M. EDİB ÖZYILMAZ

  Muhammed Edib Özyılmaz; 1991 yılında Ankara’da doğdu. 1992 yılında Yalova’ya yerleşen Ailenin ilk çocuğu olup, ilk orta ve lise öğrenimini Yalova’da tamamladı.
  2010-2012 yıllarında Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü Okuyan Özyılmaz üniversite eğitimi boyunca çeşitli faaliyetler olarak; Kampüs Başkanlığı ve Üniversite Topluluğu Başkanlığı görevini 2 yıl başarıyla sürdürmüştür. Eğitim hayatına 2014 Yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi son sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir. Eğitim hayatının yanında Seracılık, Peyzaj, Süs Bitkileri Yetiştiriciliği, Esnaflık, E-Ticaret gibi ticari faaliyetlerini de devam ettirmektedir.
  2015 yılı Ekim ayı ile birlikte Subaşı Belediyesi’nde Basın ve Halkla İlişkiler biriminde görev yapmaktadır. Özyılmaz, YASMED Yalova Sosyal Medya Derneği kurucusudur. 4 yıl aktif siyaset içerisinde yer almış, birçok sivil toplum kuruluşunda gençlik hizmeti çalışmalarında yer almıştır.

Yozgat İl Temsilcisi

 • AHMET YASİN YILMAZ

  10.08.1991 yılında Yozgat’ta doğdu. İlköğretim, Ortaokul ve lise eğitimini Yozgat’ta tamamladıktan sonra İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandı. İlk üç senesini İstanbul Aydın Üniversitesi’nde okuduktan sonra son bir senesini Yozgat Bozok Üniversitesi’nde tamamlayarak mezun oldu. Şu anda Akaryakıt ve turizm sektöründe yönetici olarak çalışan Yılmaz, evli ve bir kız çocuk babasıdır.

Murat-Yılmaz-Zonguldak-min

Zonguldak İl Temsilcisi

 • MURAT YILMAZ

  1985 yılında Taşköprü’ de doğdu. 2004 yılında Üsküdar Çağrıbey Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünde lisans ve Bülent Ecevit Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde yüksek lisans öğrenimi ile eğitim hayatına devam etmektedir.

  Belirli bir süre özel sektörde mesleği üzerine çalışmalar yaptıktan sonra halen Zonguldak Valiliğinde Çevre Mühendisi olarak görev yapmaktadır.

  Farklı vakıf ve derneklerde gönüllü üyelikleri olan Yılmaz, İngilizce bilmektedir. Yılmaz evlidir.

İlçe Temsilcilikleri

 
 • KOZAN Mustafa GÜMÜŞ
 • BESNİ Mahmut DEMİR
  ÇELİKHAN Abdussamet ACAR
  GERGER Mustafa ERGÜN
  GÖLBAŞI Yakup DENİZ
  KAHTA Mehmet ÖZTÜRK
  SAMSAT Şenol KUŞTEPE
  SİNCİK İbrahim YOLCU
  TUT Abdulmecit TURAL
 • İlçe DİYADİN
  Mehmet GÜN
  İlçe ELEŞKİRT
  Mehmet Akif TENEKECİ
  İlçe TAŞLIÇAY
  Emrullah KAYA
 • İlçe MERKEZ
  Abdullah PÜREN
  İlçe ESKİL
  Veli BATUR
 • MERZİFON Polat KANIK
  SULUOVA Tekin ALPASLAN
  TAŞOVA Sefa ŞİMŞEK
 • ALTINDAĞ Selman AÇIKGÖZ
  ÇANKAYA Eren PAŞA
  ETİMESGUT Adem GÜRBÜZ
  KEÇİÖREN Yusuf İslam AK
  SİNCAN Kemal BAŞ
  AKYURT Mustafa SANDIKLI
  BEYPAZARI Muhammet ÇELİKÖRS
  ÇUBUK Yusuf KILIÇ
  EVREN Ersin ÖZTOPALOĞLU
  GÖLBAŞI Tolga YILDIZ
  KIZILCAHAMAM Abdullah ŞENLİ
  NALLIHAN Gökhan ARICI
  POLATLI Şükrü ÇELİK
  PURSAKLAR Erkan DOĞAN
 • ARHAVİ Fatih POYRAZ
  BORÇKA Muhammed GEZER
  MURGUL Şenol YENİÇERİ
  YUSUFELİ Taner ATICI
 • EFELER Kazım YALÇIN
  SÖKE Abdullah UÇAN
  DİDİM Adem ENGİL
 • ALTIEYLÜL Kerem OSMANOĞLU
  KARESİ Veysel GÖKMEN
  BANDIRMA Semih ÇELEBİ
  EDREMİT İlyas DEMİR
  GÖNEN Fatih ARABACI
  SINDIRGI Semih ÇELEBİ
 • BEŞİRİ Çetin UYSAL
  GERCÜŞ Mehmet ONUTÇU
  HASANKEYF Abdurrahman DURSUN
  KOZLUK Ünal BOZAN
 • ADAKLI Bilal ÇALIM
  YAYLADERE Burak ULUTÜRK
 • BİTLİS Burak GÜLMEZ
  ADİLCEVAZ Buğra OKUYUCU
  GÜROYMAK Okan BOZ
  HİZAN Şehir EKİNCİ
 • GEREDE Murat BALCIOĞLU
  MENGEN Adem BATTAL
  YENİÇAĞA Said Fuat YALÇIN
 • BUCAK İsmail Furkan ÖKTE
 • NİLÜFER Seyfi AYDIN
  OSMANGAZİ Alican GÖÇ
  YILDIRIM Bünyamin ÖZÇETİN
  GEMLİK Sinan SEVİNÇ
  GÜRSU Kenan AKIN
  İNEGÖL Mustafa Sabri YILDIRIM
  İZNİK Yakup YAKUT
  KARACABEY Hakan KILIÇ
  KESTEL Fatih SAKA
  M.KEMALPAŞA İbrahim ÇETİN
  ORHANELİ Kemalettin ÖZCAN
  YENİŞEHİR Mücahit BOSTAN
 • ÇERKEŞ Hüseyin EŞ
  ILGAZ Fatih KARDER
  KIZILIRMAK Hakan ÖZLER
  KURŞUNLU Servet Salih KURUMLU
  ŞABANÖZÜ Hasan Buğra KILAVUZ
  YAPRAKLI Ali BAYRAM
 • ALACA Aytekin YUNDAM
  İSKİLİP Mehmet Akif DİKİCİ
  OSMANCIK Arif Emre GÖKEL
  SUNGURLU Hıdır BALA
 • ACIPAYAM Abdülkadir YALÇIN
  BULDAN Mehmet Mansur GÜNGÖR
  ÇİVRİL Mücahid BORAN
  TAVAS Yunus NEMUTLU
 • EĞİL Mehmet Zeki EFE
  ERGANİ Cihan SELÇUK
  HANİ Yusuf KOŞAL
  HAZRO Latif EZME
  KOCAKÖY Mehmet Ali KAMÇI
  SİLVAN Ebubekir GENEL
  KAYAPINAR Ali ÇİÇEK
  SUR Mehmet Şafi ÖZTÜRK
  YENİŞEHİR Mahsun AY
 • CUMAYERİ Emrah YAĞMUR
  ÇİLİMLİ Muhammet KAPLAN
  GÖLYAKA Osman MANDIRALI
  YIĞILCA Muzaffer DOĞANCI
  GÜMÜŞOVA Regaip ŞANLI
  KAYNAŞLI Muhammet TÜRKER
 • UZUNKÖPRÜ Hamit ÖZMEN
 • AĞIN Veysi NAZLI
  ALACAKAYA Bayram ALP
  ARICAK Murat YILDIZ
  BASKİL Ali İrfan BÜTÜN
  KARAKOÇAN Şükrü ARSLAN
  KEBAN Pirhasan BAYIR
  KOVANCILAR Nurullah YÜKSEL
  MADEN Raif ÇELİK
  PALU Hüseyin GÜL
  SİVRİCE İbrahim AYDOĞAN
 • ÇAYIRLI Ahmet YILDIRIM
  KEMAH Ali İLHAK
  KEMALİYE İsmail BAYIR
  REFAHİYE Nurettin KESLER
  ÜZÜMLÜ Fatih YEŞİLBAŞ
 • OLUR Fatih KAYA
  YAKUTİYE Dinçer YAVUZ
 • BEYLİKOVA Muhammed AKAR
  İNÖNÜ Mehmet BOZKURT
  MİHALIÇÇIK Abdullah Asım AYKAR
  SEYİTGAZİ Arif YILMAZ
  TEPEBAŞI Mehmet ÖZSEVİLGEN
 • ŞAHİNBEY Şamil KOÇ
  NİZİP Göksel BOZKURT
  OĞUZELİ Mehmet Ali TOKSÖZ
 • BULANCAK Ubeydullah GÖKTEKİN
 • ŞEMDİNLİ Haşim KARADENİZ
 • ANTAKYA Ömer BİLGİN
  KIRIKHAN Ahmet KAYA
 • SENİRKENT Kadir ARLI
  YALVAÇ Yasir YILMAZ
 • ADALAR Hüseyin YAVUZ
  BAKIRKÖY Tekin GÜLLE
  BAYRAMPAŞA Demircan GÜNER
  BEŞİKTAŞ Ali Sertaç GÜÇ
  BEYKOZ Ekrem TUNCER
  BEYOĞLU Yunus Ramis KARAOĞLU
  EYÜP Osman CİN
  FATİH İsmail AKHAN
  GAZİOSMANPAŞA Burak AYDIN
  KADIKÖY Zakir ŞAHİN
  KAĞITHANE Fatih YAZICI
  KARTAL Mustafa KIRAÇ
  KÜÇÜKÇEKMECE Eyüp ASTÜRK
  PENDİK Fatih AYDIN
  SARIYER İlyas TANRIVERDİ
  ŞİŞLİ Yasin AS
  ÜMRANİYE Mustafa GÖKÇE
  ÜSKÜDAR Mustafa Bilal ERMİŞ
  ZEYTİNBURNU Buğra AYAN
  BÜYÜKÇEKMECE Selman DEMİREL
  ÇATALCA Oktay ALBAYRAK
  SİLİVRİ Abdullah Salim ÇAVDAR
  ŞİLE Zafer YILMAZ
  AVCILAR Hamza SOLTAN
  BAĞCILAR Fatih BAYRAKTAR
  GÜNGÖREN Abdullah YILMAZ
  BAHÇELİEVLER Bekir Berat Yalın EKER
  MALTEPE Fatih BAŞKAN
  SULTANBEYLİ Servet SARI
  TUZLA Ali DURANOĞLU
  ESENLER Abdullah DEMİRAYAK
  ARNAVUTKÖY İbrahim ERDOĞAN
  ATAŞEHİR Lütfi YAVUZ
  BAŞAKŞEHİR Selman ÇELİK
  BEYLİKDÜZÜ Talha DOLU
  ÇEKMEKÖY Mücahit KILIÇ
  ESENYURT Özmen AKBABA
  SANCAKTEPE Selçuk ÇELİK
  SULTANGAZİ Yunus KARA
 • BORNOVA Abdullah EROĞLU
  ALİAĞA Muhammed DOĞAN
  BALÇOVA Burak ŞAHİN
  BAYRAKLI Emre DEMİR
  KARABAĞLAR Tolga YAYLA
 • ONİKİŞUBAT Bestami GÜL
  DULKADİROĞLU Hasan ACABOĞA
  AFŞİN İsrafil MERCİMEK
  ANDIRIN Ahmet Sinan GÖKŞEN
  ÇAĞLAYANCERİT İsmail CELFİN
  NURHAK Mustafa BAYRAKTAR
  PAZARCIK Nurullah CAN
 • KAĞIZMAN Fermani DURMAZ
 • CİDE Orhan ÇAĞDAŞ
  DADAY Hilmi OĞUZ
  DEVREKANİ Mesut TEMEL
  HANÖNÜ Muhammet Emin ARSLAN
  İNEBOLU Hasan Ferhat KÜPOĞLU
  SEYDİLER Mehmet KEMAH
  TAŞKÖPRÜ Zekeriya BAYIR
  TOSYA Selim ÖNEN
 • AKKIŞLA Emrah DURAK
  DEVELİ İsmail KOCABAŞ
  HACILAR Mehmet Emin PALAZ
  İNCESU Hüseyin BAYDEMİR
  PINARBAŞI Mehmet ERDOĞAN
  SARIOĞLAN Ali Ramazan BURAK
  TALAS Çağrı DAŞAN
  YAHYALI Bilal GÜRBÜZ
 • VİZE Muzaffer YILMAZ
 • MUCUR Oğuzhan GÜMÜŞ
 • GEBZE Halil İbrahim DEDE
  GÖLCÜK Samet GENÇ
  KANDIRA Ümmet VEYİSOĞLU
  KARAMÜRSEL İlyas YENTÜR
  KÖRFEZ Muhammet Can ÖNAL
  DERİNCE Selman ÇAKIROĞLU
  BAŞİSKELE İlyas TÜRKÖZ
  DARICA Kemal AKA
  İZMİT Ömer Burak BARIŞ
  KARTEPE İsmail YAŞAR
 • AKŞEHİR Abdullah KOÇ
  BEYŞEHİR Osman ÖZCAN
  DOĞANHİSAR Ahmet KIZAR
  EREĞLİ Murat TATLISU
  HADİM Mehmet DEMİR
  ILGIN Muhammed Fatih TAŞ
  KADINHANI Sezai ELHAN
  SARAYÖNÜ Mehmet GERGİN
  SEYDİŞEHİR Abdulmuttalip DEMİREL
 • DOĞANŞEHİR Alper ERDOĞAN
  KULUNCAK Ersin BOYRAZ
  YEŞİLYURT Hüseyin TOKSÖZ
 • AKHİSAR Bilal YELKOVAN
  GÖRDES Enes DEMİR
  YUNUS EMRE Yasin ÖZALP
 • DARGEÇİT Yunus KILIÇ
  MİDYAT Zeki ÇİÇEK
  NUSAYBİN Mehmet Emin AYDIN
  ÖMERLİ Abdulkadir KURTAY
  SAVUR Ahmet AYGÜN
  YEŞİLLİ Mehmet BARMAN
 • MİLAS Ramiz ÜGEY
  YATAĞAN Mehmet Ali KAVGACI
 • BULANIK Erkan İNDİÇ
  MALAZGİRT Reis YILMAZ
 • DERİNKUYU Fikret SARI
  KOZAKLI İlbay METİN
 • ALTUNHİSAR Yunus SAĞLAM
  BOR Burhan BİÇER
  ÇİFTLİK Muhammed ÜNSAL
  ULUKIŞLA Hakan ÖZDEMİR
 • ALTINORDU Mehmet UÇAR
  AYBASTI Bünyamin GÜLAÇ
  ÇAMAŞ Sezai EKİZ
  ÇAYBAŞI Rızvan ÇALIK
  FATSA Sadettin ÇAKMAK
  GÖLKÖY Okan KESKİN
  İKİZCE Vedat MACİT
  KABATAŞ Hakan TECİM
  KUMRU Sadık HOCAOĞLU
  ÜNYE Safa Burak HATİPOĞLU
 • KADİRLİ Hamza DOĞAN
 • ARDEŞEN Rıfat ŞAMLIOĞLU
  DEREPAZARI Ali BÜYÜK
  GÜNEYSU İlhan PEÇE
  İKİZDERE Ali DEMİRCİ
  KALKANDERE Miraç TORLAK
  PAZAR Hasan AYRILMIŞ
 • AKYAZI Atahan Ahmet TEKİR
  FERİZLİ Abdurrahman KAŞKAŞ
  HENDEK Hakan ÖZTÜRK
  KARASU Alper DOĞAN
  SÖĞÜTLÜ Kadir Gökhan KARACA
  SERDİVAN Cemal AKYÜZ
 • ASARCIK Vahdet BAYIR
  BAFRA Yunus GÜN
  SALIPAZARI Mücahit AKGÜL
  VEZİRKÖPRÜ Nuri ÖZASMA
  ATAKUM Arda DURAN
  CANİK Ersin CANİKLİ
  İLKADIM Halil İbrahim AZAL
 • ERUH İbrahim Halil ÇİFTÇİ
  KURTALAN Engin KARAATAY
  PERVARİ Sedat ÖZCAN
 • DURAĞAN Ebubekir YEŞİLOĞLU
  GERZE İsmail KARAMAN
 • GEMEREK Alaaddin BAKAR
  SUŞEHRİ Adem ŞAHİN
  ŞARKIŞLA Samet ŞAHİN
 • BİRECİK Mehmet FİNCAN
  EYYÜBİYE Seyyid İsmail ÖZBEK
  CEYLANPINAR Ali Tuncay ASRAĞ
  HALFETİ Barış DEMİR
  KARAKÖPRÜ Selahattin HAŞLAK
  HİLVAN Selahaddin Eyyüb TOPRAK
  SİVEREK Mahmut BAHÇIVAN
  SURUÇ İbrahim GÜNEŞ
  VİRANŞEHİR Erol DİREK
 • CİZRE Osman AYHANOĞLU
  İDİL Mehmet Selim TEPE
 • ERGENE Recep ÇAKAR
  ÇORLU Burak KARCI
  HAYRABOLU Mustafa ELİBOL
  MALKARA Yasin USTA
  KAPAKLI Mehmet SOYASLAN
  M.EREĞLİSİ Ahsen YALÇIN
  MURATLI Mustafa Reşit Paşa GENÇ
  ŞARKÖY Burak AYDOĞAN
 • ARTOVA Burak Mücahit SEVER
  ERBAA Talha TÜTÜNCÜ
  REŞADİYE Yasin GÜRPINAR
  TURHAL Ahmet KÖKSAL
  ZİLE İsa DEMİR
 • AKÇAABAT Salih TARAKÇI
  ARALIK Mehmet SARI
  ARSİN Sedat ÖZBAKIR
  BEŞİKDÜZÜ Esved KARA
  ÇAYKARA Berat TOSUN
  DÜZKÖY Nuri ZAFER
  HAYRAT Özgür FETTAHOĞLU
  KÖPRÜBAŞI Ahmet VELİOĞLU
  MAÇKA Aydoğan EYÜP
  OF İlyas BAYRAKTAR
  SÜRMENE Selim BEYKOZ
  ŞALPAZARI Mehmet MUHCU
  ORTAHİSAR Hasan KARAGÜZEL
  YOMRA Haris Emre AKTÜRK
 • PERTEK Yunus NOZOĞLU
 • EŞME Nuğman FURTANA
 • BAHÇESARAY Nebi TOSUN
  ÇALDIRAN Erol TAŞ
  EDREMİT Doğan NURSES
  MURADİYE Çağlar KAYAKESER
  TUŞBA Muhammed Sıddık SAYÇİÇEK
 • ÇİFTLİKKÖY Bilal NASER
 • BOĞAZLIYAN Arif KÖSE
  SARIKAYA Nevzat GÜN
  SORGUN Taha ŞENER
  YERKÖY Hacı DERELİ
 • DEVREK Bekir KAYA
  EREĞLİ Abdulsamet DURAN
  GÖKÇEBEY Erdi KAZLI