İl Temsilcilerimiz


İL TEMSİLCİLERİMİZ

WhatsApp Image 2021-02-18 at 16.27.53

Adana İl Temsilcisi

 • EMRAH SANCAR

  1985 yılında Adana’da doğdu. 2003 yılında tam burslu olarak kazandığı Yakın Doğu Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2008 yılında mezun oldu. 2014 yılında başladığı Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesi Yüksek Lisans bölümünü 2016 yılında tamamladı. Orta düzeyde İngilizce ve Arapça bilen Sancar, evli ve 3 çocuk babasıdır. Kendine ait hukuk bürosunda çeşitli kamu kurumlarına hukuk danışmanlığı yapıp, aynı zamanda aile şirketlerinde ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Uzun yıllar çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yönetici olarak görev yapmıştır. Sancar, 10 Mayıs 2018 tarihinden bu yana Adana il temsilcimizdir.

idris-toprak-min

Adıyaman İl Temsilcisi

 • İDRİS TOPRAK

  1983 yılında Adıyaman Kâhta İlçesi’nde doğdu. 1999 yılında Kâhta İmam Hatip Lisesi’ni, 2007 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Yakın Doğu Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyat Bölümü’nde lisans öğrenimini, 2010 yılında ise Gaziantep Üniversitesi’nde Tezsiz Yüksek Lisans öğrenimini tamamladı. 2016 yılından beri de da Anadolu Üniversitesi Adalet bölümünde okumaktadır. Uzun yıllar özel sektörde uzman öğreticilik ve danışmanlık yapan Toprak, aynı zamanda çocukluk yıllarından beri birçok sivil toplum kuruluşunda aktif olarak çeşitli görevlerde bulundu. İdris Toprak, dergiler ve birçok yerel haber sitesine yazı yazmaktadır. İyi seviyede Kürtçe, orta düzeyde İngilizce ve Farsça bilen Toprak, evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

WhatsApp Image 2020-12-10 at 16.21.41

Afyon İl Temsilcisi

 • RAMAZAN SAMİ ÇINAR

  1985 Yılında Afyonkarahisar’da doğdu.2004 Yılında Bolvadin M.Hüsnü Gemici Anadolu öğretmen Lisesinden,2009 yılında da Azerbaycan Teknik Üniversitesi Bilgisayar Donanım ve Teknolojisi Bölümünden mezun oldu. Afyon Kocatepe Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Bilgisayar Anabilim Dalında Yüksek Lisans Eğitimine tez aşamasında devam etmektedir. 2011 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığında göreve başlayan Çınar,2016 Yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığına tayin oldu. Halen Bilgi İşlem Daire Başkanlığında Ağ ve Sistem Şube Müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır. Çınar Lise ve Üniversite hayatında çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü ve yönetici kadrolarında görev almıştır.2019 Yılından bu yana Türkiye Gençlik Vakfı Afyonkarahisar şubesinde İdari ve Mali İşler Koordinatörü olarak görev yapmış olan Çınar, 2020 Ekim Ayında TÜGVA Afyonkarahisar İl Temsilciliği görevine atanmıştır.

abdulkadir-togrul

Ağrı İl Temsilcisi

 • ABDULKADİR TOĞRUL

  1994 yılında Ağrı’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Ağrı’da tamamladı. Konya Selçuk Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünü Bitirdi.
  Lise yıllarından beri çeşitli sivil toplum kuruluşlarında, topluluklarda ve gönüllü teşekküllerde gençlik hizmetleri çalışmalarında yer almış olan Toğrul; liderlik, kişisel gelişim, toplumsal gelişim ve siyaset üzerine eğitimler de aldı.

bayram-satilmis

Aksaray İl Temsilcisi

 • BAYRAM SATILMIŞ

  1993 Yılında Aksaray’ın Gülağaç ilçesinde doğan Satılmış, İstanbul Aydın Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünü tam burslu olarak 2015 yılında tamamladı. 2013 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat fakültesine başladı. Türkiye Büyük Millet Meclisinde 26. Yasama Döneminde Milletvekili Danışmanı olarak görev yaptı. 2018 Yılı temmuz ayında Aksaray Belediyesi Basın Yayın Halkla ilişkiler müdürlüğü bünyesinde Eğitim Danışmanı kadrosu ile görev yapmaktadır. Yüksek öğrenim döneminden İstanbul merkezli İslami Gençlik hareketine yönelik sivil toplum kuruluşlarının kurucular kurulunda yer aldı.
  Evli ve bir çocuk babasıdır.

suleyman-gokce-min

Amasya İl Temsilcisi

 • SÜLEYMAN GÖKÇE

  1988 doğumlu Gökçe, Macit Zeren Fen Lisesi’nde tamamladığı ortaöğreniminin ardından Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde lisans eğitimi aldı. Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü’nde (TODAİE) Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans ve Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde de ikinci lisans eğitimine devam etmektedir.

  Gökçe, eğitim hayatı döneminde emlak, danışmanlık, denetim-organizasyon ve pazarlama sektörlerinde değişik statülerde çalıştı. Üniversiteden mezun olduktan sonra bir yıl kadar global bir ilaç şirketinde yöneticilik görevinin ardından Amasya Eğitim Araştırma Hastanesi Başeczacılığı görevini yürütmüş, şimdiyse Amasya KHB Genel Sekreterliği’nde Eczacılık Hizmetleri Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

  Kendi kurduğu Kırıntı Gazetesi’nin Genel Yayın Yönetmenliği görevini 3 yıl devam ettiren Gökçe, Erzurum Kent Konseyi, Türkiye Yazarlar Birliği, Gençlik ve Demokrasi Topluluğu başta olmak üzere yirminin üzerinde sivil toplum kuruluşunda kurucu başkanlık ve yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. İyi düzeyde İngilizce bilen Gökçe, evlidir.

metehan

Ankara İl Temsilcisi

 • METEHAN HACIMUSTAFAOĞLU

  1989 yılında Trabzon’un Of ilçesinde doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünden 2010 yılında mezun oldu. Daha sonra yine aynı üniversitede, 2014 yılında Maliye bölümünü tamamladı. Bahçeşehir Üniversitesinde Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisans eğitimi devam etmektedir. 2017 yılından itibaren Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında çalışmaktadır. Ortaöğretim döneminden itibaren birçok STK bünyesinde gençlik hareketlerinin içinde ve Siyasi Parti Gençlik Kolları organının içinde çeşitli görevlerde yer almıştır.

İbrahim-dagli

Antalya İl Temsilcisi

 • İBRAHİM DAĞLI

  1990 yılında Antalya’da doğan Dağlı, 2013 yılında hukuk diplomasını aldı. 2015 yılında İngiltere’de Uluslararası Ticaret Hukuku alanında yüksek lisansını tamamlayan Dağlı, halen Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde doktora eğitimine devam etmektedir.

  Antalya’da serbest avukatlık yapan İbrahim Dağlı, birçok ulusal ve uluslararası sivil toplum kuruluşunda görev almıştır. 2016 yılından bu yana İl Temsilciliğimizde İdari İşler Koordinatörlüğü ve Teşkilat Koordinatörlüğü yapmış olan Dağlı, Eylül 2018’den bu yana Antalya İl Temsilciliğini yürütmektedir. İleri düzeyde İngilizce bilen Dağlı, evlidir.

emre-karakoyun

Ardahan İl Temsilcisi

 • EMRE KARAKOYUN

  1999 yılında Ardahan’da doğdu. 2018 yılında Kars Kafkas Üniversitesi İlahiyat bölümünü kazandı. Aynı sene Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi bölümünü açıktan okumaya başladı. Orta seviyede İngilizce iyi seviyede Arapça bilen KARAKOYUN aynı zamanda ticaretle uğraşmaktadır. KARAKOYUN 29 Aralık 2019 tarihinden bu yana Ardahan İl Temsilcimizdir.

artvin-min

Artvin İl Temsilcisi

 • HALİL İBRAHİM KESKİN

  1989 yılında Artvin’de doğdu. 2007 yılında Artvin Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni bitirdi. 2013 yılında İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ni tamamladı. 2015 yılında Ağrı’ya öğretmen olarak atanan Keskin bir yıl sonra memleketi Artvin’e tayin oldu. Halen burada Artvin Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde öğretmenlik görevini devam ettirmektir. 2009 yılından beri çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktif görev almıştır. Orta seviyede Arapça bilen Keskin, evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

sefa-isik

Aydın İl Temsilcisi

 • SEFA ŞIK

  1991 yılında Ağrı’da doğdu. 2009 yılında Anadolu Teknik Lisesinden mezun oldu. 2016 yılında yerel yönetimler bölümünde ön lisans eğitimini tamamladı. Anadolu Üniversitesi iktisat fakültesinde uluslararası ilişkiler son sınıf öğrencisi olarak öğrenimini sürdürmektedir. Özel sektörde kendi işletmeleri bulunan ve işletmeciliğini yapan Şık, birçok sivil toplum kuruluşunda gönüllü olarak görev almıştır.

balikesir

Balıkesir İl Temsilcisi

 • BEŞİR ISLAK

  1991 yılında Balıkesir’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Balıkesir’de tamamladı. Erciyes Üniversitesi, Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Balıkesir Üniversitesi Konservatuvar bölümünde tasavvuf müziği eğitimine devam etmektedir.
  Lise yıllarından beri çeşitli sivil toplum kuruluşlarında ve gönüllü gençlik hizmetlerinde yer almıştır.
  Orta seviyede Arapça ve İngilizce bilen Islak, Karesi Belediyesi Özel Kalem personeli olarak çalışmaktadır.

d9a58894-4daf-4403-8802-404e56b6d2bf

Bartın İl Temsilcisi

 • SONER YÜREKLİ

  1990 Yılında Bartın’da doğdu. İlk, Orta ve Lise Öğrenimini Bartın’da tamamladı. 2008 yılında Kastamonu Üniversitesi MYO Elektrik Bölümünden mezun oldu. Bartın ve Kocaeli’ de çeşitli sivil toplum kuruluşlarında ve gönüllü teşekküllerde gençlik hizmetleri çalışmalarında yer almıştır. Bartın’ da Reklam sektöründe faaliyet gösteren şirketin ortağıdır. Evlidir.

mehmet-onutcu

Batman İl Temsilcisi

 • MEHMET ONUTÇU

  1985 yılında Batman’da doğan Onutçu, ilk, orta ve lise öğrenimini Batman’da tamamladı. 2008 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışman ve Rehberlik bölümünden mezun oldu. Milli Eğitim Bakanlığında Rehber öğretmen olarak göreve başladı. 2015 yılından beri Okul Müdürü olarak görevini sürdürmektedir. 2016 yılından bu yana Gercüş TÜGVA İlçe Temsilciğini yapmış olan Onutçu, Eylül 2019 yılından bu yana Batman İl Temsilciliğini yürütmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

abdulselam-dogan

Bayburt İl Temsilcisi

 • ABDÜL SELAM DOĞAN

  1993 yıllında Bayburt’ta doğdu. İlk,orta ve lise öğretimini Bayburt’ta tamamlandı.2014 yıllında Bayburt Üniversitesi Eğitim Fakültesi İlköğretim matematik öğretmenliği bölümünde lisans eğitimine basladı ve hala devam etmektedir. Üniversite 1. sınıftan itibaren son sınıfa kadar aktif olarak siyasetle ilgilenmiştir. 2014-2016 yıllarında eğitim fakültesi öğrenci temsilciliği görevini sürdürdü.2017 yılında Bayburt Üniversitesi Uniaktif liderler kulübü başkanlığını sürdürdü.2017-2018 yıllarında siyasi partide il gençlik kolları başkan yardımcılığı görevini sürdürdü. Eğitim fakültesini ilköğretim matematik öğretmenliği bölümünde lisans programına devam etmektedir.

bilecik

Bilecik İl Temsilcisi

 • İBRAHİM AYDOĞAR

  1986 yılında Bilecik’te doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Bilecik’te tamamladı. 2008 yılında Anadolu Üniversitesi Zihin Engelliler Öğretmenliği programından mezun olarak, lisans eğitimini tamamladı. 2008 Ağustos ayından beri meslek hayatını devam ettirmekte olup, çeşitli stk ve sendikal faaliyetlerde görev aldı. 2015 yılından beri özel eğitim okulunda müdür olarak çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

WhatsApp Image 2021-07-14 at 11.51.57

Bingöl İl Temsilcisi

 • İSMAİL BUKAN

  1987 Bingöl doğumlu olan İsmail BUKAN; İlk ve orta öğrenimini Bingöl’de tamamlamıştır. 2005 yılında başladığı İnönü Üniversitesi Matematik Bölümünden 2009 yılında mezun oldu. 2 yıl özel kurumlarda öğretmenlik yaptıktan sonra 2012 yılında Milli Eğitim Bakanlığına Matematik Öğretmeni olarak atanmıştır.  2017 yılında Bingöl Anadolu İmam Hatip Lisesine idareci olarak görevlendirilmiş olup halen bu görevi yapmaktadır.

  İleri seviye Zazaca, temel düzey İngilizce, orta seviye Osmanlıca bilmektedir.

  Çocukluk yıllarından beri çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü ve yönetici olarak görev yapan İsmail BUKAN evli ve 2 çocuk babasıdır.

cihad-veysel-aki-min

Bitlis İl Temsilcisi

 • CİHAD VEYSEL AKİ

  1993 yılında Bitlis’in Tatvan İlçesi’nde dünyaya geldi. İlkokulu Tatvan Uluer İlköğretim Okulu’nda ortaokulu İstanbul’da Erenköy İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Eğitimini Kadriye Moroğlu Anadolu Lisesi’nde devam etti. ‘2010 İstanbul Kültür Başkenti’ olması hasebiyle İstanbul temalı birçok kısa film çekip, şiir dinletileri organize etti. Üniversite eğitimini Trakya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde kamu yönetimi eğitimi aldı. Üniversite yıllarında birçok sivil toplum kuruluşunda aktif görev aldı. 2014 yılında Trakya Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığı Seçimlerini kazandı.

Sadık-Kuru-Bolu-min

Bolu İl Temsilcisi

 • SADIK KURU

  1994 yılında Malatya’nın Kale İlçesi’nde doğdu. 2012 yılında Kale İzollu Lisesi’nden mezun oldu. 2013 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde kamu yönetimi bölümüne başladı. Halen lisans eğitimine devam etmektedir. Lise hayatından beri sürdürdüğü gönüllü çalışmaları, üniversite topluluklarında da sürdürdü. Liderlik, kişisel gelişim ve siyaset üzerine eğitimler aldı.

Yunus Taşkesen cv

Burdur İl Temsilcisi

 • YUNUS TAŞKESEN

  1988 yılı Burdur doğumlu olan Taşkesen ilk, orta, lise ve lisans eğitimini Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Gıda teknolojileri ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu yönetimi Bölümünlerinde tamamladı.Bunun yanı sıra Spor Genel Müdürlüğü Eğitim dairesi antrenörlük eğitimleri aldı. 2008 yılından bu yana özel sektör ve kamu da antrenör ve eğitmen olarak görev yapmıştır. Taşkesen, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında kulüp başkanlığı, il yöneticiliği ve Başkan yardımcılığı görevlerini yürütmüş, TÜGVA Ailesinde ise Burdur İl Spor Koordinatörlüğü ve Proje Sorumluluğu görevlerini yapıp yerine getirmiştir 2016 yılından itibaren de ticaretle uğraşmakta olup aile şirketini yönetmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

fatih-kaya-min

Bursa İl Temsilcisi

 • MEHMET FATİH KAYA

  Mehmet Fatih KAYA 1989 yılında Üsküdar’da doğdu. İlkokul eğitimini Gümüşhane’de, ortaokul eğitimini Aydın’da ve lise eğitimini de Bursa’da tamamladı. 2013 yılında Yıldız Teknik İİBF İktisat bölümünü bitirdi. 2017 yılında Uludağ Üniversitesi Hukuk bölümünden mezun oldu.

  Birçok sivil toplum kuruluşunda ve gönüllü teşekküllerde gençlik hizmetleri çalışmalarında yer almış olan Kaya, şu anda avukatlık mesleğini icra etmektedir.

Çanakkale temsilcisi

Çanakkale İl Temsilcisi

 • ZEYNEL KILIÇ

  1987 yılında Zonguldak Merkez’ de doğdu. 2003 yılına kadar tüm öğrenimini Zonguldak’ta tamamladı. 2004-2009 yılları arasında yüksek öğrenimini Ankara üniversitesi Dil-Tarih ve Coğrafya Fakültesinde tamamladı. 2009-2011 yılları arasında İstanbul Marmara üniversitesinde Yüksek Lisans’ı bitirdi. Şu anda Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır. Öğrencilik ve çalışma hayatında sivil toplum kuruluşları ve sendikada görevler almıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır

WhatsApp Image 2020-07-06 at 11.19.35

Çankırı İl Temsilcisi

 • ARİF MÜLAYİM

  1993 yılında Çankırı’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Çankırı’da tamamladı. 2015 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Maliye bölümünden mezun oldu. 2018 yılında Çankırı Karatekin Üniversitesi İşletme bölümünde yüksek lisansa başladı. Orta derecede İngilizce bilmektedir. Kendilerine ait şirketlerinde ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Uzun yıllar çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yönetici olarak görev yapmıştır. 2020 yılında yapılan genel kurulla Çankırı TÜGVA İl Temsilcimiz olmuştur.

enes-kayabasi

Çorum İl Temsilcisi

 • ENES KAYABAŞI

  1990 yılında Karabük te dünyaya gelen Kayabaşı, aslen Çankırılıdır. Lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi tamamladı. Mesleğinin yanında çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev almıştır. TÜGVA Çorum Teşkilat Koordinatörlüğü görevini 2 yıl yürüttükten sonra Çorum İl Temsilciliği görevini üstlenmiştir.

denizli

Denizli İl Temsilcisi

 • FATİH GÜN

  1987 yılında Denizli’de doğdu. İlkokulu tamamladıktan sonra 1997-2000 yılları arasında Diyanet İşleri Başkanlığı Acıpayam Merkez Hafızlık Kur’an Kursu’nda hafızlık eğitimini tamamladı. Daha sonra ortaokul ve lise öğreniminin ardından 2013 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği bölümünden mezun oldu.
  Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Yerel Yönetimler bölümünü tamamlayan Gün, 2 yıl özel sektörde yöneticilik yapmış daha sonra çeşitli belediyelerde harita mühendisi olarak çalışmıştır. Çeşitli vakıf ve kuruluşlarda görev almış, Gençlik ve Spor Bakanlığı “Liderlik Eğitimini” tamamlamıştır. İyi derecede İngilizce bilen Gün, evlidir.

mahmut-yagmur-min

Diyarbakır İl Temsilcisi

 • MAHMUT YAĞMUR

  1984 yılında Diyarbakır’da doğdu. Lise eğitimini 1995-2001 yılları arasında Diyarbakır İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. 2009 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümünde lisans eğitimi aldı. Dicle Üniversitesi’nde işletme ana bilim dalında yüksek lisansını tamamladıktan sonra Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nde doktora eğitimine başladı.

ersoy-mutlu

Düzce İl Temsilcisi

 • ERSOY MUTLU

  1987 yılında Düzce’de doğdu. İlk,orta ve lise eğitimini Düzce de tamamladı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Girne Amerikan Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 4 yıl aktif siyasette görev aldı.Vakfımızın Yurtlar Koordinatörlüğü ve İdari Hukuki İşler Koordinatörlüğü görevlerini yürüttükten sonra 2 ocak 2020 yılında İl Temsilciliği görevine getirildi. Kendi kurduğu şirkette yönetici olarak çalışmaktadır. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev almış olan Mutlu iyi düzeyde ingilizce bilmekte olup evli ve bir çocuk babasıdır.

yasin-nas

Edirne İl Temsilcisi

 • YASİN NAS

  1983 yılında Gümüşhane’nin Kelkit İlçesi’nde doğdu. 1998 yılında Kelkit İmam Hatip Ortaokulu’nda, 2003 yılında Edirne’de Açık Öğretim Lisesi’nde, 2007 yılında Trakya Üniversitesi Muhasebe bölümü ile 2010 yılında Açık Öğretim Fakültesi İşletme bölümünde lisans eğitimini tamamladı. 1993 yılında başladığı Uzakdoğu sporları eğitiminin ardından 2007 yılında Tekvando Antrenörlüğü’ne başladı. Nas, aynı zamanda uzun yıllar siyasi kurumlar ile sivil toplum kuruluşlarında çeşitli görevlerde faaliyet sürdürdü. Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde Tekvando Antrenörlüğü’ne devam eden Nas evli ve bir çocuk babasıdır.

Mustafa-Şerifoğulları-Elazığ-min

Elazığ İl Temsilcisi

 • MUSTAFA ŞERİFOĞULLARI

  1990 yılında Elazığ’da doğdu. 2007 yılında Korgeneral Hulusi Sayın Lisesi’nden,  2014 yılında Atılım Üniversitesi İngilizce İşletme  Bölümü’nden mezun oldu. Şuanda Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümde eğitimine devam etmektedir.

  Sivil toplum kuruluşlarında uzun süre çeşitli çalışmalarda görev alıp, 2013-2014 yıllarında Atılım Üniversitesi’nde konsey başkan yardımcılığı ve konsey başkanlığı görevinde bulunmuştur. 2014 yılından beri serbest ticaret yapmaktadır. 

fatih-yesilbas

Erzincan İl Temsilcisi

 • FATİH YEŞİLBAŞ

  1986 yılında Erzincan’da doğdu. Erzincan Anadolu İmam Hatip Lisesinde tamamladıktan sonra 2010 yılında Erzincan üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliğinden mezun oldu. Aynı yıl Erzincan ili Çayırlı ilçesine öğretmen olarak atandı. 2012 yılından beri yönetici olarak farklı okullarda görev yapmaktadır. 2016-2018 yılları arasında Türkiye Gençlik Vakfı Üzümlü İlçe Temsilciliği yapmış olan Yeşilbaş, Türkiye Gençlik Vakfı Erzincan İl Temsilcisi olarak görev yapmaya devam etmektedir. Aynı zamanda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Okul Müdürü görevini yürütmektedir.

seyfullah-gulakar

Erzurum İl Temsilcisi

 • SEYFULLAH GÜLAKAR

  1983 yılında Erzurum’da doğdu. 2006 yılında Atatürk Üniversitesi Fizik Bölümünü bitirdi. Yine aynı yerde yüksek lisansını tamamladı.

  Taekwondo branşında milli sporcu olan Gülakar, kendi kurduğu spor kulübü ile süt çiftliğinin işletme müdürlüğünü yapmaktadır.

   

  Birçok STK da görev alan Gülakar, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Fatih-Sert-Eskişehir-min

Eskişehir İl Temsilcisi

 • FATİH SERT

  1990 yılında Eskişehir’de doğdu. Anadolu üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünü okudu. Birçok sivil toplum kuruluşunda görev aldı. İngilizce bilen Sert, evlidir.

mahmud-tekin

Gaziantep İl Temsilcisi

 • MAHMUD TEKİN

  1983 Gaziantep doğumlu olan Mahmud Tekin; Orta ve lise eğitimini Gaziantep Anadolu İmam Hatip’te tamamlamıştır. 2007 yılında Gaziantep Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Fizik Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Gaziantep Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Yüksek Lisans yapmış, aynı üniversitede Formasyon Eğitimi almıştır. Yenilenebilir Enerji üzerine Akademik çalışmaları ve uluslararası makaleleri olan Mahmud Tekin’in Enerji üzerine Doktora Eğitimi devam etmektedir. Mahmud Tekin, 2007 yılında lisans eğitimini bitirdikten sonra Özel Erdem Koleji’nde İdareci ve Öğretmenlik, Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nde Öğretim Görevliliği ve Şahinbey Belediyesi’nde Başkan Danışmanlığı görevlerinde bulunmuştur. Ağustos 2016 tarihinden beri Özel Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Eğitim Kompleksi Müdürü Kurucu Temsilcisi olarak görev yapmaktadır. Mahmud Tekin evli ve iki kız çocuğu babasıdır.

anil-kaya-1-min

Giresun İl Temsilcisi

 • MUHAMMED ANIL KAYA

  1987 yılında Giresun’da doğdu. 2004 yılında Giresun Lisesi’ni, 2010 senesinde Atatürk Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü tamamladı. 2017 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Kaya, 6 yıl savunma sanayisinde Kalite Kontrol Müdürü olarak görev yaptıktan sonra, iş hayatına Giresun Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak devam etmektedir. Savunma sanayisi ile ilgili araştırma ve çalışmaları bulanmaktadır.
  Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev almış olan Kaya, iyi düzeyde İngilizce bilmekte ve evlidir.

cankiri-min

Gümüşhane İl Temsilcisi

 • ALİ İHSAN DEMİR
mustafa-can

Hakkari İl Temsilcisi

 • MUSTAFA CAN

  1991 yılında Hakkari de dünyaya gelen Can, 2009 yılında Hakkari Anadolu İmam Hatip Lisesini bitirdi. Lisans eğitimini 2009 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi bölümünde tamamladı. Öğretmenlik hayatına 2013 yılında başlayan Can, öğretmenlik mesleğinin yanında çeşitli sivil toplum kuruluşlarında farklı görevler icra etmektedir.

sinan-koklu

Hatay İl Temsilcisi

 • SİNAN KÖKLÜ

  1982 yılında İskenderun’da doğmuştur. 2001 yılında İskenderun İmam Hatip Lisesi, 2003 Yılında Çukurova Üniversitesi Kozan MYO Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü, 2010’da Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni tamamladı.

  2004 yılında İstanbul’da özel sektörde vardiya müdürlüğü yaptı. 2005 yılından bu yana İskenderun Adalet Sarayı’nda görev yapmaktadır. Ortaokul döneminden beri birçok STK bünyesinde gençlik organizasyonları içeresinde yer almıştır.
  Evli ve 3 çocuk babasıdır.

recai

Iğdır İl Temsilcisi

 • RECAİ ŞAHİN

  1986 yılında doğan Şahin, Ordu Merkez İmam Hatip Lisesinde liseyi, Iğdır Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde 2015 yılında lisans eğitimini tamamladı. 2017 yılında da aynı yerde yüksek lisansını tamamlayan Şahin, şu an Iğdır-Tuzluca
  Kut’ül Amare Anadolu İmam Hatip Lisesinde okul müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

fatih-celik

Isparta İl Temsilcisi

 • M. FATİH ÇELİK
Emrullah Şanlan

İstanbul İl Temsilcisi

 • EMRULLAH ŞANLAN

  Sinop’da doğdu. 2012 yılında Sinop Fen Lisesi’ni, 2019 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladı. Eğitimine Sağlık Bilimleri Üniversitesi Halk Sağlığı doktora programında devam etmektedir. Lisans dönemi boyunca çeşitli sivil toplum kuruluşlarında ve 2015 yılı itibariyle vakfımızın Üniversite Koordinatörlüğü bünyesinde çeşitli görevlerde bulunmuş, 2018-2019 yılları arasında TÜGVA Üniversite Koordinatörü olarak görev almıştır. 2019 yılında yapılan İstanbul Genel Kurulu neticesinde İstanbul İl Temsilcisi seçilmiştir. İyi seviyede İngilizce, başlangıç düzeyinde Arapça bilen Şanlan, evlidir.

mesut-ondes

İzmir İl Temsilcisi

 • MESUT ÖNDEŞ

  1985 yılında İzmir’de doğan Öndeş, Anadolu Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde lisans eğitimini tamamladı. Hafızlık eğitimini başarıyla tamalayıp, birçok  STK’da görev almıştır. İyi derecede Arapça ve Osmalı Türkçesi bilen Öndeş, evli ve bir çocuk babasıdır.

furkan-seyithanoglu

K.Maraş İl Temsilcisi

 • FURKAN SEYİTHANOĞLU

  1989 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. 2008 yılında Kahramanmaraş Atatürk Anadolu Lisesi, 2015 yılında ise Kırıkkale Üniversitesi , İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Halen Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Sosyal Bilimler Anabilim Dalı Muhasebe ve Finansman bölümünde yüksek lisans programına tez aşamasında devam etmektedir.
  2015 yılından bu yana özel bir finans kuruluşunda görev yapmakta olan Seyithanoğlu, üniversite yıllarından itibaren çeşitli STK’larda aktif görev almıştır. 2015 yılından bu yana vakfımızın il temsilciliğinde çalışmalarına devam etmektedir.
  2018 yılı itibariyle de Kahramanmaraş İl Temsilciliği görevini yürütmekte olup, evlidir.

KARABUK

Karabük İl Temsilcisi

 • M. AKİF YAĞIMLI

  1987 yılında Adıyaman’ da doğdu. Selçuk Üniversitesi Muhasebe bölümünden 2010 yılında mezun oldu. Daha sonra Adıyaman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. Karabük Üniversitesi Adalet Bölümünde ve Lisansüstü Eğitim Enstitüsü ( Disiplinlerarası ) Etik Değerler bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. 2014 yılından itibaren Karabük Üniversitesinde görev yapmaktadır. Adıyaman’ da ve Karabük’ te birçok farklı STK’ da yönetici ve Eğitim Bir-Sen’ de başkan yardımcısı olarak görev yaptı. İyi düzeyde İngilizce bilen YAĞIMLI, evli ve bir çocuk babasıdır.

hasan-aktas

Karaman İl Temsilcisi

 • HASAN AKTAŞ

  17.10.1992 yılında Karaman’da doğdu. Karaman’a bağlı Ayrancı İlçesi’nde ilköğretimi, 2006 yılında Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni, 2012 yılında Anadolu Üniversitesi Önlisans İlahiyat Fakültesi’ni bitirdi. Karaman’da ve Mersin’de vekil İmam Hatip olarak görevler yaptı. 2018 yılında medya sektörüne adım atarak çevrimiçi eğitim ve yazılım üzerine medya şirketi kurdu. Karaman’da çeşitli STK’larda görev aldı. Evli ve bir çocuk babasıdır.

yusuf-can-polat-min

Kars İl Temsilcisi

 • YUSUF CANPOLAT

  1992 yılında Kars’ta doğdu. İlk ve orta öğretimini burada tamamlayıp, lisans eğitimini İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde 2015 yılında tamamladı. Kafkas Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde İslam Tarihi ve Sanatları alanında yüksek lisans eğitimi devam etmektedir. 2015 yılından bu yana öğretmen olarak görev yapmaktadır.

Kastomu Temsilcisi

Kastamonu İl Temsilcisi

 • SELİM ÖNEN

  1989 yılında Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde doğdu. 2007 yılında Adıyaman İmam Hatip Lisesini, 2011 de Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve spor Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 2012 yılında Kastamonu’nun Tosya İlçesine Öğretmen olarak atandı. Öğretmenliğin yanı sıra 3 yıllık idarecilik tecrübesi de bulunmaktadır. Spor kulüpleri ve Birçok Sivil Toplum kuruluşlarında görev yaptı. Evli ve bir çocuk babasıdır.

murat-tuna

Kayseri İl Temsilcisi

 • MURAT TUNA

  1988 yılında Kayseri’de doğdu. 2012 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. 2008 yılından beri özel sektörde yöneticilik yapmaktadır. Ayrıca çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev almıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

cagri-parlak

Kırıkkale İl Temsilcisi

 • ÇAĞRI PARLAK

  1990 yılında Kırıkkale’de doğdu.2007-2009 yılları arasında Bosna-Hersek’te dil eğitimi aldı.2015 yılında İstanbul YeniYüzyıl Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünde lisansını tamamladı. Ankara Ahmet Yesevi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. 2015 yılından beri kendi kurduğu inşaat şirketini yönetmektedir. Ayrıca çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev almıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

WhatsApp Image 2020-12-02 at 08.41.43

Kırklareli İl Temsilcisi

 • MEHMET DOĞACAN KAMİLOĞLU

  28. 05.1996 Tekirdağ Çorlu’da doğdu.10. Dönem Türkiye Öğrenci Meclisinde Tekirdağ İl Öğrenci Temsilcisi olarak görev aldı.Kırklareli Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun oldu.AK Parti Kırklareli İl Gençlik Kollarında yönetim Kurulu üyesi olarak görev aldı. Vakıfçılık faaliyetlerine Genç Ensar Kırklareli İl Temsilcisi olarak başladı.31 Mart Yerel seçimlerinde İl Genel Meclisi 3.Sıra Adayı oldu.

sergen

Kırşehir İl Temsilcisi

 • SERGEN ÖZDEMİR

  1993 yılında Kırşehir’de doğan Özdemir, lise öğrenimini Kırşehir’de tamamladı. 2012-2016 yılları arasında Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi’nde okudu. Bu süre zarfında çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev aldı. Şuan bir imam hatip lisesinde meslek dersleri öğretmenliği yapan Özdemir, halen yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir.

kilis

Kilis İl Temsilcisi

 • M. İZZEDDİN ÖZKELEŞ

  1991 yılında Kilis’te doğdu. 2009 yılında Kilis Mehmet Zelzele Fen Lisesinden mezun oldu. Lisans eğitimini tam burslu olarak kazandığı İstanbul Medipol Üniversitesi’nde tamamladı. 2015 yılından beri Kilis’te serbest eczacılık yapmaktadır. Ortaöğretim döneminden itibaren birçok sivil toplum kuruluşu bünyesinde ve üniversitede gençlik hareketlerinin içerisinde yer almıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

muhammet-hanefi-akbulut-tugva

Kocaeli İl Temsilcisi

 • M. HANEFİ AKBULUT

  1983 yılında İstanbul Kartal’da doğan Akbulut, 2001 yılında Kartal Lisesini bitirdi. 2003 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi kıymetli taş ve metal işlemeciliği bölümünü ve 2008 yılında Kocaeli Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünü tamamladı. Bir süre özel bir şirkette maden saha şefi olarak çalıştı. 2009 yılından beri Dilovası Belediyesinde Jeoloji Mühendisi olarak çalışmaktadır. Uzun süre siyasi ve sivil toplum kuruluşlarında çeşitli görevlerde bulunan Akbulut, evli ve 2 erkek çocuk babasıdır.

veli-vural

Konya İl Temsilcisi

 • VELİ VURAL

  1986 yılında Konya’nın Selçuklu ilçesinde Vural ailesinin ortanca çocuğu olarak dünyaya geldi. İlköğretimi Orgeneral Bedrettin Demirel ilköğretim okulunda, Lise’yi Meram Ticaret Meslek Lisesinde tamamladı. 2004 yılında İttifak Holding’de stajyer olarak iş hayatına başlayan Vural, grup bünyesindeki şirketlerde finans ve muhasebe alanlarında çeşitli görevler üstlendi. Çalışma hayatı devam ederken, bir taraftan da eğitim hayatını sürdüren Vural, 2011 yılında Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu İşletme Yönetimi Bölümü ve 2012 yılında Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümünü bitirdi. 2017 yılında da Selçuk Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi Yüksek Lisansını tamamladı. Askerlik dönüşünde ticarete atılan Vural, 2013 yılında Eğitim Sektörüne giriş yaptı ve Özel Minik Adımlar Anaokulunu kurdu. Kurucusu olduğu kurumda halen yöneticilik yapmaktadır. 2018 yılında Tügva Çalışan Gençlik Koordinatörlüğüne, 2019 yılında da TÜGVA Konya İl Temsilciliğine getirildi. Evli ve bir kız çocuk babasıdır.

orhan-yener-kaytanci

Kütayha İl Temsilcisi

 • ORHAN YENER KAYTANCI

  1984 yılında Kütahya’da doğan Kaytancı, liseyi Kütahya’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi’nde ilahiyat okuyan Kaytancı, şu an aynı üniversitede uluslararası ilişkiler bölümü son sınıfta eğitimine devam etmektedir. Daha önce çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev alarak, aktif gönüllü olmuştur. 2008-2011 yıllarında Diyanet İşleri Başkanlığı’nda görev yapmış olup, şu an Kütahya İslami İlimler Fakültesinde görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

mesut-demir

Malatya İl Temsilcisi

 • MESUT DEMİR

  1990 yılında Malatya’da doğan DEMİR, 2007 yılında Fatih Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Sonrasında Uludağ Üniversitesi Gıda Teknolojisi ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Sivil Toplum Kuruluşlarındaki çeşitli görevler aldı. Kamuda görevini yürütmekte olan Demir,evli ve 2 çocuk babasıdır.

ibrahim-celik

Manisa İl Temsilcisi

 • İBRAHİM ÇELİK

  1987 yılında Manisa’da doğdu. 2005 yılında Manisa Anadolu İmam Hatip Lisesini bitirdi. 2012 yılında Kocaeli Üniversitesi İşletme bölümünü ve 2015 yılında da Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde lisans eğitimlerini tamamladı. 2010 yılından beri sivil toplum kuruluşlarında aktif çalışmalar yapan Çelik, 2016 yılından itibaren TÜGVA Manisa’da yönetim kurulunda çeşitli görevlerde bulundu.
  Manisa’da aile şirketinde ticari işlerini yürüten Çelik, evli ve bir kız babasıdır.

muhyettin-ertas

Mardin İl Temsilcisi

 • MUHYETTİN ERTAŞ

  1985 yılı Mardin Kızıltepe doğumlu olan Muhyettin Ertaş, ilkokulu Mardin’de, ortaokulu Gaziantep ve Ankara illerinde, liseyi ise Ankara’da tamamlamıştır. Doğu Akdeniz Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünden 2009 yılında mezun olmuştur. Ertaş, 2010 yılında Valilik SODES Proje Biriminde çalışmaya başlamış, 2012 yılından itibaren de Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunda çalışmaktadır. TÜGVA Mardin’in kuruluşundan itibaren TÜGVA ailesi içinde yer almaktadır. Daha önce İl Medya ve İletişim Koordinatörlüğü ile Teşkilat Koordinatörlüğü görevlerinde bulunmuştur. Kürtçe ve İngilizce bilmekte olup, evli ve 1 çocuk babasıdır.

salih-arslan

Mersin İl Temsilcisi

 • SALİH ARSLAN

  1987 yılı Ağrı doğumlu olan Salih ARSLAN ilk, orta ve lise öğrenimini Mersin ilinde, lisans eğitimini ise Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Biyoloji Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünlerinde tamamladı. Yüksek lisans eğitimini ise Mersin Üniversitesi Nanoteknoloji ve İleri Malzemeler Programında yapmıştır. 2010 yılından bu yana özel sektörde Muhasebe/Finans dallarında çalışmış, daha sonra ise müdür yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. Arslan, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında il yöneticiliği ve teşkilat başkanlığı görevlerini yürütmüş, TÜGVA Ailesinde ise İl Teşkilat Koordinatörlüğü ve Proje Sorumluluğu görevlerini yerine getirmiştir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

mugla

Muğla İl Temsilcisi

 • İBRAHİM ERTAŞ

  1985 yılında Adıyaman Besni İlçesi’nde doğdu. 2003 yılında Besni Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesi’ni, 2010 yılında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde Kamu Yönetimi bölümünde öğrenimini tamamladı.

  Uzun yıllar özel sektörde uzman öğreticilik ve danışmanlık yapan Ertaş, aynı zamanda çocukluk yıllarından beri birçok sivil toplum kuruluşunda aktif olarak çeşitli görevlerde bulundu. Ertaş yerel bir dergide sorumlu yazı işleri müdürlüğü yapmıştır. İyi seviyede İngilizce, orta düzeyde Almanca bilen Ertaş, evli ve bir kız çocuk babasıdır.

oguz-acikyuz

Muş İl Temsilcisi

 • OĞUZ AKYÜZ

  1991 yılında Muş Merkezde doğan Akyüz, Liseyi Muş Rekabet Kurumu Lisesinde tamamlamıştır. 2010-2014 yılları arasında Artvin Çoruh Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. 2014-2017 yılları arasında Artvin Belediyesinde yurt müdürü olarak çalıştı. Ahmet Yesevi Üniversitesi Türkçenin Yabancı Dil Olarak Öğretilmesi Alanında Yüksek Lisans yapmaktadır. Sivil toplum kuruluşlarında merkez karar organlarında görev yapmıştır.

oguzhan-alkan

Nevşehir İl Temsilcisi

 • OĞUZHAN ALKAN

  1986 yılında Nevşehir’de doğdu. 2010 yılında yurt dışında pilotluk eğitimini tamamlayan Alkan, özel sektörde pilot ve kalite müdürü olarak görev aldı. Daha önce farklı sivil toplum kuruluşlarında da görev alan Alkan, halen pilotluk mesleğini sürdürmektedir.

burak-yasar-min

Niğde İl Temsilcisi

 • BURAK YAŞAR

  1992 yılında Niğde’de dünyaya gelen Yaşar, 2010 yılında Niğde Anadolu Öğretmen Lisesi’nden mezun oldu. Ömer Halisdemir Üniversitesi İnşaat Mühendisliği son sınıf öğrencisidir. 2013 yılında Anadolu Üniversitesi Adalet bölümünü bitiren Yaşar, sivil toplum kuruluşlarında gönüllü çalışmalar yaptı.

Ahmet-Güler-Ordu-min

Ordu İl Temsilcisi

 • AHMET GÜLER

  1989 yılında Adıyaman’da doğdu. Ön lisans eğitimini Çukurova Üniversitesi Bankacılık bölümünde 2008 yılında tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde eğitimine devam etmektedir. 2008 yılından beri Ordu’da ticaretle uğraşıyor. Lise döneminden itibaren birçok STK bünyesinde gençlik hareketlerinin içinde yer almıştır.

Talha-Akif-Gürbüz-Osmaniye-min

Osmaniye İl Temsilcisi

 • TALHA AKİF GÜRBÜZ

  1988 yılında Osmaniye’de doğdu. 2006 yılında Osmaniye Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Çukurova Üniversitesi İngilizce İşletme bölümü lisans eğitimini yarıda bırakarak Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne geçiş yaptı. Sivil toplum kuruluşlarında görev aldı.

  Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tarih bölümü son sınıf öğrencisi olup, Osmaniye’de serbest avukat olarak çalışmaktadır.

  Akdeniz Gazetesi’nde köşeyazarlığı yapmakta ve Radyo Renk’te Muhabbethane isimli radyo programı hazırlayıp sunmaktadır.

  Çeşitli projelerde yer alan Gürbüz , iyi derecede İngilizce bilmektedir.

ubeydullah-kayhan

Rize İl Temsilcisi

 • N. UBEYDULLAH KAYHAN

  1994 yılında Rize’de doğdu. 2012 yılında Rize Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni bitirdi. 2014 yılından beri Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve AÖF Uluslararası İlişkiler bölümünde lisans eğitimine devam etmektedir.

  2017 yılından itibaren kurucusu olduğu özel bir şirkette yöneticilik yapmaktadır. 2016 yılından bu yana vakfımızın il temsilciliğinde çalışmalarına devam etmektedir.

  2018 yılı itibariyle de Rize İl Temsilciliği görevini yürütmekte olup, evlidir.

selim-deveci

Sakarya İl Temsilcisi

 • MURAT SELİM DEVECİ

  1992 yılında Kayseri’de doğdu. 2011 yılında Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde başladığı lisans eğitimini, 2015 yılında Uluslararası İlişkiler bölümünde Çift Anadal yaparak tamamladı. Siyaset Bilimi ve Sosyal Teoriler alanlarındaki eğitim faaliyetlerine devam etmektedir. Lise döneminden itibaren birçok gençlik faaliyetlerinin içinde olan Deveci, çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında da idareci olarak görev yapmıştır.

mustafa-demir

Samsun İl Temsilcisi

 • MUSTAFA DEMİR

  1991 yılında Kayseri’de doğdu. İnönü Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi SYO’da lisans eğitimi aldı. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde görev yapmakta olan DEMİR birçok STK’da aktif görev aldı. Evli ve bir çocuk babasıdır.

abdullah-tetik

Siirt İl Temsilcisi

 • ABDULLAH TETİK

  1996 Siirt doğumlu olan TETİK; orta ve lise eğitimini Siirt Lisesin’de tamamlamıştır. 2017 yılında Siirt Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. 2018 yılında Siirt Üniversitesinde Eğitim Yönetimi,Teftişi,Planlaması ve Ekonomisi Yüksek Lisans eğitimine devam edip Siirt Kurtalan ilçesinde öğretmen olarak görevini sürdürmektedir.

yusuf-cakir

Sinop İl Temsilcisi

 • YUSUF ÇAKIR

  1987 yılında Samsun’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Samsun’da tamamladı. Ardından Ondokuz Mayıs Üniversitesi Matematik Bölümünden mezun oldu. Sinop Üniversitesinde Yüksek lisans eğitimini tamamladı. Şuan aynı üniversitede Matematik alanında doktora eğitimini sürdürüyor ve  araştırma görevlisi olarak görev yapıyor.
  Akademik çalışmalarının yanı sıra bir çok sivil toplum kuruluşunda aktif görevler üstlendi. İyi derecede İngilizce bilen Çakır, evli ve bir çocuk babasıdır.

Erhak-Çınar-Sivas-min

Sivas İl Temsilcisi

 • ERHAK ÇINAR

  1983 yılında Sivas’ta doğdu. Lise öğrenimini Sivas’ta tamamladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim İktisat Fakültesi’nden mezun oldu. Eğitimi süresince organizasyon, prodüksiyon, bilgisayar sistemleri ve cafe restaurant sektörlerinde çalıştı. Aktif olarak çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev aldı. 2009-2015 yılları arasında Sivas’ta özel bir şirkette yöneticilik işlerinin yanı sıra muhasebe, ihale ve mevzuat danışmanlığı görevlerini sürdürdü. 2014 tarihinde SMMM’de staj başlatma imtihanını kazandı. Stajı halen devam etmektedir. Şu anda aile şirketi olan büroda serbest muhasebe, mali müşavirlik, bağımsız denetçilik ve adli bilirkişilik işlerini yürütmektedir.
  Evli olan Çınar, iki çocuk babasıdır.

omer-yesilkaya

Şanlıurfa İl Temsilcisi

 • ÖMER YEŞİLKAYA

  1986 yılında Şanlıurfa’da doğdu. İlk orta Ve lise eğitimini Şanlıurfa’da, Lisans eğitimini Yakındoğu Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. 2012 yılından itibaren kendisine ait hukuk bürosunda serbest avukatlık yapmaktadır. İHH, AGD, ESKAD kuruluşlarında çeşitli görevler yapmış olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

Fırat-Som-Şırnak-min

Şırnak İl Temsilcisi

 • FIRAT SOM

  1984 yılında Şırnak’ta doğdu. 2003 yılında Şırnak Anadolu Lisesini, 2016 yılında ise Şırnak Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümünü birincilikle tamamladı. 2004 yılında Dicle Beton Sanayi AŞ.’de pazarlama ve satış sorumlusu oldu. 2005-2007 yılları arasında Dicle Beton AŞ.’de  genel müdürlük yaptı. 2012 yılı ve sonrasında Som AŞ.  Yönetim Kurulu Başkanı ve Doğuşsan Petrol LTD. ŞTİ.’de yönetici olarak görevini sürdürmektedir.  Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev alan Fırat Som, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev almıştır. 2017 yılından beri il temsilcimiz olan Som, evli ve bir çocuk babasıdır.

sabri-abdurrahman-aytan

Tekirdağ İl Temsilcisi

 • ABDURRAHMAN AYTAN

  1995 yılında Tekirdağ’da doğdu. 2015 yılında Tekirdağ Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden mezun oldu. 2015 yılında Namık Kemal Üniversitesi İlahiyat Fakültesini kazandı. Aynı zamanda lise yıllarından beri çeşitli sivil toplum kuruluşlarında faaliyet sürdürdü.

arif-hakkoz

Tokat İl Temsilcisi

 • ARİF HAKKOZ

  1986 yılında Tokat’ın Turhal ilçesinde doğan Hakkoz, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar Ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi/Öğretmenliği bölümünden 2009 yılında mezun oldu. Okul müdür vekilliği ve müdür yardımcılığı görevleri yapmıştır. Çeşitli dernek ve STK ların  yönetiminde bulunmaktadır. Robotik kodlama alanında yeterliliği ve ilgisi bulunmaktadır.Şu anda Bilişim Teknolojileri ve yazılım dersi öğretmeni olarak görev yapmaktadır.Evli ve bir çocuk babasıdır.

WhatsApp Image 2020-12-01 at 02.05.40

Trabzon İl Temsilcisi

 • HAKAN ÖZGEREN

  Hakan ÖZGÖREN 1991 yılında Sürmene’de doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Sürmene’de tamamladı. 2013 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulundan mezun oldu. 2020 yılında Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İşletme bölümünden mezun oldu.

  Birçok sivil toplum kuruluşunda, siyasi parti gençlik kollarında ve gönüllü teşekküllerde gençlik hizmetleri çalışmalarında yer almış olan Özgören, şu anda Ticaret yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Tunceli

Tunceli İl Temsilcisi

 • MEHMET ERBAY

  1983 Yılı Elazığ doğduu. İlkokulu Elazığ Çatalçeşme Mahallesinde orta ve lise tahsilini Elazığ İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 2001 yılında Diyanet İşleri Başkanlığı taşra teşkilatında Tunceli İli Çemişgezek İlçesi Örenceler köyü Savuk mezrasında İmam Hatibi olarak göreve başladı. On bir yıl İmam Hatip olarak yaptıktan sonra 2013 yılında Tunceli İl Müftülüğü emrine atandı. İl Müftülüğünde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak görev yaptı. Daha sonra KYK Genel Müdürlüğü Tunceli Munzur Yurduna Yurt Müdürü olarak atandı halen bu kadroda görev yapmakta. Ayrıca çeşitli sivil toplum kuruluşlarında İl Temsilciliği görevlerini yürüttü. Halen TÜGVA İl Temsilciliği görevini yürütmekte olup evli ve üç çocok babasıdır.

IMG_20200928_104853

Uşak İl Temsilcisi

 • SÜHEYL YASİN ASLAN

  1989 yılında Uşak’ta doğdu. Lise eğitimini Uşak İzzettin Çalışlar Lisesinde tamamladı. Uşak Üniversitesi Yerel Yönetimler ve akabinde Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdi. Lise yıllarından beri çeşitli sivil toplum kuruluşlarında topluluklarında ve gönüllü teşekküllerde gençlik hizmetleri çalışmalarında yer almış olan Aslan; liderlik ve kişisel gelişim eğitimleri aldı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

mehmet-isa-deniz

Van İl Temsilcisi

 • MEHMET İSA DENİZ

  1984 yılında Van’da doğdu. Orta Öğretimini Van İmam Hatip Lisesinde Tamamladıktan sonra Lise öğrenimini Van Atatürk Lisesinde tamamladı. 2004 Yılında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde İşletme Fakültesine başladığı öğrenimini 2008 yılında tamamladı. Orta düzeyde İngilizce bilen Deniz, evli ve bir çocuk babasıdır. Kendine ait inşaat yapı market ve taahhüt işleri yapmaktadır. Çocukluğundan beri STK ve kuruluşlarda yöneticilikler yapmıştır.

Muhammed-Özyılmaz-Yalova-min

Yalova İl Temsilcisi

 • M. EDİB ÖZYILMAZ

  Muhammed Edib Özyılmaz; 1991 yılında Ankara’da doğdu. 1992 yılında Yalova’ya yerleşen Ailenin ilk çocuğu olup, ilk orta ve lise öğrenimini Yalova’da tamamladı.
  2010-2012 yıllarında Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü Okuyan Özyılmaz üniversite eğitimi boyunca çeşitli faaliyetler olarak; Kampüs Başkanlığı ve Üniversite Topluluğu Başkanlığı görevini 2 yıl başarıyla sürdürmüştür. Eğitim hayatına 2014 Yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi son sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir. Eğitim hayatının yanında Seracılık, Peyzaj, Süs Bitkileri Yetiştiriciliği, Esnaflık, E-Ticaret gibi ticari faaliyetlerini de devam ettirmektedir.
  2015 yılı Ekim ayı ile birlikte Subaşı Belediyesi’nde Basın ve Halkla İlişkiler biriminde görev yapmaktadır. Özyılmaz, YASMED Yalova Sosyal Medya Derneği kurucusudur. 4 yıl aktif siyaset içerisinde yer almış, birçok sivil toplum kuruluşunda gençlik hizmeti çalışmalarında yer almıştır.

omer-yagmur

Yozgat İl Temsilcisi

 • ÖMER YAĞMUR

  1984 yılında Kırşehir’de doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Kırşehir’de tamamladıktan sonra Afyon Kocatepe Üniversitesi Türkçe öğretmenliği bölümünü 2006 yılında tamamladı. Bursa ve Samsun illerinde görev yaptıktan sonra 2011 yılında Yozgat’ta göreve başladı. Yozgat’ta bir çok STK’ da vazife aldı. Yozgat Genç Memur Sen İl Temsilciliği, İnfak Derneği Kurucu Üyeliği ve Başkanlığı ve Eğitim Bir-Sen Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. İyi düzeyde İngilizce ve orta düzeyde Arapça bilen Yağmur, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Murat-Yılmaz-Zonguldak-min

Zonguldak İl Temsilcisi

 • MURAT YILMAZ

  1985 yılında Taşköprü’ de doğdu. 2004 yılında Üsküdar Çağrıbey Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünde lisans ve Bülent Ecevit Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde yüksek lisans öğrenimi ile eğitim hayatına devam etmektedir.

  Belirli bir süre özel sektörde mesleği üzerine çalışmalar yaptıktan sonra halen Zonguldak Valiliğinde Çevre Mühendisi olarak görev yapmaktadır.

  Farklı vakıf ve derneklerde gönüllü üyelikleri olan Yılmaz, İngilizce bilmektedir. Yılmaz evlidir.

İlçe Temsilcilikleri

 
 • KOZAN Mustafa GÜMÜŞ
 • BESNİ Mahmut DEMİR
  ÇELİKHAN Abdussamet ACAR
  GERGER Mustafa ERGÜN
  GÖLBAŞI Yakup DENİZ
  KAHTA Mehmet ÖZTÜRK
  SAMSAT Şenol KUŞTEPE
  SİNCİK İbrahim YOLCU
  TUT Abdulmecit TURAL
 • İlçe DİYADİN
  Mehmet GÜN
  İlçe ELEŞKİRT
  Mehmet Akif TENEKECİ
  İlçe TAŞLIÇAY
  Emrullah KAYA
 • İlçe MERKEZ
  Abdullah PÜREN
  İlçe ESKİL
  Veli BATUR
 • MERZİFON Polat KANIK
  SULUOVA Tekin ALPASLAN
  TAŞOVA Sefa ŞİMŞEK
 • ALTINDAĞ Selman AÇIKGÖZ
  ÇANKAYA Eren PAŞA
  ETİMESGUT Adem GÜRBÜZ
  KEÇİÖREN Yusuf İslam AK
  SİNCAN Kemal BAŞ
  AKYURT Mustafa SANDIKLI
  BEYPAZARI Muhammet ÇELİKÖRS
  ÇUBUK Yusuf KILIÇ
  EVREN Ersin ÖZTOPALOĞLU
  GÖLBAŞI Tolga YILDIZ
  KIZILCAHAMAM Abdullah ŞENLİ
  NALLIHAN Gökhan ARICI
  POLATLI Şükrü ÇELİK
  PURSAKLAR Erkan DOĞAN
 • ARHAVİ Fatih POYRAZ
  BORÇKA Muhammed GEZER
  MURGUL Şenol YENİÇERİ
  YUSUFELİ Taner ATICI
 • EFELER Kazım YALÇIN
  SÖKE Abdullah UÇAN
  DİDİM Adem ENGİL
 • ALTIEYLÜL Kerem OSMANOĞLU
  KARESİ Veysel GÖKMEN
  BANDIRMA Semih ÇELEBİ
  EDREMİT İlyas DEMİR
  GÖNEN Fatih ARABACI
  SINDIRGI Semih ÇELEBİ
 • BEŞİRİ Çetin UYSAL
  GERCÜŞ Mehmet ONUTÇU
  HASANKEYF Abdurrahman DURSUN
  KOZLUK Ünal BOZAN
 • ADAKLI Bilal ÇALIM
  YAYLADERE Burak ULUTÜRK
 • BİTLİS Burak GÜLMEZ
  ADİLCEVAZ Buğra OKUYUCU
  GÜROYMAK Okan BOZ
  HİZAN Şehir EKİNCİ
 • GEREDE Murat BALCIOĞLU
  MENGEN Adem BATTAL
  YENİÇAĞA Said Fuat YALÇIN
 • BUCAK İsmail Furkan ÖKTE
 • NİLÜFER Seyfi AYDIN
  OSMANGAZİ Alican GÖÇ
  YILDIRIM Bünyamin ÖZÇETİN
  GEMLİK Sinan SEVİNÇ
  GÜRSU Kenan AKIN
  İNEGÖL Mustafa Sabri YILDIRIM
  İZNİK Yakup YAKUT
  KARACABEY Hakan KILIÇ
  KESTEL Fatih SAKA
  M.KEMALPAŞA İbrahim ÇETİN
  ORHANELİ Kemalettin ÖZCAN
  YENİŞEHİR Mücahit BOSTAN
 • ÇERKEŞ Hüseyin EŞ
  ILGAZ Fatih KARDER
  KIZILIRMAK Hakan ÖZLER
  KURŞUNLU Servet Salih KURUMLU
  ŞABANÖZÜ Hasan Buğra KILAVUZ
  YAPRAKLI Ali BAYRAM
 • ALACA Aytekin YUNDAM
  İSKİLİP Mehmet Akif DİKİCİ
  OSMANCIK Arif Emre GÖKEL
  SUNGURLU Hıdır BALA
 • ACIPAYAM Abdülkadir YALÇIN
  BULDAN Mehmet Mansur GÜNGÖR
  ÇİVRİL Mücahid BORAN
  TAVAS Yunus NEMUTLU
 • EĞİL Mehmet Zeki EFE
  ERGANİ Cihan SELÇUK
  HANİ Yusuf KOŞAL
  HAZRO Latif EZME
  KOCAKÖY Mehmet Ali KAMÇI
  SİLVAN Ebubekir GENEL
  KAYAPINAR Ali ÇİÇEK
  SUR Mehmet Şafi ÖZTÜRK
  YENİŞEHİR Mahsun AY
 • CUMAYERİ Emrah YAĞMUR
  ÇİLİMLİ Muhammet KAPLAN
  GÖLYAKA Osman MANDIRALI
  YIĞILCA Muzaffer DOĞANCI
  GÜMÜŞOVA Regaip ŞANLI
  KAYNAŞLI Muhammet TÜRKER
 • UZUNKÖPRÜ Hamit ÖZMEN
 • AĞIN Veysi NAZLI
  ALACAKAYA Bayram ALP
  ARICAK Murat YILDIZ
  BASKİL Ali İrfan BÜTÜN
  KARAKOÇAN Şükrü ARSLAN
  KEBAN Pirhasan BAYIR
  KOVANCILAR Nurullah YÜKSEL
  MADEN Raif ÇELİK
  PALU Hüseyin GÜL
  SİVRİCE İbrahim AYDOĞAN
 • ÇAYIRLI Ahmet YILDIRIM
  KEMAH Ali İLHAK
  KEMALİYE İsmail BAYIR
  REFAHİYE Nurettin KESLER
  ÜZÜMLÜ Fatih YEŞİLBAŞ
 • OLUR Fatih KAYA
  YAKUTİYE Dinçer YAVUZ
 • BEYLİKOVA Muhammed AKAR
  İNÖNÜ Mehmet BOZKURT
  MİHALIÇÇIK Abdullah Asım AYKAR
  SEYİTGAZİ Arif YILMAZ
  TEPEBAŞI Mehmet ÖZSEVİLGEN
 • ŞAHİNBEY Şamil KOÇ
  NİZİP Göksel BOZKURT
  OĞUZELİ Mehmet Ali TOKSÖZ
 • BULANCAK Ubeydullah GÖKTEKİN
 • ŞEMDİNLİ Haşim KARADENİZ
 • ANTAKYA Ömer BİLGİN
  KIRIKHAN Ahmet KAYA
 • SENİRKENT Kadir ARLI
  YALVAÇ Yasir YILMAZ
 • ADALAR Hüseyin YAVUZ
  BAKIRKÖY Tekin GÜLLE
  BAYRAMPAŞA Demircan GÜNER
  BEŞİKTAŞ Ali Sertaç GÜÇ
  BEYKOZ Ekrem TUNCER
  BEYOĞLU Yunus Ramis KARAOĞLU
  EYÜP Osman CİN
  FATİH İsmail AKHAN
  GAZİOSMANPAŞA Burak AYDIN
  KADIKÖY Zakir ŞAHİN
  KAĞITHANE Fatih YAZICI
  KARTAL Mustafa KIRAÇ
  KÜÇÜKÇEKMECE Eyüp ASTÜRK
  PENDİK Fatih AYDIN
  SARIYER İlyas TANRIVERDİ
  ŞİŞLİ Yasin AS
  ÜMRANİYE Mustafa GÖKÇE
  ÜSKÜDAR Mustafa Bilal ERMİŞ
  ZEYTİNBURNU Buğra AYAN
  BÜYÜKÇEKMECE Selman DEMİREL
  ÇATALCA Oktay ALBAYRAK
  SİLİVRİ Abdullah Salim ÇAVDAR
  ŞİLE Zafer YILMAZ
  AVCILAR Hamza SOLTAN
  BAĞCILAR Fatih BAYRAKTAR
  GÜNGÖREN Abdullah YILMAZ
  BAHÇELİEVLER Bekir Berat Yalın EKER
  MALTEPE Fatih BAŞKAN
  SULTANBEYLİ Servet SARI
  TUZLA Ali DURANOĞLU
  ESENLER Abdullah DEMİRAYAK
  ARNAVUTKÖY İbrahim ERDOĞAN
  ATAŞEHİR Lütfi YAVUZ
  BAŞAKŞEHİR Selman ÇELİK
  BEYLİKDÜZÜ Talha DOLU
  ÇEKMEKÖY Mücahit KILIÇ
  ESENYURT Özmen AKBABA
  SANCAKTEPE Selçuk ÇELİK
  SULTANGAZİ Yunus KARA
 • BORNOVA Abdullah EROĞLU
  ALİAĞA Muhammed DOĞAN
  BALÇOVA Burak ŞAHİN
  BAYRAKLI Emre DEMİR
  KARABAĞLAR Tolga YAYLA
 • ONİKİŞUBAT Bestami GÜL
  DULKADİROĞLU Hasan ACABOĞA
  AFŞİN İsrafil MERCİMEK
  ANDIRIN Ahmet Sinan GÖKŞEN
  ÇAĞLAYANCERİT İsmail CELFİN
  NURHAK Mustafa BAYRAKTAR
  PAZARCIK Nurullah CAN
 • KAĞIZMAN Fermani DURMAZ
 • CİDE Orhan ÇAĞDAŞ
  DADAY Hilmi OĞUZ
  DEVREKANİ Mesut TEMEL
  HANÖNÜ Muhammet Emin ARSLAN
  İNEBOLU Hasan Ferhat KÜPOĞLU
  SEYDİLER Mehmet KEMAH
  TAŞKÖPRÜ Zekeriya BAYIR
  TOSYA Selim ÖNEN
 • AKKIŞLA Emrah DURAK
  DEVELİ İsmail KOCABAŞ
  HACILAR Mehmet Emin PALAZ
  İNCESU Hüseyin BAYDEMİR
  PINARBAŞI Mehmet ERDOĞAN
  SARIOĞLAN Ali Ramazan BURAK
  TALAS Çağrı DAŞAN
  YAHYALI Bilal GÜRBÜZ
 • VİZE Muzaffer YILMAZ
 • MUCUR Oğuzhan GÜMÜŞ
 • GEBZE Halil İbrahim DEDE
  GÖLCÜK Samet GENÇ
  KANDIRA Ümmet VEYİSOĞLU
  KARAMÜRSEL İlyas YENTÜR
  KÖRFEZ Muhammet Can ÖNAL
  DERİNCE Selman ÇAKIROĞLU
  BAŞİSKELE İlyas TÜRKÖZ
  DARICA Kemal AKA
  İZMİT Ömer Burak BARIŞ
  KARTEPE İsmail YAŞAR
 • AKŞEHİR Abdullah KOÇ
  BEYŞEHİR Osman ÖZCAN
  DOĞANHİSAR Ahmet KIZAR
  EREĞLİ Murat TATLISU
  HADİM Mehmet DEMİR
  ILGIN Muhammed Fatih TAŞ
  KADINHANI Sezai ELHAN
  SARAYÖNÜ Mehmet GERGİN
  SEYDİŞEHİR Abdulmuttalip DEMİREL
 • DOĞANŞEHİR Alper ERDOĞAN
  KULUNCAK Ersin BOYRAZ
  YEŞİLYURT Hüseyin TOKSÖZ
 • AKHİSAR Bilal YELKOVAN
  GÖRDES Enes DEMİR
  YUNUS EMRE Yasin ÖZALP
 • DARGEÇİT Yunus KILIÇ
  MİDYAT Zeki ÇİÇEK
  NUSAYBİN Mehmet Emin AYDIN
  ÖMERLİ Abdulkadir KURTAY
  SAVUR Ahmet AYGÜN
  YEŞİLLİ Mehmet BARMAN
 • MİLAS Ramiz ÜGEY
  YATAĞAN Mehmet Ali KAVGACI
 • BULANIK Erkan İNDİÇ
  MALAZGİRT Reis YILMAZ
 • DERİNKUYU Fikret SARI
  KOZAKLI İlbay METİN
 • ALTUNHİSAR Yunus SAĞLAM
  BOR Burhan BİÇER
  ÇİFTLİK Muhammed ÜNSAL
  ULUKIŞLA Hakan ÖZDEMİR
 • ALTINORDU Mehmet UÇAR
  AYBASTI Bünyamin GÜLAÇ
  ÇAMAŞ Sezai EKİZ
  ÇAYBAŞI Rızvan ÇALIK
  FATSA Sadettin ÇAKMAK
  GÖLKÖY Okan KESKİN
  İKİZCE Vedat MACİT
  KABATAŞ Hakan TECİM
  KUMRU Sadık HOCAOĞLU
  ÜNYE Safa Burak HATİPOĞLU
 • KADİRLİ Hamza DOĞAN
 • ARDEŞEN Rıfat ŞAMLIOĞLU
  DEREPAZARI Ali BÜYÜK
  GÜNEYSU İlhan PEÇE
  İKİZDERE Ali DEMİRCİ
  KALKANDERE Miraç TORLAK
  PAZAR Hasan AYRILMIŞ
 • AKYAZI Atahan Ahmet TEKİR
  FERİZLİ Abdurrahman KAŞKAŞ
  HENDEK Hakan ÖZTÜRK
  KARASU Alper DOĞAN
  SÖĞÜTLÜ Kadir Gökhan KARACA
  SERDİVAN Cemal AKYÜZ
 • ASARCIK Vahdet BAYIR
  BAFRA Yunus GÜN
  SALIPAZARI Mücahit AKGÜL
  VEZİRKÖPRÜ Nuri ÖZASMA
  ATAKUM Arda DURAN
  CANİK Ersin CANİKLİ
  İLKADIM Halil İbrahim AZAL
 • ERUH İbrahim Halil ÇİFTÇİ
  KURTALAN Engin KARAATAY
  PERVARİ Sedat ÖZCAN
 • DURAĞAN Ebubekir YEŞİLOĞLU
  GERZE İsmail KARAMAN
 • GEMEREK Alaaddin BAKAR
  SUŞEHRİ Adem ŞAHİN
  ŞARKIŞLA Samet ŞAHİN
 • BİRECİK Mehmet FİNCAN
  EYYÜBİYE Seyyid İsmail ÖZBEK
  CEYLANPINAR Ali Tuncay ASRAĞ
  HALFETİ Barış DEMİR
  KARAKÖPRÜ Selahattin HAŞLAK
  HİLVAN Selahaddin Eyyüb TOPRAK
  SİVEREK Mahmut BAHÇIVAN
  SURUÇ İbrahim GÜNEŞ
  VİRANŞEHİR Erol DİREK
 • CİZRE Osman AYHANOĞLU
  İDİL Mehmet Selim TEPE
 • ERGENE Recep ÇAKAR
  ÇORLU Burak KARCI
  HAYRABOLU Mustafa ELİBOL
  MALKARA Yasin USTA
  KAPAKLI Mehmet SOYASLAN
  M.EREĞLİSİ Ahsen YALÇIN
  MURATLI Mustafa Reşit Paşa GENÇ
  ŞARKÖY Burak AYDOĞAN
 • ARTOVA Burak Mücahit SEVER
  ERBAA Talha TÜTÜNCÜ
  REŞADİYE Yasin GÜRPINAR
  TURHAL Ahmet KÖKSAL
  ZİLE İsa DEMİR
 • AKÇAABAT Salih TARAKÇI
  ARALIK Mehmet SARI
  ARSİN Sedat ÖZBAKIR
  BEŞİKDÜZÜ Esved KARA
  ÇAYKARA Berat TOSUN
  DÜZKÖY Nuri ZAFER
  HAYRAT Özgür FETTAHOĞLU
  KÖPRÜBAŞI Ahmet VELİOĞLU
  MAÇKA Aydoğan EYÜP
  OF İlyas BAYRAKTAR
  SÜRMENE Selim BEYKOZ
  ŞALPAZARI Mehmet MUHCU
  ORTAHİSAR Hasan KARAGÜZEL
  YOMRA Haris Emre AKTÜRK
 • PERTEK Yunus NOZOĞLU
 • EŞME Nuğman FURTANA
 • BAHÇESARAY Nebi TOSUN
  ÇALDIRAN Erol TAŞ
  EDREMİT Doğan NURSES
  MURADİYE Çağlar KAYAKESER
  TUŞBA Muhammed Sıddık SAYÇİÇEK
 • ÇİFTLİKKÖY Bilal NASER
 • BOĞAZLIYAN Arif KÖSE
  SARIKAYA Nevzat GÜN
  SORGUN Taha ŞENER
  YERKÖY Hacı DERELİ
 • DEVREK Bekir KAYA
  EREĞLİ Abdulsamet DURAN
  GÖKÇEBEY Erdi KAZLI