İl Temsilcilerimiz


İL TEMSİLCİLERİMİZ

adana-min

Adana İl Temsilcisi

 • AHMET ABDULLAH SEZEN

  1980 yılında Adana Kozan’da doğdu.1996 yılında Kozan imam-hatip lisesini,2000 yılında Gazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümünde lisans eğitimini tamamladı.2015 yılında Adalet ön lisans programını bitirdi.
  2000 yılından beri Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde öğretmenlik ve idarecilik görevlerini yürüttü.
  1990’lı yıllardan bu yana çeşitli sivil toplum kuruluşlarında faaliyetlerde bulunup teşkilatlanma çalışmaları yaptı. Tiyatro gösterileri ve şiir dinletisi organizasyonları düzenledi.
  Halen Adana’da Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Edebiyat öğretmenliği görevini devam ettiren Sezen, evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

idris-toprak-min

Adıyaman İl Temsilcisi

 • İDRİS TOPRAK

  1983 yılında Adıyaman Kâhta İlçesi’nde doğdu. 1999 yılında Kâhta İmam Hatip Lisesini, 2007yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Yakın Doğu Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyat Bölümünde lisans öğrenimini, 2010 yılında ise Gaziantep Üniversitesinde Tezsiz Yüksek Lisans öğrenimini tamamladı. 2016 yılında da Anadolu Üniversitesi Adalet bölümünü okumaktadır.

  Uzun yıllar özel sektörde( Final Dershanelerinde) uzman öğreticilik ve danışmanlık görevleri yapan Toprak, aynı zaman da Çocukluk yıllarından beri birçok Sivil Toplum Kuruluşunda bilfiil yer alan Refah Partisi, Fazilet Partisi, Saadet, Has ve Ak Parti bünyesinde aktif olarak çalışmalarda ve çeşitli görevlerde bulundu. Başta ESKAD (Evrensel Sevgi ve Kardeşlik Derneği),MGV ve Din-Bir- Sen olmak üzere çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev aldı. Kültür, sanat, bilim dergilerinde ve aynı zamanda birçok yerel haber sitelerinde ve de gazetelerinde köşe yazarlığı yapmakta.

  İyi seviyede Kürtçe ve başlangıç düzeyinde Arapça, orta düzeyde İngilizce ve Farsça bilen Toprak, evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

cem-kasapoglu

Afyon İl Temsilcisi

 • CEM KASAPOĞLU

  1987 yılında Afyonkarahisar’da doğdu. İlk ve orta öğretim eğitimini Afyonkarahisar’da tamamladı. Lisans eğitimi, Kocaeli Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü, yüksek lisans eğitimlerini de sırasıyla; Sakarya Üniversitesi (SBE) Mahalli İdareler ve Şehircilik Ana Bilim Dalı’nda “Büyükşehir Belediyelerinin Coğrafi Sınırları Üzerine Bir Araştırma: Kocaeli Örneği” konulu projesi ile Yalova Üniversitesi (SBE) Sosyal Politika Ana Bilim Dalı’nda “Belediyelerde Sosyal Belediyecilik Uygulamaları, Kent Yoksulluğu İlişkisi” konulu tezi ile tamamladı. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın (MARKA) kuruluşunda görev yaptı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde farklı birimlerde görev aldı. Yerel yönetimler alanında yayımlanmış makaleleri bulunmaktadır.

  Sivil toplum kuruluşlarının değişik kademelerinde görev aldı. Hali hazırda, TÜGVA (Türkiye Gençlik Vakfı) Afyonkarahisar İl Temsilciliği görevinin yanında, Afyonkarahisar Belediyesi’nde çalışmaya devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

batman-min

Ağrı İl Temsilcisi

 • ABDULKADİR TOĞRUL
haci-tok-min

Aksaray İl Temsilcisi

 • HACI TOK

  1987’de Aksaray da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimimi Aksaray da tamamladı. 2003-2014 seneleri arasında Avusturya da bulundu. Yurtdışında faaliyet gösteren çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yaptı. Türkiye’de siyasi partilerde görev almıştır. Türkiye’ye kesin dönüş yaptıktan sonra inşaat sektöründe hizmet veren aile şirketinde çalışmaktadır.

  Aynı zamanda iyi seviyede Almanca ve orta seviyede İngilizce bilmektedir.

suleyman-gokce-min

Amasya İl Temsilcisi

 • SÜLEYMAN GÖKÇE

  29.02.1988 doğumlu GÖKÇE, Macit Zeren Fen Lisesinde tamamladığı ortaöğreniminin ardından, Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde Lisans eğitimini tamamladı. TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü)’de Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Master programına ve Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde de İkinci Lisans eğitimine devam etmektedir.

  Uzman Eczacı olan Gökçe, eğitim hayatı döneminde Emlak, Danışmanlık, Denetim-Organizasyon ve Pazarlama sektörlerinde değişik statülerde çalıştı. Mezuniyeti ile birlikte bir yıl kadar Global İlaç Şirketlerinde yöneticilik görevinin ardından Amasya Eğitim Araştırma Hastanesi Başeczacılığı görevini yürütmüş, şimdilerde ise Amasya KHB Genel Sekreterliğinde Eczacılık Hizmetleri Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

  Kendi kurduğu Kırıntı Gazetesinin Genel Yayın Yönetmenliği görevini üç yıl devam ettiren Gökçe, Erzurum Kent Konseyi, Türkiye Yazarlar Birliği,  Gençlik ve Demokrasi Topluluğu başta olmak üzere yirminin üzerinde Sivil Toplum Kuruluşunda kurucu başkanlık ve yöneticilik görevlerinde bulunmuş, altı yıl kadar da aktif siyasetin içinde yer almıştır.

  İyi düzeyde İngilizce bilen Gökçe, evlidir.

Abdulkadir-Kocatepe-Ankara-min

Ankara İl Temsilcisi

 • ABDÜLKADİR KOCATEPE

  1990 yılında Bursa’da doğdu. İlk ve Ortaöğretimini Ankara’da tamamladı. Lisans eğitimini Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Hukuk Fakültesinde 2011 yılında tamamladı. Çankaya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Özel Hukuk Alanında Yüksek Lisans eğitimi devam etmektedir. 2012 yılından itibaren Ankara’da Serbest Avukatlık yapmaktadır.

  Ortaöğretim döneminden itibaren birçok STK bünyesinde gençlik hareketlerinin içinde yer almıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır

levent-ortak-min

Antalya İl Temsilcisi

 • LEVENT ORTAK

  1983 Antalya doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Antalya merkezde tamamlamıştır. Antalya Teknik Lisesi Bilgisayar bölümü, Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerinden mezun olmuştur.

  2011 – 2014 yılları arasında aktif siyasetin içinde yer aldı. Antalya’da  sivil toplum kuruluşlarında görevler alarak aynı zamanda halen Kutup Yıldızı Gençlik Derneği yönetim kurulu üyesidir.

  2005 yılında kurduğu bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir firmanın ortağıdır.  Aynı zamanda bürokrat, siyasi ve özel kuruluşlarda sosyal medya danışmanlığı yapmaktadır.

  Evli ve bir kız çocuk babasıdır.

ardahan

Ardahan İl Temsilcisi

 • KADİR DEDE
artvin-min

Artvin İl Temsilcisi

 • HALİL İBRAHİM KESKİN

  1989 yılında Artvin’de doğdu. 2007 yılında Artvin Anadolu İmam Hatip Lisesini bitirdi.2013 yılında İnönü üniversitesi ilahiyat fakültesini tamamladı. 2015 yılında ilk olarak Ağrı’ya öğrenmen olarak atanan keskin bir yıl sonra memleketi Artvin’e tayini çıkmış ve öğretmenlik görevini Artvin Anadolu İmam Hatip Lisesinde devam ettirmektir. 2009 yılından bugüne kadar çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında aktif görev yapmıştır. Aynı zamanda Keskin’in farklı spor dallarıyla ilgilenmiş Türkiye çapında derecesi bulunmaktadır. Orta seviyede Arapça bilen Keskin, evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

Murat-Gün-Aydın-min

Aydın İl Temsilcisi

 • MURAT GÜN
murat-uysal-min

Balıkesir İl Temsilcisi

 • HÜSEYİN MURAT UYSAL

  1992 yılında Balıkesir Kepsut’ta doğdu ilk ve orta okul öğrenimini Balıkesir de tamamladı Balıkesir Üniversitesi İktisat bölümünde lisans öğrenimini 2016 yılında tamamladı 2014-2016 yılları arasında Balıkesir Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığı ve 2015 Karesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanlığı olmak üzere çeşitli görevlerde yer aldı iyi seviyede İngilizce bilen Uysal bekardır.

batman-min

Bartın İl Temsilcisi

 • YÜCEL AYDEMİR
batman-min

Batman İl Temsilcisi

 • ABDULLAH MEMİŞ
ahmet-semiz-min

Bayburt İl Temsilcisi

 • AHMET SEMİZ

  1988 yılında Trabzon’un Çaykara ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimimi Trabzon Merkez’de okudu. Liseyi Yunus Emre Lisesi’nde okudu. 2008 yılında başladığı Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nde İnşaat teknikeri olarak 2010 yılında mezun oldu. KPSS sınavı ile Bayburt Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı’na atanarak çalışmaya başladı. 2015 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldu. Şu an Bayburt Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde İnşaat Mühendisliği 3. Sınıf öğrencisi ve Süleyman Demirel Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde İktisat Bölümünden yüksek lisans yapmaktadır.

  Evli ve bir çocuk babasıdır.

batman-min

Bilecik İl Temsilcisi

Suat-Çiçin-Bingöl-min

Bingöl İl Temsilcisi

 • SUAT ÇİÇİN

  21.01.1986 tarihinde Bingöl de doğdu. Lise öğrenimini Bingöl Lisesi’nde, lisans öğrenimini ise Eskişehir Osmangazi Üniversitesi işletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Bingöl belediyesinde proje uzmanı olarak görev yapmakta olan ÇİÇİN Çeşitli kurumlara danışmanlık yapmakta, bazı projelerde yatırımcı ve girişimci olarak yer almaktadır. Çeşitli Sivil toplum kuruluşlarında farklı pozisyonlarda çalışmalarda bulunmuş, 2006-2014 yılları arasında aktif siyasetle ilgilenmiştir. Ayrıca proje döngüsü ve yönetimi, Girişimcilik, pazarlama, KOBİ eğitimleri ve sosyal medya gibi konularda eğitmenlik de yapmaktadır.

cihad-veysel-aki-min

Bitlis İl Temsilcisi

 • CİHAD VEYSEL AKİ

  1993 Yılında Bitlis / Tatvan’da dünyaya geldi. İlkokulu Tatvan Uluer İlköğretim Okulunda Ortaokulu İstanbul’da Erenköy İlköğretim Okulunda okudu. Lise hayatına Kadriye Moroğlu Anadolu Lisesinde devam etti. 2010 İstanbul Kültür Başkenti olması hasebiyle İstanbul temalı birçok kısa film çekip , şiir dinletileri organize etti. Üniversite hayatına Trakya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Kamu Yönetimi Okuyarak devam etti. Üniversite yıllarında Edirne Rabia Platformu Basın Sözcülüğü , Genç İHH , İlim Yayma Cemiyetinde de görevler aldı. 2014 Yılı Öğrenci Konsey Başkanlığı Seçimlerini kazanarak Trakya Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığı yaptı. 2016 yılı itibariyle Türkiye Gençlik Vakfı Bitlis İl Temsilciliği görevini yürütmektedir.

Sadık-Kuru-Bolu-min

Bolu İl Temsilcisi

 • SADIK KURU

  1994 yılında malatya’nın kale ilçesinde doğdu. 2012 yılında Kale İzollu Lisesinden mezun oldu. Lise hayatı boyunca çeşitli topluluklarda faaliyetler yürüttü. 2013 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde Kamu Yönetimi bölümüne başladı. Halen lisans eğitimine devam etmektedir.
  2014 yılında çeşitli üniversite topluluklarında ve sivil toplum örgütlerinde gönüllü olarak görev yaptı. liderlik, kişisel gelişim ve siyaset üzerine eğitimler aldı. 2016 Mayıs ayı itibari ile TÜGVA Bolu il temsilciliği görevine getirildi ve vakfın kurucu il temsilciliği görevini üstlendi.

IMG_0025

Burdur İl Temsilcisi

 • AHMET ARVASİ GÜNEL

  1989 yılında Burdur’da doğan Günel, lise öğrenimi 2004-2007 yılları arasında Burdur USO Lisesi’nde tamamladı.

  2008-2010 Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Maden Mühendisliği bölümünde eğitim aldı. Ardından Selçuk Üniversitesi’ni yarıda bırakarak, 2010 yılında Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi’ne başladı.

  2010-2016 yılları arasında Kafkas Üniversitesi İdealist Üniversiteliler Topluluğu (Yeniler Kulübü) Başkanlığı görevini yürüttü. 2013 yılında Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi Kafes Kuşları ve Akvaryum Balıkları Yetiştirme Proje sorumluğunu üstlendi.

  Günel, Kars Dolunay Engelli ve Gençlik Derneği Gönüllü üyeliği, KAÜ Gönüllülük Platformu üyeliği gibi çeşitli STK’lara üyeliği bulunmaktadır.

  2016-2017 yılları arasında vakfımızın Kars il kurucu temsilciliği görevini üstlenen Günel, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Ahmet Arvasi Günel, serbest veteriner hekim olarak, Burdur merkezde pet klinisyenliği yapmakta ve evlidir.

fatih-kaya-min

Bursa İl Temsilcisi

 • MEHMET FATİH KAYA

  Mehmet Fatih KAYA 1989 İstanbul/Üsküdar’da doğdu. İlkokul eğitimini Gümüşhane’de ortaokul eğitimini Aydın’da ve lise eğitimini Bursa’da tamamladı. 2013 yılında Yıldız Teknik İİBF İktisat bölümünü bitirdi. 2017 yılında Uludağ Üniversitesi Hukuk bölümünden mezun oldu.

  Birçok sivil toplum kuruluşunda ve gönüllü teşekküllerde gençlik hizmetleri çalışmalarında yer almış olan KAYA, şuanda avukatlık mesleğini icra etmektedir.

batman-min

Çanakkale İl Temsilcisi

Özkan-Öcal-Çankırı-min

Çankırı İl Temsilcisi

 • ÖZKAN ÖCAL

  1984 yılında Kırıkkale’de doğdu. 2013 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Öcal halen Çankırı Karatekin Üniversitesi Yönetim Organizasyon bölümünde yüksek lisans yapmaktadır.

  1 yıl özel eğitim kuruluşunda eğitim danışmanı, 4 yıl kamu bankasında müşteri ilişkileri yetkilisi, ardından 4 yıl Çankırı Karatekin Üniversitesi’nde kamu görevlisi olarak görev yapan Öcal şuan Danışman olarak görev yapmaktadır.Aynı zamanda uzun yıllar sivil toplum kuruluşlarında çeşitli görevlerde faaliyet sürdürmüştür.
  İyi düzeyde İngilizce bilen Öcal, evli ve bir çocuk babasıdır.

kerem-olcer-min

Çorum İl Temsilcisi

 • KEREP ÖLÇER

  1988 Çorum’da doğdu. Milli Gençlik Vakfı’nda ve MÜSİAD’da görevler aldı. 2015 yılında il Gençlik Kolları yönetimine dahil olarak sırasıyla yönetim kurulu üyeliği, sivil toplum halkla ilişkiler birim başkanlığı, siyasi ve hukuki işler birim başkanlıgı ve başkan vekilliği görevlerini yürütmüştür.

  Ticaret ile uğraşan Ölçer, evli ve bir çocuk babasıdır.

denizli

Denizli İl Temsilcisi

 • FATİH GÜN
mahmut-yagmur-min

Diyarbakır İl Temsilcisi

 • MAHMUT YAĞMUR

  1984 yılında Diyarbekir’de doğdu. 1990-1995 yıllarında Hürriyet İlköğretim okulunda İlk okulu bitirdi. Ortaokul Lise Öğrenimi 1995-2001 yılları arasında Diyarbakır İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 20009 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümünden lisans derecesiyle mezun oldu. Dicle Üniversitesinde İşletme ana bilim dalında Yüksek Lisansını tamamladıktan sonra Hasan Kalyoncu Üniversitesinde doktora eğitimine başladı. Halen doktora eğitimi tez aşamasında devam etmektedir.

  İş hayatına direk akademik personel olarak başlayan 2011 yılından beri Dicle Üniversitesi İşletme Bölümünde Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktadır.

  1990-1997 yılları arasında MGV’nin çeşitli kademelerinde, 2005-2009 yılları arasında ise  Kıbrıs’ın en önemli sivil toplum kuruluşu olan Evrensel Sevgi ve Kardeşlik Derneğin (ESKAD)’ de çeşitli kademelerde görev aldı.

  Başlangıç düzeyinde Arapça ve İspanyolca, İyi derecede İngilizce bilen YAĞMUR, evli  bir erkek bir kız  iki çocuk babasıdır.

isa-yazici

Düzce İl Temsilcisi

 • İSA YAZICI

  1983 yılında Düzce’de doğdu. 2001 yılında Düzce İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. Sonrasında Düzce Üniversitesi İşletme Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu.

  Sivil Toplum kuruluşlarında uzun süre çeşitli çalışmalarda görev alıp, 2015-2017 yıllarında TÜGVA Düzce Ortaokul Koordinatörlüğü görevini üstlendi. Kamuda orta düzeyde yöneticilik görevini yürütmekte, Evli ve 2 çocuk babasıdır.

batman-min

Edirne İl Temsilcisi

Mustafa-Şerifoğulları-Elazığ-min

Elazığ İl Temsilcisi

 • MUSTAFA ŞERİFOĞULLARI

  1990 yılında Elazığ’da doğdu. 2007 yılında Korgeneral Hulusi Sayın lisesinden,  2014 yılında Atılım Üniversitesi İngilizce İşletme  Bölümü’nden mezun oldu.

  Şuanda Anadolu Üniversitesinde  Uluslararası İlişkiler bölümde öğretimi devam etmektedir.

  Sivil Toplum kuruluşlarında uzun süre çeşitli çalışmalarda görev alıp, 2013-2014 yıllarında   Atılım Üniversitesinde konsey başkan yardımcılığı ve  konsey başkanlığı görevinde bulunmuştur.

  2014 yılından itibaren Serbest ticaret yapmaktadır. 

emre-ozkan2

Erzincan İl Temsilcisi

 • EMRE ÖZKAN

  Emre ÖZKAN 1988 yılında Erzincan’da doğdu. Erzincan’ın Çayırlı ilçesinden olan Özkan, İlk ve orta öğrenimini Erzincan’da Akşemsettin ortaokulunda Lise öğrenimini Sebahat Hanım Lisesi’nde tamamladı. Emre Özkan Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümü 2. sınıf öğrencisidir. 7 yıl siyasi faaliyetlerde görev alan Özkan, Uzun bir dönem Erzincan Ak Parti il teşkilat başkan yardımcılığı görevinde bulundu.

  2007-2009 yılları arasında Sağlık İl Müdürlüğü’nde çalıştı. 2009-2014 yılları arasında Telekom Asistt Çağrı Merkezi’nde farklı pozisyonlarda yöneticilik yaptı. 2014 yılından beri Erzincan Belediyesi Özel Kalem’de meslek hayatını sürdürmektedir.
  Özkan birçok sivil toplum kuruluşlarında aktif görev almıştır. 2015 yılından beri TUGVA Erzincan kurucu il temsilciliği görevini yürütmektedir.

batman-min

Erzurum İl Temsilcisi

 • SEYFULLAH GÜLAKAR
Fatih-Sert-Eskişehir-min

Eskişehir İl Temsilcisi

 • FATİH SERT

  1990 Yılında Eskişehir’de doğdu. Anadolu üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslar arası İlişkiler bölümünü okudu. Birçok sivil toplum kuruluşunda görev aldı. Eskişehir Ak Parti Gençlik Kolları – Sosyal İşler Başkanlığı görevinde bulundu.

  Türkiye Diyanet Vakfı Yönetim Kurulu üyesidir. 2014 tarihinde Türkiye Gençlik Vakfı ( Tügva) Eskişehir İl Temsilciliği görevine Kurucu Başkan olarak getirilmiştir. İngilizce bilen Sert, evlidir.

Mahmut-Burak-Kızılelma-Antep-min

Gaziantep İl Temsilcisi

 • M. BURAK KIZILELMA
anil-kaya-1-min

Giresun İl Temsilcisi

 • MUHAMMED ANIL KAYA

  19.02.1987 tarihinde Giresun’da doğdu. 2004 yılında Giresun Lisesi’ni, 2010 senesinde Atatürk Üniversitesi Makine Mühendisliği lisans eğitimini tamamladı. 2017 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği alanında Yüksek Lisansını tamamlayan Kaya, 6 yıl Savunma Sanayi alanı hafif silah sektöründe Kalite Kontrol Müdürü olarak görev yaptıktan sonra iş hayatına Giresun Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak devam etmektedir. Savunma sanayinde araştırma ve çalışmaları bulanmaktadır.
  Çeşitli dernek, vakıf ve siyasi partide görev alan kaya Ağustos 2015 yılından bu yana Türkiye Gençlik Vakfı Giresun İl temsilcisi olarak görev yapmaktadır.

  İyi düzeyde İngilizce bilen Kaya, evlidir.

batman-min

Gümüşhane İl Temsilcisi

hakkari

Hakkari İl Temsilcisi

 • İSLAM ONAY
sinan-koklu

Hatay İl Temsilcisi

 • SİNAN KÖKLÜ

  1982 İskenderun doğumlu, 2001 Yılında İskenderun İmam Hatip Lisesi, 2003 Yılında Çukurova Üniversitesi Kozan MYO Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü, 2010 Yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini tamamladı.

  2004 yılında İstanbul ilinde özel sektörde vardiya müdürlüğü yaptı. 2005 Yılından buyana İskenderun Adalet Sarayında görev yapmaktadır.

  Ortaokul döneminden itibaren bir çok STK bünyesinde gençlik organizasyonları içeresinde yer almıştır.
  Evli üç çocuk babasıdır

recai

Iğdır İl Temsilcisi

 • RECAİ ŞAHİN
ahmet-buyukkupcu-min

Isparta İl Temsilcisi

 • AHMET BÜYÜKKÜPÇÜ

  1991 yılında Erzurum’da doğdu. Lise öğrenimini Isparta Gülkent Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 2013 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde lisans eğitimini aldı. 2017 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Ana Bilim Dalında yüksek lisans eğitimini aldı.

  2008-2017 yılları arasında Isparta’da bazı sivil toplum kuruluşları ve gençlik teşkilatları içerisinde aktif kademelerde görev alarak, Güldünya Uluslararası Öğrenci Derneği’nde de kurucu yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.

  2012-2016 yılları arasında basın, yayın ve gazetecilik sektöründe koordinatör olarak görev aldıktan sonra 2016 yılı itibariyle Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi’nde çalışmaya başlamıştır.

  Orta seviyede İngilizce bilen Büyükküpcü, evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

fatih-coşar-490x500

İstanbul İl Temsilcisi

 • FATİH COŞAR

  1989 yılında Konya’da doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) İnşaat Mühendisliği bölümünü 2012 yılında bitirdi.İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Kent Çalışmaları ve Yönetimi dalında yüksek lisans eğitimini bitirdi.İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Şehircilik ve Kentsel Dönüşüm programında doktora yapmaktadır.İslam Dünyası Sivil Toplum Kuruluşları Birliği (İDSB) Gençlik Kurulunda 2 yıl Genel Başkan Yardımcılığı, 2 Yıl Genel Başkanlık görevinde bulundu. Ardından 2015 Kasım – 2016 Ekim tarihleri arasında Türkiye Gençlik Vakfı Genel Merkez Eğitim Koordinatörlüğü görevinde bulundu.

  İyi seviyede İngilizce, başlangıç seviyesinde Arapça bilen Coşar, evli ve bir çocuk babasıdır.

yasin-keskin

İzmir İl Temsilcisi

 • YASİN KESKİN
Ahmet-Asım-Demirdöğen-Maraş-min

K.Maraş İl Temsilcisi

 • AHMET ASIM DEMİRDÖĞEN

  1984 Yılında K.maraş ta doğdu. 2001 Yılında K.Maraş ta İbrahim Çalık Anadolu Lisesinde ortaöğretim, 2005 yılında Atatürk Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden lisans eğitimini tamamladı. Halen K.Maraş Sütçü İmam Üniversitesi Eğitim Bilimleri Anabilim dalı Eğitim Bilimleri Yüksek Lisans programına tez aşamasında devam etmektedir.

  Çocukluk yıllarından bu yana bir çok sivil toplum kuruluşlarında aktif görevlerde bulundu. Ortaokul ve lise çağlarında Milli Gençlik Vakfı (MGV) Teşkilatlarında aktif görevler aldı. Üniversite yıllarında Anadolu Gençlik Derneği Üniversite Teşkilat başkanlığı, daha sonraki yıllarda K.Maraş Saçaklızade Vakfı, Uluslararası Erdem Düşünce Ve Kültür Derneği, Dil Ve Edebiyat Derneği kurucu yönetim kurulu üyeliklerinde bulundu, akabinde Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonuna (UDEF) bağlı Yedi Kıta Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanlığını yürüttü.

  Öğrenciliği döneminde bir çok özel eğitim kurumunda eğitimcilik yaptı. Milli eğitim bakanlığı bünyesinde sekiz yıl öğretmenlik yaptıktan sonra 2013 yılından bu yana K.Maraş Gençlik Merkezleri Koordinatör Müdürlüğünü yürütmektedir.

  2015 Yılından bu yana Türkiye Gençlik Vakfı K.Maraş İl Temsilciliği görevini yürütmekte olup evli iki erkek çocuk babasıdır.

İbrahim-Şentürk-Karabük-min

Karabük İl Temsilcisi

 • İBRAHİM ŞENTÜRK

  1993 yılında Kastamonu’nun Çatalzeytin İlçesinde doğdu. 2007 yılında Paşalı İlköğretim Okulu’nu, 2011 Yılında İnebolu Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni, 2016 yılında da Karabük Üniversitesi İlahiyat Fakültesini bitirdi. Ayni yıl Karabük Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İslam Hukuku Alanında Yüksek Lisansa başladı. Aynı zamanda Safranbolu Belediyesi’nde iş hayatına devam etmekte olan Şentürk, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yer aldı. Karabük Üniversitesi Bünyesinde olan Mavera İlim Fikir ve Sanat Kulübü’nün 3 yıl kurucu başkanlığını yaptı. İyi düzeyde Arapça bilmekle birlikte, Bekardır.

batman-min

Karaman İl Temsilcisi

yusuf-can-polat-min

Kars İl Temsilcisi

 • YUSUF CANPOLAT

  1992 yılında Kars’da doğdu. İlk ve Orta öğretimini Kars’da tamamladı. Lisans eğitimini İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde 2015 yılında tamamladı. Kafkas Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde İslam Tarihi ve Sanatları Alanında Yüksek Lisans eğitimi devam etmektedir. 2015 yılından buyana bir lisede öğretmen olarak görev yapmaktadır.

batman-min

Kastamonu İl Temsilcisi

 • BURAK ARSLAN

  1989 yılında Kastamonu’da doğdu. 2007 yılında Mustafa Kaya Anadolu Lisesini, 2012 senesinde ise Cumhuriyet Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Siyasi ve sivil toplum kuruluşlarında çeşitli görevlerde faaliyet sürdüren Arslan yaklaşık dört buçuk sene Ak Parti Kastamonu İl Gençlik Kolları Başkanvekilliği ve Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. İyi düzeyde İngilizce bilen Arslan ayrıca Karabük Üniversitesinde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

ahmet-hidayet-kiraz-min

Kayseri İl Temsilcisi

 • AHMET HİDAYET KİRAZ

  1986 yılında Kayseri’de doğdu. Lisans eğitimini Erciyes Üniversitesi, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde tamamladı. 2013 yılında aynı üniversite ve alanda yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2014 yılında Erciyes Üniversitesi, Biyomedikal Mühendisliği bölümünde doktora öğrenimine başlamış olup, öğrenimine halen devam etmektedir.

  Lisans öğrenimi sonrasında robotik konusunda kendi firmasını 2010 yılında kurarak iş hayatına atıldı. 2012 yılında girişimcilik konusunda vizyon geliştirilmesi amacıyla ABD’deki Silikon Vadisinde birçok girişimcilik eğitimi aldı.

  Evli ve iki çocuk babası olan Kiraz, halen kendi firmasının işlerini yürütmekte olup, aynı zamanda Erciyes Teknopark’ın idaresinde de Teknoloji Transferi alanında görev almaktadır. Kiraz üniversite yılları ve sonrasında sivil toplum kuruluşlarında birçok gönüllülük faaliyetinde bulundu.

kirikkale

Kırıkkale İl Temsilcisi

 • MUSTAFA TEKERTARLA

  1990 yılında Kırıkkale’de doğdu. 2009 yılında Kırıkkale Anadolu Lisesi’ni, 2014 Yılında Kırıkkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde lisansını tamamladı. Kırıkkale Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Siyaset ve Kamu Yönetimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. 2014 yılından beri inşaat mühendisliği yapmaktadır. Ayrıca çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev almıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

harun-karanfiller-min

Kırklareli İl Temsilcisi

 • HARUN KARANFİLLER
sergen

Kırşehir İl Temsilcisi

 • SERGEN ÖZDEMİR

  1993 yılında Kırşehir’de doğan Özdemir, ilk, orta ve lise öğrenimini Kırşehir’de tamamladı. 2012-2016 yılları arasında Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi’nde okudu. Süre zarfında çeşitli STK’larda görev aldı. Şuan bir imam hatip lisesinde meslek dersleri öğretmenliği yapan Özdemir, halen yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir.

kilis-min

Kilis İl Temsilcisi

 • M. İZZEDDİN ÖZKELEŞ
kocaeli

Kocaeli İl Temsilcisi

 • MUHAMMET HANEFİ AKBULUT
riza-buyukzeren-min

Konya İl Temsilcisi

 • RIZA BÜYÜKZEREN

  1989 yılında Konya’da doğdu. 2007 yılında Meram Anadolu Lisesi’ni, 2011 yılında Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nü, 2014’te Brunel Üniversitesi Yenilenebilir Enerji Mühendisliği yüksek lisans programını tamamlamıştır ve halen Necmettin Erbakan Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde doktorasına devam etmektedir.

  2015’ten bu yana Necmettin Erbakan Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü’nde Araştırma Görevlisi olarak görev yapmaktadır. 2009-2011 yılları arasında Konya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi kurucu divanlığı ve çeşitli STK’larda görev almıştır.

  İyi seviyede İngilizce bilen BÜYÜKZEREN, evli ve bir çocuk babasıdır.

batman-min

Kütayha İl Temsilcisi

ahmet-oymak-min

Malatya İl Temsilcisi

 • AHMET OYMAK

  1986 Yılında Malatya’da dünyaya gelen Ahmet Oymak ilk, orta ve lise öğrenimini burada tamamladı. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesinde İngilizce İşletme okuyan Oymak. Ada da bulunduğu süre içerisinde Kuzey Kıbrıs’ın en büyük STK ‘sı olan Evrensel Sevgi ve Kardeşlik Derneğinde (ESKAD) bir çok görevler üstlenmiş ve son olarak ta Üniversite başkanlığı görevinde bulunmuştur. Üniversiteden sonra Malatya ya yerleşen ve Avrupa Birliği Malatya Ofisinde AB proje uzmanı olarak birçok ulusal ve uluslararası projede görev yapmıştır. Daha sonra kendi Proje, eğitim ve danışmanlık ofisini kuran Oymak’ ın KOSGEB Eğitmenliği, AB Proje eğitmenlik ve koordinatörlük lisansları bulunmaktadır. 2013-2015 Yılları arasında Adalet ve Kalkınma Partisi Merkez Yeşilyurt İlçesinde sosyal işlerden sorumlu İlçe Başkan yardımcılığı görevinde bulunmuştur. Aynı zamanda Malatya Ticaret ve Sanayi Odası 1. Meslek Komitesi üyeliği ve Malatya İHH da görevleri bulunan Oymak 2015 Yılı Haziran ayından itibaren Türkiye Gençlik Vakfı Malatya İl temsilciliği görevini yürütmektedir. Evli ve iki çocuk babası olan Oymak İyi derecede İngilizce bilmektedir.

i8-min

Manisa İl Temsilcisi

 • MEHMET ÖNAL

  1985 yılında Manisa’da doğdu. Lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları Mühendisliği bölümünde tamamladı. 2013 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı programında yüksek lisansını bitirdi.

  Lisans mezuniyetinin ardından yurtdışında mühendislik görevlerinde bulunan Önal, 2012 yılında İngiltere Southampton Üniversitesi’nde ziyaretçi araştırmacı olarak araştırmalarda bulundu.

  Üniversite yıllarından itibaren bir çok STK bünyesinde çalışmalara katılarak ve projeler yürütmüştür. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Kültür-Sanat Komisyonu başkan yardımcılığı görevinde bulunmuştur.

  Evli ve iki çocuk babası olan Önal’ın ulusal ve uluslararası kongre ve sempozyumlarda yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır. Halen Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde araştırma görevlisi olarak çalışmakta ve Doktora eğitimine devam etmektedir.

mesut-cetin

Mardin İl Temsilcisi

 • MESUT ÇETİN

  1983 Nusaybin doğumlu olan Mesut ÇETİN, ilkokul eğitimini Nusaybin’de, Ortaokul ve lise eğitimini Mardin imam hatip lisesinde yatılı olarak tamamlamıştır. Lisans eğitimini Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde yapmıştır. Yüksek lisansını Diyarbakır Dicle üniversitesinde sosyal bilimlerde tamamlamıştır. Aktif olarak gençlik hareketlerinde etkin rol almıştır. Katsayı zulmüne karşı imam-hatip Gençliğini kurmuş ve etkili eylemlerde bulunmuşlardır. Nusaybin Genç Memur-Sen temsilciğini yapmış ve gençlere yönelik birçok etkinliğe imza atmıştır. Nusaybin’de 6 yıl öğretmenlik ve idarecilik yaptıktan sonra Mardin Artuklu Şehit Abdullah Tayyip Olçok imam hatip ortaokuluna kurucu müdür olarak görevlendirilmiş ve hala aynı yerde müdürlük yapmaktadır.

okan-ozer-min

Mersin İl Temsilcisi

 • OKAN ÖZER

  1985 Mersin doğumlu olan Okan Özer, Tarsus imam Hatip Lisesinden mezun olduktan sonra Yakın Doğu Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünü bitirmiştir. Üniversiteden mezun olduktan sonra Kuveyt Türk Katılım bankasında 3 yıl ticari pazarlama uzmanı olarak çalışan Özer, ardından Türksat Uydu Haberleşme AŞ. Mersin İl Müdürlüğünde çalışmaya başlamış ve halen devam etmektedir. Bu süre zarfında ortaokul ve lise döneminde Milli Gençlik Vakfı, Üniversitede ise KKTC’nin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Evrensel Sevgi ve Kardeşlik Derneğinin birçok kademesinde görev almıştır. Üniversiteden mezun olduktan sonra Anadolu Gençlik Derneği ve Genç MÜSİAD il yönetimlerinde çeşitli kademelerde görevlerde bulunmuştur. İyi derecede İngilizce bilen Özer evli ve bir çocuk babasıdır.

Cihad-Pirci-Muğla-min

Muğla İl Temsilcisi

 • CİHAD PİRCİ

  1990 yılında Muğla’da doğdu. 2013 yılında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Biyoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Pirci halen Adnan Menderes Üniversitesi Genetik Mikrobiyoloji bölümünde yüksek lisans yapmaktadır. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi’nde İlahiyat Ön Lisans programına devam etmektedir.

  Özel bir eğitim şirketinde eğitmen olarak çalışan Pirci iyi düzeyde İngilizce bilmektedir.

tahsin-oran-min

Muş İl Temsilcisi

 • TAHSİN ORAN

  1981 yılında Muş’un Hasköy ilçesinde doğdu. İlkokulu Hasköy’ ortaokul ve liseyi de Muş İmam Hatip Lisesinde okudu. 1997 yılında 100. Yıl Üniversitesi İlahiyat Fakültesini kazandı. 2002 yılında mezun oldu. 2004 yılında öğretmenliğe başladı. 2011-2016 yıllarında müdür yardımcısı olarak görev yaptı. Şuan Muş öğretmenevi müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve üç çocuk babası.

husamettin-elialti-min

Nevşehir İl Temsilcisi

 • HÜSAMETTİN ELLİALTI

  1988 yılında Nevşehir’de doğan Hüsamettin ELLİALTI, ilk ve orta öğretimini Nevşehir’de tamamladı.
  Daha sonra Konya Selçuk Ünivesitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Spor Yöneticiliği bölümünden mezun olup aynı zamanda Pedagojik Formasyon alarak lisans eğitimini tamamladı.
  Üniversite yıllarında yüzme antrenörlüğü, dalgıçlık ve cankurtaranlık eğitimleri de alarak bu konularda da yetkinlik kazandı.
  Halen Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde Tarih Bölümü Yüksek Lisansına devam etmekte olan ELLİALTI,
  2013 yılından bu yana Nevşehir Gençlik Merkezinde Gençlik Lideri olarak çalışmaktadır. Gençlik liderliği kapsamında Gençlik Merkezi Tiyatro Topluluğu’nun kuruculuğunu üstlenen ELLİALTI, Gençlik ve Spor Bakanlığı’na ait pek çok projenin koordinatörlüğünü yaparak, gençlerle yakından iletişim halinde görevine devam etmektedir.2014-2016 yılları arasında aktif olarak siyaset içerisinde de yer almıştır.
  Hüsamettin ELLİALTI aynı zamanda izcilik, siyaset & uluslar arası ilişkiler ve tiyatro ile yakından ilgilenmeyi seviyor.

burak-yasar-min

Niğde İl Temsilcisi

 • BURAK YAŞAR

  1992 yılında Niğde’de dünyaya gelen Yaşar, 2010 yılında Niğde Anadolu Öğretmen Lisesi’nden mezun oldu. Ömer HALİSDEMİR Üniversitesi İnşaat Mühendisliği son sınıf öğrencisidir. 2013 yılında Anadolu Üniversitesi Adalet bölümünü bitiren Yaşar, Sivil Toplum Kuruluşlarında gönüllü çalışmalar yaptı.2011-2015 yılları arasında aktif siyasetle ilgilenip çeşitli kademelerinde görev aldı.

  Orta Derecede İngilizce bilmekte olan Yaşar bekardır.

Ahmet-Güler-Ordu-min

Ordu İl Temsilcisi

 • AHMET GÜLER

  1989 yılında Adıyaman’da doğdu. Ilk, Ortaöğretimini ve Liseyi Adıyaman’da tamamladı. Ön lisans eğitimini Çukurova Üniversitesi Bankacılık Bölümünde 2008 yılında tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi 3. Sınıfta eğitimi devam etmektedir. 2008 yılından itibaren Ordu’da Ticaretle uğraşıyor. Lise döneminden itibaren birçok STK bünyesinde gençlik hareketlerinin içinde yer almıştır.

Talha-Akif-Gürbüz-Osmaniye-min

Osmaniye İl Temsilcisi

 • TALHA AKİF GÜRBÜZ

  1988 yılında Osmaniye’de doğdu. 2006 yılında Osmaniye Anadolu Lisesinden mezun oldu, Çukurova Üniversitesi İngilizce İşletme bölümü lisans eğitimini yarıda bırakarak Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesine geçiş yaptı.

  Kayseri’de İlim Yayma Cemiyetinde görev aldı. Ak Parti Kayseri Gençlik Kolları yönetim Kurulu Üyeliği ve Ak Parti Osmaniye İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

  Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tarih Bölümü son sınıf Öğrencisi olan Gürbüz, Halen Osmaniye’de Gürbüz Hukuk Bürosunda Serbest Avukat olarak çalışmaktadır.

  Akdeniz Gazetesinde köşeyazarlığı yapmakta ve Radyo Renk’te Muhabbethane isimli radyo programı hazırlayıp sunmaktadır.

  Çeşitli projelerde yer alan Gürbüz , iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Muhammet-Yıldız-Rize-min

Rize İl Temsilcisi

 • MUHAMMET YILDIZ

  Rize’nin Ardeşen ilçesinde doğdu. İlk ve Ortaöğrenimini Ardeşen Yavuz Sultan Selim Okulun’nda bitirdi. Lise eğitimini Fındıklı Lisesi’nde aldıktan sonra 2006 yılında Atatürk Üniversitesi Fen/Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünde Lisans eğitimine başladı. 2010 yılında bu bölümden mezun olurken aynı yıl Havuz Başı Kız meslek Lisesi’nde stajını bitirip pedagojik formasyon eğitimini de tamamladı. Yine 2010 yılında yüksek lisans eğitimine başlayarak yüksek ihtisasını 2012 yılında İnkılap Tarihi Enstitüsü’nde tamamladı. Öğrencilik hayatı boyunca Tarih Kulübü Başkanlığı bünyesinde birçok akademik konferans ve panel düzenleyen Yıldız, öğrencilik dışında da bir çok sivil toplum kuruluşların’da görev yaptı. İlim yayma Cemiyeti ve Türkiye Gençlik Vakfında görev alarak bu vakıflarda sırasıyla eğitim ve Yüksek öğrenim Koordinatörlüğünü yürüttü. Ayrıca birçok akademik makale ve bildiri çalışması yaparak faaliyetlerine devam etti. Evli ve bir çocuk babası olan Yıldız, orta düzeyde İngilizce ve Osmanlıca bilmektedir.

Muhammet-Fatih-Yahşi-Sakarya-min

Sakarya İl Temsilcisi

 • MUHAMMET FATİH YAHŞİ
i13-min

Samsun İl Temsilcisi

 • HAKAN DURMUŞOĞLU

  21.01.1987 tarihinde Samsun’da doğdu. 2004 yılında Samsun Anadolu Lisesi’ni, 2010 senesinde Aksaray Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini tamamladı.
  2010-2013 arasında Bakü ve Moskova’da MACE GROUP adlı özel bir İngiliz inşaat şirketinde proje yöneticiliği yaptı. Tekrar Türkiye’ye kesin dönüş yapan Durmuşoğlu, yapı sektöründe hizmet veren aile şirketlerinde yöneticilik yapmaktadır.
  Aynı zamanda Samsun Müsiad üyesi olan Durmuşoğlu, çok iyi derecede İngilizce ve Rusça bilmektedir.
  Durmuşoğlu evli ve bir çocuk babasıdır.

siirt

Siirt İl Temsilcisi

 • İBRAHİM ETHEM GÖZTOK

  1991 yılında Siirt’te doğdu. İlk, orta ve lise öğretimini Siirt’te tamamladı. 2010-2014 yılları arasında Gaziantep Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği bölümünde okudu. 2014 yılından itibaren Siirt Merkez 14 Eylül Orta Okulunda öğretmenlik yapmaktadır. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yönetim kurulu üyeliği ve başkan yardımcılığı görevini üstlenmiş. Yerel bir radyoda yöneticilik ve güncel/siyasi programlarda moderatörlük yapan GÖZTOK, evlidir.

Fatih-Özcan-Sinop-min

Sinop İl Temsilcisi

 • FATİH ÖZCAN

  1986 yılında Gerze ’de doğdu. 2003 yılında Şehit Nurullah Saraç Anadolu Lisesini, 2007 yılında ise Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Ögretmenligi bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Aynı yıl Istanbul da devlet okul nda öğretmenliğe başladı. 10 yıldır eğitimciliğe devam eden Özcan, aynı zamanda uzun yıllar sivil toplum kuruluşlarında çeşitli görevlerde faaliyet sürdürdü.
  Sinop Genç Memur Sen kurucu başkanlığı,Eğitim Bir Sen ilçe başkanlığı ve Sinop Ihh Yetim Sorumluluğu gibi görevlerde bulundu.Orta düzeyde İngilizce bilen Özcan, evli ve bir çocuk babasıdır.

Erhak-Çınar-Sivas-min

Sivas İl Temsilcisi

 • ERHAK ÇINAR

  27.06.1983 tarihinde Sivas’ta doğdu. İlk öğrenimim ve Lise öğrenimini Sivas’da tamamladı. Üniversite öğrenimimi Anadolu Üniversitesi Açıköğretim İktisat Fakültesinden mezun olarak tamamladı. Üniversite öğrenimim süresinde ve sonrasında Organizasyon, prodüksiyon, bilgisayar sistemleri ve cafe restaurant sektörlerinde çalıştı. Aktif olarak İslamder, Cühannüma derneklerinde görev aldı. 2009-2015 yılları arasında Sivas’ta özel bir şirkette yöneticilik işleri yanı sıra muhasebe, ihale ve mevzuat danışmanlığı görevlerini sürdürdü. 01.11.2014 tarihinde SMMM Staj başlatma imtihanını kazanarak stajımı başlattı. Stajı halen devam etmektedir. Şu anda aile şirketi olan büroda Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik, Bağımsız Denetçilik ve Adli Bilirkişilik işlerini yürütmektedir.

  Evli olan Çınar, iki çocuk babasıyım.

Bekir-Bekiroğlu-Urfa-min

Şanlıurfa İl Temsilcisi

 • BEKİR BEKİROĞLU

  1989 yılında Şanlıurfa’nın Siverek İlçesi’nde doğdu.  2006 yılında Özel Manisa Doruk Lisesi’ni dereceyle bitirdi. 2013 yılında Fatih Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünde lisans eğitimini tamamladı. 2014 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler dalında yüksek lisans eğitimine başladı.

  2014 yılından bu yana kurucusu olduğu gıda üretimi ve akaryakıt sektöründe genel müdür olarak görevine devam etmektedir.

  2015 yılından bu yana il temsilciliği görevini yürütmektedir.
  İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Fırat-Som-Şırnak-min

Şırnak İl Temsilcisi

 • FIRAT SOM
emrah-hekim2-min

Tekirdağ İl Temsilcisi

 • EMRAH HEKİM

  1989 YILINDA ÇORLU’DA DOĞDU.2006 YILINDA ÇORLU ANADOLU LİSESİNDEN MEZUN OLDU.2012 YILINDA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMÜNDE LİSANS EĞİTİMİ ALDI.2012 YILINDA VATANİ GÖREVİNİ SAMSUN-ESENTEPE ARDINDAN ÇATALCA’DA 347.KISA DÖNEM BAKIM ÇAVUŞU OLARAK TAMAMLADI.

  8 YILDIR KURUCU ORTAĞI OLDUĞU İNŞAAT-GAYRİMENKUL FİRMASINDA YÖNETİCİLİK YAPMAKTADIR.AYNI ZAMANDA LİSE YILLARINDAN İTİBAREN AKTİF OLARAK SİYASİ PARTİDE GÖREVLER ALMIŞTIR.TEKİRDAĞ M.T.T.B. KURUCULUĞUNDA BULUNMUŞ OLUP ÇEŞİTLİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDA FAALİYET SÜRDÜRDÜ.

  ORTA DÜZEYDE İNGİLİZCE BİLEN HEKİM, EVLİ VE 1 ÇOCUK SAHİBİDİR.

tokat

Tokat İl Temsilcisi

 • MEHMET ZAHİD GÜRER
osman-ergun-min

Trabzon İl Temsilcisi

 • OSMAN ERGÜN

  1983 yılında Trabzon’da doğdu. 1998 yılında hafızlık eğitimini tamamladı. 2010 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nden mezun oldu. 2014 yılındaİstanbul Arel Üniversitesi’nde psikoloji yüksek lisansını tamamladı.

  2005-2010 yılları arasında Kıbrıs’ın en önemli sivil toplum kuruluşu ESKAD’ da çeşitli kademelerde görev alarak, 2009-2010 yılında derneğin Gazi Magosa Şube Başkanlığı görevini yürüttü. Anadolu Gençlik Derneği, İHH ve Yeşilyalı İlme Hizmet Vakfı’nda farklı illerde il yönetim kurulu üyeliği yapan Ergün 2017 yılından beri TÜGVA Trabzon İl temsilciliği görevini yürütmektedir.

  Evli ve iki çocuk babasıdır.

Tunceli

Tunceli İl Temsilcisi

 • MEHMET ERBAY

  1983 Yılı Elazığ doğduu. İlkokulu Elazığ Çatalçeşme Mahallesinde orta ve lise tahsilini Elazığ İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 2001 yılında Diyanet İşleri Başkanlığı taşra teşkilatında Tunceli İli Çemişgezek İlçesi Örenceler köyü Savuk mezrasında İmam Hatibi olarak göreve başladı. On bir yıl İmam Hatip olarak yaptıktan sonra 2013 yılında Tunceli İl Müftülüğü emrine atandı. İl Müftülüğünde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak görev yaptı. Daha sonra KYK Genel Müdürlüğü Tunceli Munzur Yurduna Yurt Müdürü olarak atandı halen bu kadroda görev yapmakta. Ayrıca çeşitli sivil toplum kuruluşlarında İl Temsilciliği görevlerini yürüttü. Halen TÜGVA İl Temsilciliği görevini yürütmekte olup evli ve üç çocok babasıdır.

bilal-ertas-min

Uşak İl Temsilcisi

 • BİLAL ERTAŞ

  1984 yılında Kütahya Simav’da doğdu. 2002 yılında Simav Anadolu Öğretmen Lisesini, 2006 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Bölümünü bitirdi. 2013-2016 yılları arasında Genç Memur-Sen Uşak il temsilciliğini, 2014-2017 yılları arasında Eğitim Bir-Sen Uşak Başkan yardımcılığı görevini yaptı. Uşak İmam Hatip Ortaokulunda Matematik Öğretmeni olarak çalışmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

adem-ozer-min

Van İl Temsilcisi

 • ADEM ÖZER

  Adem ÖZER 20 Haziran 1983 yılında Adıyaman’da doğdu. Doğduktan kısa bir süre sonra Mersin’e taşınan Özer ailesin ilk çocuğu olan Adem ÖZER, İlk ve ortaöğretimini Mersin’de tamamladı. Sonrasında 2003 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümünde üniversite eğitimine başladı. Eğitim hayatını Matematik Öğretmenliği Bölümü ile tamamladıktan sonra, 2013 yılında ise Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sağlık Bilimler Enstitüsü Zootekni bölümünden yüksek lisans ile devam etti.

  2012 yılından bu yana Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde çalışmaktadır.

  Siyonizm, Yeni Dünya Düzeni, Davranış Bilimleri, Neurosciences, Yakın Tarih, Modern Gençliğin Sorunları üzerine çalışmaları ve yazıları olan ÖZER ayrıca bu konularla alakalı Siyasi Partiler, Dernekler ve MEB Kurumlarında konferanslar vermektedir. Adem ÖZER ayrıca birçok sivil toplum kuruluşunda başkan, başkan yardımcılığı, eğitim çalışmaları sorumluluğu gibi görevlerde yer aldı.

Muhammed-Özyılmaz-Yalova-min

Yalova İl Temsilcisi

 • MUHAMMED EDİB ÖZYILMAZ

  Muhammed Edib Özyılmaz; 1991 yılında Ankara’da doğdu. 1992 yılında Yalova’ya yerleşen Ailenin ilk çocuğu olup, ilk orta ve lise öğrenimini Yalova’da tamamladı.
  2010-2012 yıllarında Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü Okuyan Özyılmaz üniversite eğitimi boyunca çeşitli faaliyetler olarak; Kampüs Başkanlığı ve Üniversite Topluluğu Başkanlığı görevini 2 yıl başarıyla sürdürmüştür. Eğitim hayatına 2014 Yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi son sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir. Eğitim hayatının yanında Seracılık, Peyzaj, Süs Bitkileri Yetiştiriciliği, Esnaflık, E-Ticaret gibi ticari faaliyetlerini de devam ettirmektedir.
  2015 yılı Ekim ayı ile birlikte Subaşı Belediyesi’nde Basın ve Halkla İlişkiler biriminde görev yapmaktadır. Özyılmaz, YASMED Yalova Sosyal Medya Derneği kurucusudur. 4 yıl aktif siyaset içerisinde yer almış, birçok sivil toplum kuruluşunda gençlik hizmeti çalışmalarında yer almıştır.

recai-buyuksoy

Yozgat İl Temsilcisi

 • MUHAMMED RECAYİ BÜYÜKSOY

  18.04.1985 yılında Yozgat’ta doğdu. Orta ve Lise öğrenimimi Yozgat İmam Hatip Lisesinde, Lisans Eğitimimi İstanbul Kültür Üniversitesi  Sanat ve Tasarım Fakültesi İletişim Tasarımı Bölümünde tamamladı. Kanal 7 ve Tv5 kanallarında stajyerlik ve Yönetmenlik görevlerinde bulundu. 2006 yılında Avrupa Birliği çalışmalarında tasarım ödülü aldı. 2008 yılında doğduğu topraklarda faaliyet göstermek amacıyla tekrar Yozgat’a yerleşti.  Refah-Fazilet-Saadet ve Ak Parti çatısı altında çeşitli siyasi görevlerde bulundu. Bir dönem Ak Parti Yozgat Gençlik kolları başkan yardımcılığı görevini yürüttü. Günlük vasıflı gazete, ajans ve matbaa işletmeleri kurdu. Enerji sektöründe ve inşaat sektöründe de aile şirketlerinde yönetici olarak ticarî faaliyetlerini yürütmekte. MGV- İHL mezunları vakfı gibi çeşitli vakıflarda hizmetleri mevcut. Siyasi ve medya içerikli danışmanlık faaliyetlerinde bulundu. Orta düzeyde İngilizce ve Arapça bilen Büyüksoy, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Murat-Yılmaz-Zonguldak-min

Zonguldak İl Temsilcisi

 • MURAT YILMAZ

  1985 yılında Taşköprü’ de doğdu. 2004 yılında Üsküdar Çağrıbey Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünde lisans ve Bülent Ecevit Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde yüksek lisans öğrenimi ile eğitim hayatına devam etmektedir.

  Belirli bir süre özel sektörde mesleği üzerine çalışmalar yaptıktan sonra halen Zonguldak Valiliğinde Çevre Mühendisi olarak görev yapmaktadır.

  Farklı vakıf ve derneklerde gönüllü üyelikleri olan Yılmaz, İngilizce bilmektedir. Yılmaz evlidir.